Starejše učenke

RAZPORED ČETRFINALNIH TURNIRJEV


1. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA MARIBOR, OŠ BLAŽA ARNIČA LUČE, OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE
Turnir se igra v telovadnici OŠ Ludvika Pliberška Maribor v torek, 22. januarja 2019
10.00 OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA MARIBOR : OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE 
11.00 OŠ BLAŽA ARNIČA LUČE : OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE
12.00 OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA MARIBOR : OŠ BLAŽA ARNIČA LUČE
  
2. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ III MURSKA SOBOTA, OŠ MARKOVCI, OŠ TABOR I MARIBOR
Turnir se igra v telovadnici OŠ Markovci v torek, 22. januarja 2019
11.00 OŠ MARKOVCI : OŠ III MURSKA SOBOTA 
12.00 OŠ TABOR I : OŠ III MURSKA SOBOTA 
13.00 OŠ MARKOVCI : OŠ TABOR I 

3. SKUPINA
Sodelujeta:  II. OŠ  CELJE, /Pomurje druge ni ekipe/, OŠ ANICE ČERNEJEVE MAKOLE
Tekma se igra v telovadnici OŠ Anice Černejeve Makole v sredo, 16. januarja 2019
13.00 OŠ MAKOLE : II. OŠ CELJE 

4. SKUPINA
Sodelujeta: OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH, OŠ TRBOVLJE, /OŠ DRSKA NOVO MESTO je 3.1.2019 odpovedala udeležbo/
Tekma se igra v telovadnici OŠ Šmarje pri Jelšah v sredo, 16. januarja 2019
14.00 OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH : OŠ TRBOVLJE 

5. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA, OŠ GRM NOVO MESTO, OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA
Turnir se igra v telovadnici OŠ Grm v torek, 15. januarja 2019
11.00 OŠ GRM : OŠ SAVA KLADNIKA 
12.00 OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA : OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA 
13.00 OŠ GRM : OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA

6. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ BRŠLJIN, /Ljubljana druge ni ekipe/, OŠ TRZIN
Tekma se igra v telovadnici OŠ Trzin v petek, 11. januarja 2019
11.00 OŠ TRZIN : OŠ BRŠLJIN

7. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ ŽIRI, OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE, OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA
Turnir se igra v telovadnici OŠ Draga Bajca Vipava v sredo, 16. januarja 2019
10.00 OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA : OŠ ŽIRI 
11.00 OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE : OŠ ŽIRI 
12.00 OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA : OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE 

8. SKUPINA
Sodelujeta: OŠ STRAŽIŠČE, /OŠ ŠKOFLJICA je 3.1.2019 odpovedala udeležbo/, OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKNICA
Tekma se igra v dvorani OŠ Notranjski odred Cerknica v četrtek, 10. januarja 2019
12.30 OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKNICA : OŠ STRAŽIŠČE

9. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA, OŠ PIVKA, OŠ STANETA ŽAGARJA KRANJ
Turnir se igra v telovadnici OŠ Šturje v torek, 22. januarja 2019
10.00 OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA : OŠ PIVKA 
11.00 OŠ STANETA ŽAGARJA : OŠ PIVKA 
12.00 OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA : OŠ STANETA ŽAGARJA
Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se