Nazaj

Na šolskih igriščih še naprej napeto

16
jan.
2018
  • Košarkarski Superšolar

Rogaška Slatina - Nov dan, novi zanimivi turnirji na šolskih košarkarskih igriščih. V sredo so bili v središču pozornosti starejši učenci in učenke, najbolj napeto pa je bilo na turnirju v Cerknici, kjer so se napredovanja veselile košarkarice OŠ Stražišče.

STAREJŠE UČENKE

3. SKUPINA
Sodelovali so:  OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH, /OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER je 5.1.2018 odpovedala sodelovanje/, OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA
Tekma se je igrala v telovadnici OŠ Šmarje pri Jelšah v sredo, 17. januarja 2018
OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH : OŠ POHORSKEGA ODREDA 101:17
Vrstni red: 1. OŠ Šmarje pri Jelšah, 2. OŠ Pohorslega odreda Slovenska Bistrica
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Šmarje pri Jelšah.

9. SKUPINA
Sodelovale so: OŠ ŠTURJE, OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKICA, OŠ STRAŽIŠČE
Turnir se je igral v dvorani OŠ NO Cerknica v sredo, 17. januarja 2018
OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKICA : OŠ STRAŽIŠČE 29:31 (4:13, 19:9, 6:9)       
OŠ ŠTURJE : OŠ STRAŽIŠČE 41:43 (17:12, 18:13, 16:18)       
OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKICA : OŠ ŠTURJE 28:41 (13:21, 12:9, 3:11)
Vrstni red: 1. OŠ Stražišče, 2. OŠ Šturje, 3. OŠ Notranjski odred Cerknica
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Stražišče.

STAREJŠI UČENCI

6. SKUPINA
Sodelovali so: II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, OŠ DOMŽALE, OŠ IVANA CANKARJA TRBOVLJE
Turnir se je igral v dvorani II. OŠ Rogaška Slatina v sredo, 17. januarja 2018
II. OŠ ROGAŠKA SLATINA : OŠ IVANA CANKARJA TRBOVLJE 51:38 (23:7, 16:7, 12:14)       
OŠ DOMŽALE : OŠ IVANA CANKARJA TRBOVLJE 56:27 (28:3, 17:11, 11:13)       
II. OŠ ROGAŠKA SLATINA : OŠ DOMŽALE 59:69 (15:18, 23:2821:23)      
Vrstni red: 1. OŠ Domžale, 2. II. OŠ Rogaška Slatina, 3. OŠ Ivana Cankarja Trbovlje
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Domžale in II. OŠ Rogaška Slatina.

11. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ, OŠ KOPER, OŠ FRANCETA BEVKA TOLMIN
Turnir se je igral v dvorani OŠ Koper v sredo, 17. januarja 2018
OŠ KOPER : OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ 62:38       
OŠ FRANCETA BEVKA TOLMIN : OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ 33:37       
OŠ KOPER : OŠ FRANCETA BEVKA TOLMIN 43:18    
Vrstni red: 1. OŠ Koper, 2. OŠ Jakoba Aljaža Kranj, 3. OŠ Franceta Bevka Tolmin
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Koper in OŠ Jakoba Aljaža Kranj.

12. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA, OŠ VRHOVCI, OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Turnir se je igral v dvorani OŠ Srečka Kosovela v sredo, 17. januarja 2018
OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ VRHOVCI 46:56 (18:16, 11:21, 17:19)       
OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA : OŠ VRHOVCI 28:54 (8:30, 10:16, 6:10)       
OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA 55:41 (20:17, 20:5, 15:19)
Vrstni red: 1. OŠ Vrhovci, 2. OŠ Srečka Kosovela Sežana, 3. OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Vrhovci in OŠ Srečka Kosovela Sežana.

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se