Nazaj

Četrtek prinesel novih sedem polfinalistov

17
jan.
2018
  • Košarkarski Superšolar

Celje - Četrtfinalni turnirji Košarkarskega Superšolarja in DP srednjih šol so se prevesili v drugo polovico. Danes je bilo na sporedu novih pet turnirjev in dobili smo sedem novih udeležencev polfinala.

STAREJŠI UČENCI

1. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ TABOR I MARIBOR, OŠ KOROŠKI JEKLARJI, OŠ MOZIRJE
Turnir se je igral v dvorani OŠ Mozirje v četrtek, 18. januarja 2018
OŠ MOZIRJE : OŠ KOROŠKI JEKLARJI 61:53      
OŠ TABOR I MARIBOR : OŠ KOROŠKI JEKLARJI 40:22      
OŠ MOZIRJE : OŠ TABOR I MARIBOR 27:61
Vrstni red: 1. OŠ Tabor I Maribor, 2. OŠ Mozirje, 3. OŠ Koroški jeklarji
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Tabor I Maribor in OŠ Mozirje.

5. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ FRANA KRANJCA CELJE, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE
Turnir se je igral v dvorani OŠ JD Krško v četrtek, 18. januarja 2018
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO : OŠ FRANA KRANJCA CELJE 60:28 (27:7, 10:15, 23:6)         
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE : OŠ FRANA KRANJCA CELJE 62:28 (22:5, 19:14, 21:9)        
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO : OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE 47:51 (21:17, 18:12, 8:22)
Vrstni red: 1. OŠ Venclja Perka Domžale, 2. OŠ Jurija Dalmatina Krško, 3. OŠ Frana Kranjca Celje
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Venclja Perka Domžale in OŠ Jurija Dalmatina Krško.

DIJAKINJE

6. SKUPINA
Sodelovali so: GIMNAZIJA KRANJ, ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA, SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA
Turnir se je igral v športnem centru Police Ajdovščina v četrtek, 18. januarja 2018
SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : GIMNAZIJA KRANJ 27:56 (6:9, 6:21, 3:11, 12:15) 
ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA : GIMNAZIJA KRANJ 35:46 (6:19, 6:15, 10:6, 13:6)
SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA 25:18 (7:3, 7:6, 4:5, 7:4)
Vrstni red: 1. Gimnazija Kranj, 2. SŠ Veno Pilon Ajdovščina, 3. ŠC Novo mesto - SZKŠ
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Kranj.

DIJAKI

1. SKUPINA
Sodelovali so: SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, ŠC CELJE - GIMNAZIJA LAVA
Turnir se igra v dvorani ŠC Celje v četrtek, 18. januarja 2018
ŠC CELJE – GIMNAZIJA LAVA : SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR 44:61 (12:17, 13:7, 7:23, 12:14)       
GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA : SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR 43:57 (8:15, 13:12, 7:15, 15:15)       
ŠC CELJE – GIMNAZIJA LAVA : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 49:36 (8:7, 19:10, 16:11, 6:8)
Vrstni red: 1. SGŠG Maribor, 2. ŠC Celje - Gimnazija Lava, 3. Gimnazija Murska Sobota
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila SGŠG Maribor.   

5. SKUPINA
Sodelovali so: SUAŠ LJUBLJANA, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA, GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA
Turnir se je igral v dvorani Gimnazije Škofja Loka (dvorana Poden) v četrtek, 18. januarja 2018
GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : SUAŠ LJUBLJANA 47:83 (14:10, 14:22, 7:25, 12:26)
ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA : SUAŠ LJUBLJANA 56:74 (15:13, 14:24, 15:13, 12:24)      
GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA 73:43 (20:12, 18:14, 19:13, 16:4) 
Vrstni red: 1. SUAŠ Ljubljana, 2. Gimnazija Škofja Loka, 3. ŠC Novo mesto - SGLVŠ
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila SUAŠ Ljubljana.   

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se