Prenosi v sezoni 2017/18

LIGA NOVA KBM - FINALE:

Faza Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
Finale torek, 29. 5. 18.00 Petrol Olimpija : Krka TV SLO 2 in Šport TV

ARHIV:

Liga Nova KBM:
Zap. št. Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1 3. sobota, 21. 10. 19.00 Sixt Primorska : Šentjur spletni prenos
2 3. ponedeljek, 23. 10. 19.00 Petrol Olimpija : Hopsi Polzela spletni prenos
3 5. četrtek, 2. 11. 19.00 Petrol Olimpija : Sixt Primorska spletni prenos
4 7. ponedeljek, 20. 11. 19.00 Petrol Olimpija : Šentjur spletni prenos
5 1. četrtek, 23. 11. 20.00 Sixt Primorska : Hopsi Polzela spletni prenos
6 9. sobota, 9. 12. 19.00 Hopsi Polzela : Zlatorog Laško Šport TV
7 10. sobota, 16. 12. 19.00 Krka : Šenčur GGD Šport TV
8 11. četrtek, 21. 12. 19.00 Petrol Olimpija : Krka spletni prenos
9 11. sobota, 23. 12. 19.00 Rogaška : Ilirija Šport TV
10 1. petek, 29. 12. 19.00 Petrol Olimpija : Ilirija Šport TV
11 1. sobota, 30. 12. 19.00 Zlatorog Laško : Šentjur Šport TV
12 12. sobota, 6. 1. 19.00 Zlatorog : Šenčur GGD Šport TV
13 13. sobota, 13. 1. 19.00 Ilirija : Šentjur Šport TV
14 13. ponedeljek, 15. 1. 19.00 Petrol Olimpija : Zlatorog spletni prenos
15 14. petek, 19. 1. 20.00 Sixt Primorska : Petrol Olimpija Šport TV
16 15.  sobota, 27. 1. 19.00 Rogaška : Sixt Primorska Šport TV
17 16. četrtek, 1. 2. 18.00 Šentjur : Petrol Olimpija spletni prenos
18 16. sobota, 3. 2. 19.00 Šenčur GGD : Rogaška Šport TV
19 17. četrtek, 8. 2. 19.00 Rogaška : Petrol Olimpija spletni prenos
20 17. sobota, 10. 2. 19.00 Helios Suns : Šenčur GGD Šport TV
21 1. sobota, 3. 3. 19.00 Rogaška : Šenčur GGD Šport TV
22 1. sreda, 7. 3. 19.00 Petrol Olimpija : Ilirija spletni prenos
23 2. sobota, 10. 3. 19.00 Krka : Helios Suns Šport TV
24 2. sreda, 14. 3. 19.00 Šentjur : Petrol Olimpija spletni prenos
25 3. sobota, 17. 3. 19.00 Petrol Olimpija : Krka Šport TV
26 4. sobota, 24. 3. 19.00 Šentjur : Šenčur GGD Šport TV
27 4. ponedeljek, 26. 3. 19.00 Helios Suns : Petrol Olimpija spletni prenos
28 5. petek, 30. 3. 20.00 Petrol Olimpija : Sixt Primorska Šport TV
29 6. sobota, 7. 4. 19.00 Krka : Ilirija Šport TV
30 7. torek, 10. 4. 20.00 Ilirija : Helios Suns spletni prenos
31 8. sobota, 14. 4. 19.00 Sixt Primorska : Krka Šport TV
32 9. sreda, 18. 4. 18.00 Šenčur GGD : Sixt Primorska TV Slovenija
33 9. sreda, 18. 4. 19.00 Rogaška : Ilirija spletni prenos
34 10. sobota, 21. 4. 18.00 Krka : Petrol Olimpija TV SLO 2
35 10. sobota, 21. 4. 20.00 Ilirija : Šenčur GGD Šport TV
36 11. sreda, 25. 4. 17.15 Rogaška : Krka TV SLO 2
37 11. sreda, 25. 4. 20.00 Šenčur GGD : Šentjur spletni prenos
38 12. sobota, 28. 4. 18.00 Sixt Primorska : Petrol Olimpija TV SLO 2
39 12. sobota, 28. 4. 20.00 Helios Suns : Rogaška Šport TV
40 13. Ponedeljek, 30. 4. 18.00 Ilirija : Krka TV SLO 2
41 13. Ponedeljek, 30. 4. 20.00 Šenčur GGD : Helios Suns spletni prenos
42 14. Četrtek, 3. 5. 18.00 Petrol Olimpija : Šenčur GGD TV SLO 2
43 14. Četrtek, 3. 5. 20.00 Sixt Primorska : Rogaška Šport TV
44 PF Sreda, 9. 5. 18.30 Petrol Olimpija : Rogaška TV SLO 2
45 PF Sreda, 9. 5. 20.15 Sixt Primorska : Krka Šport TV
46 PF Sobota, 12. 5. 18.00 Krka : Sixt Primorska TV SLO 2
47 PF Sobota, 12. 5. 20.00 Rogaška : Petrol Olimpija Šport TV
48 PF Ponedeljek, 14. 5. 18.30 Sixt Primorska : Krka TV SLO 2
49 F Sobota, 19. 5. 17.30 Petrol Olimpija : Krka TV SLO 2 in ŠTV
50 F Torek, 22. 5. 18.00 Krka : Petrol Olimpija TV SLO 2 in ŠTV
51 F Petek, 25. 5. 18.00 Petrol Olimpija : Krka TV SLO 2 in ŠTV
52 F Nedelja, 27. 5. 20.00 Krka : Petrol Olimpija TV SLO 2 in ŠTV

1. SKL ZA ŽENSKE - FINALE:

Faza Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
Finale sobota, 12. 5. 16.00 Cinkarna Celje : Triglav Šport TV
Finale torek, 15. 5. 19.00 Triglav : Cinkarna Celje Šport TV
Finale petek, 18. 5. 18.00 Cinkarna Celje : Triglav TV SLO 2 in ŠTV

 

POKAL SPAR:
Krog Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
4. četrtek, 30. 11. 20.30 Ilirija : Helios Suns spletni prenos
5. sreda, 20. 12. 18.00 Šentjur : Šenčur GGD spletni prenos
četrtfinale četrtek, 28. 12. 19.00 Helios Suns : Petrol Olimpija spletni prenos
četrtfinale četrtek, 4. 1. 19.00 Petrol Olimpija : Helios Suns spletni prenos
četrtfinale ponedeljek, 8. 1. 18.30 Šenčur GGD : Rogaška spletni prenos
četrtfinale četrtek, 11. 1. 19.00 Zlatorog Laško : Krka spletni prenos
četrtfinale torek, 16. 1. 19.00 Hopsi Polzela : Sixt Primorska spletni prenos
četrtfinale četrtek, 18. 1. 19.00 Krka : Zlatorog spletni prenos
polfinale petek, 16. 2. 18.00 Šenčur GGD : Krka Šport TV
polfinale petek, 16. 2. 20.30 Sixt Primorska : Petrol Olimpija Šport TV
finale nedelja, 18. 2. 16.30 Šenčur GGD : Sixt Primorska Šport TV

POKAL ČLANIC:
Krog Datum Ura Tekma TV, spletni pr.
Polfinale 1 sobota, 10. 3. 13.00 Akson Ilirija : Cinkarna Celje Šport TV
Polfinale 2 sobota, 10. 3. 15.45 Konjice : Triglav Šport TV
T. za 3. mesto (MPD) nedelja, 11. 3. 12.30 Konjice : Felix Zasavje spletni p.
Finale (MPD) nedelja, 11. 3. 14.00 Triglav : Ježica A spletni p.
Finale (PČ) nedelja, 11. 3. 17.00 Triglav : Cinkarna Celje Šport TV

2. SKL:
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
17. sobota, 20. 1. 19.00 Mesarija Prunk : Plama Pur Šport TV

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se