Nazaj

Pod šolskimi koši brez presenečenj

15
jan.
2018
  • Košarkarski Superšolar

Brežice - Torek je prinesel novih pet turnirjev na šolskih košarkarskih igriščih. Na parket so stopili starejši učenci in učenke ter dijakinje. Spremljali smo zanimive dvoboje, favoriti pa niso dovolili presenečenj.

DIJAKINJE

1. SKUPINA
Sodelovali so: III. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE
Turnir se je igral v mali dvorani Lukna v torek, 16. januarja 2018
III. GIMNAZIJA MARIBOR : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 45:40 (14:8, 8:10, 15:14, 8:8)       
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 33:19 (10:6, 10:5, 5:4, 8:4)       
III. GIMNAZIJA MARIBOR : SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE 62:56 (14:10, 11:15, 25:19, 12:12)
Vrstni red: 1. III. gimnazija Maribor, 2. SZŠ Celje, 3. Gimnazija Murska Sobota
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila III. gimnazija Maribor.

STAREJŠE UČENKE

1. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ FRANA LEŠNIKA VUKA SLIVNICA, OŠ BLAŽA ARNIČA LUČE, IV. OŠ CELJE
Turnir se  je igral v telovadnici IV. OŠ Celje v torek, 16. januarja 2018
IV. OŠ CELJE : OŠ FLV SLIVNICA 52:40       
OŠ BLAŽA ARNIČA : OŠ FLV SLIVNICA 42:47       
IV. OŠ CELJE : OŠ BLAŽA ARNIČA 44:29
Vrstni red: 1. IV. OŠ Celje, 2. OŠ Frana Lešnika Vuka Slivnica, 3. OŠ Blaža Arniča Luče
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila IV. OŠ Celje.

STAREJŠI UČENCI

4. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ PODČETRTEK, OŠ NHR HRASTNIK, OŠ BREŽICE
Turnir se je igral v dvorani Gimnazije Brežice v torek, 16. januarja 2018
OŠ BREŽICE : OŠ PODČETRTEK 47:59       
OŠ NHR HRASTNIK : OŠ PODČETRTEK 41:86      
OŠ BREŽICE : OŠ NHR HRASTNIK 76:60
Vrstni red: 1. OŠ Podčetrtek, 2. OŠ Brežice, 3. OŠ NHR Hrastnik
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Podčetrtek in OŠ Brežice.

9. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ GRM NOVO MESTO, OŠ VIDE PREGARC LJUBLJANA, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA
Turnir se je igral v dvorani OŠ Miroslava Vilharja v torek, 16. januarja 2018
OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA : OŠ VIDE PREGARC 60:38 (21:17, 25:7, 14:14)       
OŠ GRM : OŠ VIDE PREGARC 60:57 (27:12, 15:19, 18:26)       
OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA : OŠ GRM 48:50 (16:19, 17:16, 15:15) 
Vrstni red: 1. OŠ Grm, 2. OŠ Miroslava Vilharja, 3. OŠ Vide Pregarc Ljubljana
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Grm in OŠ Miroslava Vilharja.

10. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ SIMONA JENKA KRANJ, OŠ POLJANE LJUBLJANA, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Turnir se  je igral v telovadnici OŠ Simona Jenka v torek, 16. januarja 2018
OŠ SIMONA JENKA : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 48:57 (21:19, 10:16,17:22)       
OŠ POLJANE LJUBLJANA : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 50:58 (19:15, 15:24, 16:19)
OŠ SIMONA JENKA : OŠ POLJANE LJUBLJANA 50:45 (22:17, 22:15, 6:13)
Vrstni red: 1. OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, 2. OŠ Simona Jenka Kranj, 3. OŠ Poljane Ljubljana
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Simona Jenka Kranj.

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se