Nazaj

Asinje: Dvojni dvojček Evansove ob zmagi v Evropskem pokalu

29
jan.
2018
  • Članice

Ljubljana - Čez teden dni se ponovno zbere slovenska ženska reprezentanca. V preteklih sedmih dveh so izbranke Damirja Grgića prikazale nekaj zelo dobrih predstav, teden pa je zaznamoval tudi derbi 1. SKL med Celjem in Triglavom, ki je pripadel Štajerkam.

ASINJE, 22.-28. JANUAR 2018:


SLOVENIJA:

Zala Friškovec (Cinkarna Celje)
24. 1.: 30 minut, 10 točk, 3 skoki, 5 asistenc, 2 blokadi.
27. 1.: 29 minut, 9 točk, 5 skokov, 3 asistence, 1 prid. žoga.
Althea Gwashavanhu (Cinkarna Celje)
24. 1.: 5 minut, 1 skok.
27. 1.: 17 minut, 4 točke, 6 skokov.
Aleksandra Krošelj (Cinkarna Celje)
24. 1.: 15 minut, 3 točke, 1 asistenca, 2 prid. žogi.
27. 1.: 31 minut, 18 točk, 3 skoki, 2 asistenci, 2 prid. žogi.
Larisa Ocvirk (Cinkarna Celje)
24. 1.: Ni nastopila.
27. 1.: 32 minut, 7 točk, 4 skoki, 4 asistence, 1 prid. žoga.
Eva Stefanoski (Cinkarna Celje)
24. 1.: 2 minuti.
(WABA liga, 3. kolo Superlige, Crvena zvezda : Cinkarna Celje 79:71)
27. 1.: 5 minut, 1 skok.
(1. SKL, 13. kolo, Cinkarna Celje : Triglav 60:55)

Rebeka Abramovič (Triglav)
27. 1.: 37 minut, 15 točk, 3 skoki, 4 asistence, 3 prid. žoge.
Maja Jakobčič (Triglav)
20. 1.: Ni nastopila.
Maruša Seničar (Triglav)
27. 1.: 38 minut, 9 točk, 6 skokov, 3 asistence, 3 prid. žoge, 1 blokada.
(1. SKL, 13. kolo, Cinkarna Celje : Triglav 60:55)

Anja Klavžar (Akson Ilirija)
27. 1.: Ni nastopila.
(1. SKL, 13. kolo, Akson Ilirija : Konjice 77:61)

Tina Cvijanovič (Maribor)
27. 1.: 36 minut, 11 točk, 5 skokov, 4 asistence, 1 prid. žoga.
(1. SKL, 13. kolo, Grosuplje : Maribor 75:79)


ITALIJA:

Eva Lisec (Familia Schio)
25. 1.: Zaradi poškodbe ni nastopila.
(Evroliga, 13. kolo, Familia Schio : UMMC 55:68)
28. 1.: Zaradi poškodbe ni nastopila.
(DP Italije, 16. kolo, Familia Schio : Lucca 71:57)

Tina Trebec (Vigarano)
28. 1.: 26 minut, 11 točk, 3 skoki, 4 asistence, 1 prid. žoga.
(DP Italije, 16. kolo, Treofan Battipaglia : Vigarano 76:80)

Ana Ljubenović (Scrivia)
27. 1.: 29 minut, 9 točk, 3 skoki.
(2. italijanska liga, 17. kolo, Carugate : Scrivia 47:67)

Eva Rupnik (Orvieto)
20. 1.: 29 minut, 7 točk, 2 skoka, 5 asistenc, 1 prid. žoga.
(2. italijanska liga, 17. kolo, Civitanova : Orvieto 69:58)


MADŽARSKA:

Teja Oblak (KSC Szekszárd)
24. 1.: 33 minut, 21 točk, 2 skoka, 3 asistence, 2 prid. žogi.
(Evropski pokal, osmina finala, 1. tekma, KSC Szekszárd : Hatay 74:76)
27. 1.: 17 minut, 11 točk, 2 skoka, 4 asistence, 3 prid. žoge.
(DP Madžarske, 15. kolo, PINKK-Pecsi : KSC Szekszárd 53:83)

Tina Jakovina (PINKK-Pecsi)
27. 1.: 20 minut, 8 točk, 6 skokov.
(DP Madžarske, 15. kolo, PINKK-Pecsi : KSC Szekszárd 53:83)


POLJSKA:

Annamaria Prezelj (Gorzow Wielkopolski)
27. 1.: Ni bila v postavi.
(DP Poljske, 16. kolo, Gorzow Wielkopolski : Gdynia 77:75)


RUSIJA:

Nika Barič (UMMC Ekaterinburg)
25. 1.: Zaradi poškodbe ni nastopila.
(Evroliga, 13. kolo, Familia Schio : UMMC 55:68)
27. 1.: Zaradi poškodbe ni nastopila.
(DP Rusije, 13. kolo, Kazanochka : UMMC Ekaterinburg 53:76)


ŠPANIJA:

Shante Marie Evans (UNI Girona)
24. 1.: 23 minut, 10 točk, 11 skokov, 1 prid. žoga, 1 blokada.
(Evropski pokal, osmina finala, Girona : Ragusa 85:61)
27. 1.: 15 minut, 6 točk, 5 skokov.
(DP Španije, 27. kolo, Ferrol : Girona 68:90)

Sara Meden (Adareva)
27. 1.: 9 minut, 3 točke, 2 skoka, 1 prid. žoga.
(2. španska liga, 16. kolo, Picken Claret : Adareva 70:57)

Na seznamu Asinj so košarkarice, ki so bile uvrščene na širši seznam selektorja Damirja Grgića za drugi cikel kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2019.

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se