Starejši učenci

REZULTATI ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ MOZIRJE, DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC, OŠ MIKLAVŽ
Izvajalec tekmovanja: OŠ MIKLAVŽ, Cesta v Dobrovce 21, 2204 Miklavž na Dravskem polju
OŠ MIKLAVŽ : OŠ MOZIRJE 44:36 (10:9, 16:18, 18:9)
DRUGA OŠ SG : OŠ MOZIRJE 44:49 (12:16, 14:11, 18:22)
OŠ MIKLAVŽ : DRUGA OŠ SG 56:39 (20:9, 21:16, 15:14)

Vrstni red: 1. OŠ MIKLAVŽ, 2. OŠ MOZIRJE, 3. DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC.
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Miklavž in OŠ Mozirje.


2. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ I MURSKA SOBOTA, OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ, OŠ LOVRENC NA POHORJU
Izvajalec tekmovanja: OŠ OLGE MEGLIČ, Prešernova ulica 31, 2250 Ptuj
OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ I MUR. SOBOTA 32:45 (6:14, 8:13, 18:18) 
OŠ I MUR SOBOTA : OŠ LOVRENC 51:56 (29:21, 11:15, 11:20)
OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ LOVRENC 41:39 (16:18, 8:14, 17:7) 

Vrstni red: 1. OŠ I MURSKA SOBOTA, OŠ LOVRENC NA POHORJU, 3. OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ I Murska Sobota in OŠ Lovrenc na Pohorju.


3. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ ANTONA AŠKERCA VELENJE, OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, OŠ III MURSKA SOBOTA
Izvajalec tekmovanja: OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, Župančičeva ulica 10, 2250 Ptuj
OŠ LJUDSKI VRT : OŠ A. AŠKERCA 39:46 (10:18, 20:15, 9:13)
OŠ A. AŠKERCA : OŠ III MS 75:47 (29:11, 25:16, 21:20)
OŠ LJUDSKI VRT : OŠ III MS 59:44 (24:18, 20:16, 15:10)

Vrstni red: 1. OŠ ANTONA AŠKERCA VELENJE, 2. OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, 3. OŠ III MURSKA SOBOTA
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ A. Aškerca Velenje in OŠ Ljudski vrt Ptuj.


4. SKUPINA
Sodelovali so:
 II. OŠ CELJE, OŠ GRADEC LITIJA, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO
Izvajalec tekmovanja: OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, Šolska ulica 1, 8270 Krško
OŠ JD KRŠKO : II. OŠ CELJE 29:50 (7:15, 8:26, 14:9) 
OŠ GRADEC : II. OŠ CELJE 23:46 (7:14, 8:10, 10:22)
OŠ JD KRŠKO : OŠ GRADEC 29:26 (11:11, 12:6, 6:9)

Vrstni red: 1. II. OŠ CELJE, 2. OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, 3. OŠ GRADEC LITIJA
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili II. OŠ Celje in OŠ JD Krško.

5. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ FRANA MALGAJA ŠENTJUR, OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA, OŠ DOB
Izvajalec tekmovanja: OŠ FRANA MALGAJA, Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur
OŠ F. MALGAJA : OŠ SEVNICA 33:42 (13:13, 14:17, 6:12)
OŠ SEVNICA : OŠ DOB 39:59 (19:24, 12:18, 8:23)
OŠ F. MALGAJA : OŠ DOB 44:48 (15:17, 14:10, 15:21)

Vrstni red: 1. OŠ DOB, 2. OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA, 3. OŠ FRANA MALGAJA ŠENTJUR
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Dob in OŠ Sava Kladnika Sevnica.


8. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ CENTER NM, OŠ PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA
Izvajalec tekmovanja: OŠ MIROSLAVA VILHARJA, Trg padlih borcev 1a, 6230 Postojna
OŠ M. VILHARJA : OŠ CENTER 37:30 (9:8, 18:6, 10:16)
OŠ P. TRUBARJA : OŠ CENTER 30:44 (12:15, 14:14, 4:15)
OŠ M. VILHARJA : OŠ P. TRUBARJA 37:23 (10:4, 10:4, 17:15)

Vrstni red: 1. OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA, 2. OŠ CENTER NM, 3. OŠ PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ M. Vilharja in Center.


9. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ GRM NM, OŠ VALENTINA VODNIKA LJUBLJANA, OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKNICA
Organizator tekmovanja: OŠ GRM NOVO MESTO, Trdinova ulica 7, 8000 Novo mesto
OŠ GRM : OŠ V. VODNIKA 62:37 (22:7, 28:16, 12:14)
OŠ V. VODNIKA : OŠ NO CERKNICA 74:44 (26:10, 25:12, 23:22)
OŠ GRM : OŠ NO CERKNICA 68:40 (24:12, 23:14, 21:14)

Vrstni red: 1. OŠ GRM NOVO MESTO, 2. OŠ VALENTINA VODNIKA LJUBLJANA, 3. OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKNICA
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Grm in OŠ V. Vodnika.


11. SKUPINA
Sodelovali so:
OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA, OŠ DOBRAVLJE, OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Izvajalec tekmovanja: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, Kosovelova ulica 6, 6210 Sežana
OŠ SEŽANA : OŠ DOBRAVLJE 62:31 (32:9, 20:10, 10:12) 
OŠ ATL RADOVLJICA : OŠ DOBRAVLJE 0:20 
OŠ SEŽANA :
OŠ ATL RADOVLJICA 20:0 

*OŠ A. T. Linharta je nastopila le z devetimi (9) igralci, zato se njihovi tekmi registrirata z izidom 20:0 v korist nasprotne ekipe. OŠ A. T. Linharta ne prejme točke za sodelovanje.*

Vrstni red: 1. OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, 2. OŠ DOBRAVLJE, 3. OŠ A.T. LINHARTA RADOVLJICA
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Sežana in OŠ Dobravlje. 


12. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ, OŠ POLJE, OŠ dr. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA
Izvajalec tekmovanja: OŠ dr. BOGOMIRA MAGAJNE DIVAČA
OŠ DIVAČA : OŠ POLJE 37:47 (8:20, 18:14, 11:13)
OŠ F. PREŠERNA  : OŠ POLJE 37:58 (10:17, 16:18, 11:23) 
OŠ DIVAČA : OŠ F. PREŠERNA 39:21 (8:7, 14:10, 17:4)

Vrstni red: 1. OŠ POLJE, 2. OŠ DIVAČA, 3. OŠ FRANCETA PREŠERNA KRANJ.
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Polje in OŠ Divača.


Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se