Dijaki

RAZPORED ČETRFINALNIH TURNIRJEV


1. SKUPINA
Sodelujejo: SREDNJA GRADBENA ŠOLA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, ŠC CELJE – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO, MEHATRONIKO IN MEDIJE
Turnir se igra v dvorani ŠC Celje v torek, 15. januarja 2019
10.00 ŠC CELJE – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO, MEHATRONIKO IN MEDIJE : SREDNJA GRADBENA ŠOLA MARIBOR
11.00 GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA : SREDNJA GRADBENA ŠOLA MARIBOR
12.00 ŠC CELJE – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO, MEHATRONIKO IN MEDIJE : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA

2. SKUPINA
Sodelujejo: ŠC ROGAŠKA SLATINA, II. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA PTUJ
Turnir se igra v telovadnici II. gimnazije Maribor v torek, 22. januarja 2019
11.00 II. GIMNAZIJA MARIBOR : GIMNAZIJA PTUJ
12.00 ŠC ROGAŠKA SLATINA : GIMNAZIJA PTUJ
13.00 II. GIMNAZIJA MARIBOR : ŠC ROGAŠKA SLATINA

3. SKUPINA
Sodelujejo: SUAŠ LJUBLJANA, GIMNAZIJA RAVNE NA KOROŠKEM, GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Franceta Prešerna Kranj v četrtek, 17. januarja 2019
10.00 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ : SUAŠ LJUBLJANA
11.00 GIMNAZIJA RAVNE NA KOROŠKEM : SUAŠ LJUBLJANA
12.00 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ : GIMNAZIJA RAVNE NA KOROŠKEM

4. SKUPINA
Sodelujejo: ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA, GIMNAZIJA BEŽIGRAD, ŠC SREČKA KOSOVELA SEŽANA – GIMNAZIJA IN EKONOMSKA ŠOLA
Turnir se igra v dvorani ŠC Novo mesto (dvorana Leona Štuklja) v torek, 22. januarja 2019
9.30 ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA BEŽIGRAD
10.30 ŠC SREČKA KOSOVELA SEŽANA – GIMNAZIJA IN EKONOMSKA ŠOLA : GIMNAZIJA BEŽIGRAD
11.30 ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : ŠC SREČKA KOSOVELA SEŽANA – GIMNAZIJA IN EKONOMSKA ŠOLA

5. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA ŠENTVID, GIMNAZIJA NOVO MESTO, GIMNAZIJA KRANJ
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Šentvid v četrtek, 17, januarja 2019
10.30 GIMNAZIJA ŠENTVID : GIMNAZIJA KRANJ 
11.30 GIMNAZIJA NOVO MESTO : GIMNAZIJA KRANJ 
12.30 GIMNAZIJA ŠENTVID : GIMNAZIJA NOVO MESTO

6. SKUPINA
Sodelujejo: EGSŠ RADOVLJICA, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA LESARSKA IN VGOJITELJSKA ŠOLA, ŠC NOVA GORICA – ELEKTROTEHNIŠKA IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA
Turnir se igra v ŠD Nova Gorica (Delpinova ulica 7 - 1. nadstropje) v sredo, 16. januarja 2019
10.00 ŠC NOVA GORICA – ELEKTROTEHNIŠKA IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA : EGSŠ RADOVLJICA
11.00 ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA LESARSKA IN VGOJITELJSKA ŠOLA : EGSŠ RADOVLJICA
12.00 ŠC NOVA GORICA – ELEKTROTEHNIŠKA IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA : ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA LESARSKA IN VGOJITELJSKA ŠOLA
Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se