Nazaj

Asinje: Rebeka Abramovič šestič v sezoni MVP 1. SKL

16
apr.
  • Članice

Ljubljana - Rebeka Abramovič je že šestič v sezoni postala MVP 1. SKL. Dvojni dvojček Maruše Seničar v slovenskem DP. Oblakova, Baričeva in Evansova v polfinalih državnih prvenstev na Madžarskem, v Rusiji in Španiji.
Avtor: Lenart

ASINJE, 9. - 15. APRIL 2018:

SLOVENIJA:

Zala Friškovec (Cinkarna Celje)
11. 4.: 22 minut, 7 točk, 8 skokov, 6 asistenc, 4 prid. žoge.
13. 4.: 18 minut, 7 točk, 4 skoki, 4 asistence, 3 prid. žoge.
Aleksandra Krošelj (Cinkarna Celje)
11. 4.: 26 minut, 11 točk, 3 skoki, 9 asistenc, 2 prid. žogi.
13. 4.: 24 minut, 12 točk, 3 skoki, 3 asistence, 3 prid. žoge.
Althea Gwashavanhu (Cinkarna Celje)
11. 4.: 21 minut, 12 točk, 5 skokov, 1 asistenca, 1 blokada.
13. 4.: 24 minut, 11 točk, 8 skokov, 1 blokada.
Larisa Ocvirk (Cinkarna Celje)
11. 4.: 22 minut, 14 točk, 2 skoka, 2 asistenci, 2 prid. žogi.
13. 4.: 20 minut, 13 točk, 3 skoki, 3 asistence, 1 prid. žoga.
Eva Stefanoski (Cinkarna Celje)
11. 4.: 19 minut, 10 točk, 4 skoki, 2 asistenci.
(1. SKL, 9. kolo drugega dela, Maribor : Cinkarna Celje 50:119)
13. 4.: 17 minut, 3 točke, 4 skoki, 2 asistenci.
(1. SKL, 10. kolo drugega dela, Cinkarna Celje : Konjice 95:59)

Rebeka Abramovič (Triglav)
11. 4.: 28 minut, 11 točk, 2 skoka, 2 prid. žogi.
13. 4.: 36 minut, 23 točk, 8 asistenc, 6 prid. žog, 1 blokada.
Maja Jakobčič (Triglav)
11. 4.: 21 minut, 7 točk, 3 skoki, 3 asistence, 1 blokada.
13. 4.: 16 minut, 12 točk, 9 skokov, 4 asistence, 1 blokada.
Maruša Seničar (Triglav)
11. 4.: 23 minut, 13 točk, 14 skokov, 1 asistenca, 4 prid. žoge, 1 blokada.
(1. SKL, 9. kolo drugega dela, Triglav : Grosuplje 70:35)
13. 4.: 28 minut, 12 točk, 6 skokov, 4 asistence, 3 prid. žoge, 1 blokada.
(1. SKL, 10. kolo drugega dela, Domžale : Triglav 32:104)

Anja Klavžar (Akson Ilirija)
10. 4.: Ni bila v postavi.
(1. SKL, 9. kolo drugega dela, Akson Ilirija : Domžale 77:60)
13. 4.: Ni bila v postavi.
(1. SKL, 10. kolo drugega dela, Ježica : Akson Ilirija 61:74)

Tina Cvijanovič (Maribor)
11. 4.: 29 minut, 15 točk, 2 skoka, 1 asistenca, 3 prid. žoge.
(1. SKL, 9. kolo drugega dela, Maribor : Cinkarna Celje 50:119)
14. 4.: 35 minut, 14 točk, 5 skokov, 2 asistenci, 3 prid. žoge, 1 blokada.
(1. SKL, 10. kolo drugega dela, Grosuplje : Maribor 55:56)


ITALIJA:

Eva Lisec (Familia Schio)
Zaradi poškodbe že končala sezono.

Tina Trebec (Vigarano)
15. 4.: 19 minut, 12 točk, 5 skokov, 1 asistenca.
(DP Italije, Play out, 2. tekma, Battipaglia : Vigarano 68:76)

Ana Ljubenović (Scrivia)
14. 4.: 30 minut, 6 točk, 2 skoka, 7 asistenc.
(2. italijanska liga, 27. kolo, Selargius : Scrivia 52:73)

Eva Rupnik (Orvieto)
14. 4.: 28 minut, 16 točk, 13 skokov, 2 asistenci. 
(2. italijanska liga, 27. kolo, Faenza : Orvieto 58:60)


MADŽARSKA:

Teja Oblak (KSC Szekszárd)
14. 4.: 28 minut, 8 točk, 1 skok, 5 asistenc, 1 prid. žoga.
(DP Madžarske, 1. tekma polfinala, KSC Szekszárd : ZTE Női Kosárlabda 77:65)

Tina Jakovina (PINKK-Pecsi)
14. 4.: Ni nastopila.
(DP Madžarske, 1. tekma za razvrstitev 5.-8. mesto, DVTK Miskolc : PINKK-Pécsi 85:51)


POLJSKA:

Annamaria Prezelj (Gorzow Wielkopolski)
-


RUSIJA:

Nika Barič (UMMC Ekaterinburg)
10. 4.: Ni bila v postavi.
(DP Rusije, 1. tekma polfinala, UMMC : Enisey 98:83)
13. 4.: Ni bila v postavi.
(DP Rusije, 2. tekma polfinala, UMMC : Enisey 90:47)


ŠPANIJA:

Shante Marie Evans (UNI Girona)
15. 4.: 18 minut, 12 točk, 5 skokov, 2 blokadi.
(DP Španije, 1. tekma polfinala, Girona : Mann-Filter 87:64)

Sara Meden (Adareva)
14. 4.: 21 minut, 2 točki, 1 skok.
(2. španska liga, 26. kolo, Real Canoe : Adareva 62:49)

Na seznamu Asinj so košarkarice, ki so bile uvrščene na širši seznam selektorja Damirja Grgića za drugi cikel kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2019.

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se