Starejši učenci

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV (predviden termin igranja je med 13. in 24. januarjem 2020)


1. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC, OŠ MOZIRJE
Organizator  tekmovanja: OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, Cesta v Dobrovce 21, 2204 Miklavž na Dravskem polju
Turnir se igra v dvorani OŠ Miklavž na Dravskem polju v torek, 21. januarja 2020
12.00 OŠ MIKLAVŽ : OŠ MOZIRJE 
13.15 DRUGA OŠ SG : OŠ MOZIRJE 
14.30 OŠ MIKLAVŽ : DRUGA OŠ SG 


2. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ I MURSKA SOBOTA, OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ, OŠ LOVRENC NA POHORJU
Organizator tekmovanja: OŠ OLGE MEGLIČ, Prešernova ulica 31, 2250 Ptuj
Turnir se igra v dvorani OŠ Olge Meglič Ptuj v četrtek, 16. januarja 2020
12.30 OŠ O. MEGLIČ : OŠ I MS 
13.30 OŠ LOVRENC N.P. : OŠ I MS
14.30 OŠ O. MEGLIČ : OŠ LOVRENC N.P. 


3. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ ANTONA AŠKERCA VELENJE, OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, OŠ III MURSKA SOBOTA
Organizator tekmovanja: OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, Župančičeva ulica 10, 2250 Ptuj
Turnir se igra v dvorani OŠ Ljudski vrt Ptuj v sredo, 22. januarja 2020
12.30 OŠ LJUDSKI VRT : OŠ A. AŠKERCA
13.30 OŠ A. AŠKERCA : OŠ III MS
14.30 OŠ LJUDSKI VRT : OŠ III MS


4. SKUPINA
Sodelujejo:
II. OŠ CELJE, OŠ GRADEC LITIJA, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO
Organizator tekmovanja: OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, Šolska ulica 1, 8270 Krško
Turnir se igra v telovadnici OŠ J. Dalmatina Krško v sredo, 22. januarja 2020
9.30 OŠ JD KRŠKO : II. OŠ CELJE 
10.45 OŠ GRADEC : II. OŠ CELJE 
12.00 OŠ JD KRŠKO : OŠ GRADEC 


5. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ FRANA MALGAJA ŠENTJUR, OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA, OŠ DOB
Organizator tekmovanja: OŠ Frana Malgaja Šentjur, Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur
Turnir se igra v dvorani OŠ Frana Malgaja v ponedeljek, 27. januarja 2020
11.00 OŠ F. MALGAJA : OŠ SEVNICA
12.00 OŠ SEVNICA : OŠ DOB
13.00 OŠ F. MALGAJA : OŠ DOB


6. SKUPINA
Sodelujejo:
II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, OŠ PIRNIČE, OŠ LITIJA
Organizator tekmovanja: II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, Ulica Kozjanskega odreda 4, 3250 Rogaška Slatina
Turnir se igra v dvorani II. OŠ Rogaška Slatina v ponedeljek, 3. februarja 2020
13.00 II. OŠ ROGAŠKA S. : OŠ LITIJA
14.00 OŠ LITIJA : OŠ PIRNIČE 
15.00 II. OŠ ROGAŠKA S. : OŠ PIRNIČE 


7. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ BRŠLJIN NM, OŠ VRHOVCI, OŠ ZBORA ODPOSLANCEV KOČEVJE
Organizator tekmovanja: OŠ VRHOVCI, Cesta na Bokalce 1, 1000 Ljubljana
Turnir se igra v dvorani OŠ Vrhovci v četrtek, 30. januarja 2020
10.00 OŠ VRHOVCI : OŠ BRŠLJIN
11.00 OŠ Z. ODPOSLANCEV : OŠ BRŠLJIN
12.00 OŠ VRHOVCI : OŠ Z. ODPOSALNCEV


8. SKUPINA
Sodelujejo: 
OŠ CENTER NM, OŠ PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA
Organizator tekmovanja: OŠ MIROSLAVA VILHARJA, Trg padlih borcev 1a, 6230 Postojna
Turnir se igra v dvorani OŠ Miroslava Vilharja Postojna v četrtek, 23. januarja 2020
10.30 OŠ M. VILHARJA : OŠ CENTER 
11.30 OŠ P. TRUBARJA : OŠ CENTER 
12.30 OŠ M. VILHARJA : OŠ P. TRUBARJA 


9. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ GRM NM, OŠ VALENTINA VODNIKA LJUBLJANA, OŠ N.O. CERKNICA
Organizator tekmovanja: OŠ GRM NOVO MESTO, Trdinova ulica 7, 8000 Novo mesto
Turnir se igra v dvorani OŠ Grm v četrtek, 23. januarja 2020

11.00 OŠ GRM : OŠ V. VODNIKA 
12.00 OŠ V. VODNIKA : OŠ NO CERKNICA 
13.00 OŠ GRM : OŠ NO CERKNICA


10. SKUPINA
Sodelujejo:
  OŠ SIMONA JENKA KRANJ, OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Organizator tekmovanja: OŠ SIMONA JENKA KRANJ, Ulica XXXI. divizije 7a, 4000 Kranj
Turnir se igra v dvorani OŠ Simona Jenka v torek, 4. februarja 2020
11.30 OŠ S. JENKA : OŠ M. ŠTRUKELJ 
12.45 OŠ B. JAKCA : OŠ M. ŠTRUKELJ 
14.00 OŠ S. JENKA : OŠ B. JAKCA 


11. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA, OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, OŠ DOBRAVLJE
Organizator tekmovanja: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, Kosovelova ulica 6, 6210 Sežana
Turnir se igra v dvorani SŠ Srečka Kosovela Sežana, v četrtek, 16. januarja 2020
10.00 OŠ SEŽANA : OŠ DOBRAVLJE 
11.00 OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA : OŠ DOBRAVLJE 
12.00 OŠ SEŽANA : OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA 


12. SKUPINA
Sodelujejo:
OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ, OŠ POLJE, OŠ dr. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA
Organizator tekmovanja: OŠ dr. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA, Ulica dr. Bogomira Magajne 4, 6215 Divača
Turnir se igra v dvorani OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača v četrtek, 16. januarja 2020
10.00 OŠ DIVAČA : OŠ POLJE 
11.00 OŠ F. PREŠERNA  : OŠ POLJE 
12.00 OŠ DIVAČA : OŠ F. PREŠERNA



Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se