Dijakinje

IZIDI ČETRTFINALNIH TURNIRJEV


TOREK, 22.1.2019
2. SKUPINA

Sodelovali sta: I. GIMNAZIJA V CELJU, II. GIMNAZIJA MARIBOR /PODRAVJE PRVE NI EKIPE/
Tekma se je igrala v telovadnici II. gimnazije Maribor v torek, 22. januarja 2019
II. GIMNAZIJA MARIBOR : I. GIMNAZIJA V CELJU 21:83 (7:23, 5:18, 5:19, 4:23)
Vrstni red: 1. I. gimnazija v Celju, 2. II. gimnazija Maribor
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila I. gimnazija v Celju.

PONEDELJEK, 21.1.2019
5. SKUPINA
Sodelovali sta: GIMNAZIJA ŠENTVID, /DOLENJSKA TRETJE NI EKIPE/, SŠ DOMŽALE
Tekma se je igrala v dvorani SŠ Domžale v ponedeljek, 21. januarja 2019
SŠ DOMŽALE : GIMNAZIJA ŠENTVID 25 :78 (10:18, 8:25, 5:17, 2:18)
Vrstni red: 1. Gimnazija Šentvid, 2. SŠ Domžale
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Šentvid.

PETEK, 18.1.2019
6. SKUPINA

Sodelovali so: GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA, SŠ VENO PILONA AJDOVŠČINA
Turnir se je igral v dvorani ŠC Novo mesto v petek, 18. januarja 2019
ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ 45:87 (12:25, 10:33, 17:12, 6:17)
SŠ VENO PILONA AJDOVŠČINA : GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ 31:87 (9:25, 11:20, 2:25, 9:17)
ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : SŠ VENO PILONA AJDOVŠČINA 62:54 (17:16, 15:14, 16:13, 14:11)
Vrstni red: 1. Gimnazija Franceta Prešerna Kranj, 2. šc Novo mesto – SEŠTG, SŠ Veno Pilona Ajdovščina
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Franceta Prešerna Kranj.

ČETRTEK, 17.1.2019
1. SKUPINA

Sodelovali so: III. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, GESŠ TRBOVLJE
Turnir se je igral v dvorani Lukna v četrtek, 17. januarja 2019
III. GIMNAZIJA MARIBOR : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 34:17 (6:2, 13:9, 15:6)
GESŠ TRBOVLJE : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 47:10 (13:1, 14:7, 20:2)
III. GIMNAZIJA MARIBOR : GESŠ TRBOVLJE 32:29 (7:15, 11:4, 14:10)
Vrstni red: 1. III. gimnazija Maribor, 2. GESŠ Trbovlje, 3. Gimnazija Murska Sobota
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila III. gimnazija Maribor.

TOREK, 15.1.2019
DIJAKINJE
3. SKUPINA

Sodelovali sta: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, /KOROŠKA IN VELENJE PRVE NI EKIPE/, GIMNAZIJA KRANJ
Tekma se je igrala v dvorani Na Planini v torek, 15. januarja 2019
GIMNAZIJA KRANJ : GIMNAZIJA BEŽIGRAD 37:65 (9:18, 8:20, 9:9, 13:18)
Vrstni red: 1. Gimnazija Bežigrad, 2. Gimnazija Kranj
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Bežigrad.

 

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se