NAČRT PRIPRAV

MAJ:
DAN  
TOR 1.  
SRE 2.  
ČET 3.  
PET 4.  
SOB 5.  
NED 6.  
PON 7.  
TOR 8.  
SRE 9.  
ČET 10.  
PET 11.  
SOB 12.  
NED 13. NACIONALNI PROGRAM - KRANJ
PON 14.  
TOR 15.  
SRE 16.  
ČET 17.  
PET 18.  
SOB 19. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
NED 20. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
PON 21.  
TOR 22.  
SRE 23.  
ČET 24.  
PET 25.  
SOB 26. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
NED 27. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
PON 28.  
TOR 29.  
SRE 30.  
ČET 31.  
JUNIJ:
DAN  
PET 1.  
SOB 2. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA 
NED 3. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
PON 4.  
TOR 5.  
SRE 6.  
ČET 7.  
PET 8.  
SOB 9. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
NED 10. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
PON 11.  
TOR 12.  
SRE 13.  
ČET 14.  
PET 15.  
SOB 16. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
NED 17. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
PON 18.  
TOR 19.  
SRE 20.  
ČET 21.  
PET 22.  
SOB 23.  
NED 24.  
PON 25. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
TOR 26. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
SRE 27.  
ČET 28.  
PET 29.  
SOB 30.  
 JULIJ:
DAN  
NED 1. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
PON 2. NACIONALNI PROGRAM - SLOVENJ GRADEC
TOR 3.  
SRE 4.  
ČET 5.  
PET 6.  
SOB 7.  
NED 8. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
PON 9. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
TOR 10.  
SRE 11.  
ČET 12.  
PET 13. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
SOB 14. NACIONALNI PROGRAM - POSTOJNA
NED 15.  
PON 16.  
TOR 17. PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC
SRE 18. PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC
ČET 19. PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC
PET 20. PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC
SOB 21. PRIPRAVE - SLOVENJ GRADEC
NED 22.  
PON 23.  
TOR 24. PRIPRAVE - POSTOJNA
SRE 25. PRIPRAVE - POSTOJNA
ČET 26. PRIPRAVE - POSTOJNA, POT NA HRVAŠKO (Lovran)
PET 27. TEKMA S HRVAŠKO
SOB 28. TEKMA S HRVAŠKO, POVRATEK V SLOVENIJO
NED 29.  
PON 30. PRIPRAVE - POSTOJNA
TOR 31. PRIPRAVE - POSTOJNA
AVGUST:
DAN  
SRE 1. POT V SRBIJO (Beograd)
ČET 2. PRIPRAVLJALNA TEKMA S SRBIJO
PET 3. PRIPRAVLJALNA TEKMA S SRBIJO, POVRATEK V SLOVENIJO
SOB 4.  
NED 5. PRIPRAVE - POSTOJNA
PON 6. PRIPRAVE - POSTOJNA
TOR 7. PRIPRAVE - POSTOJNA, POT NA TURNIR V MAKEDONIJO (Skopje)
SRE 8. PRIPRAVLJALNA TEKMA Z IZRAELOM (Skopje)
ČET 9. PRIPRAVLJALNA TEKMA Z BOLGARIJO (Skopje)
PET 10. PRIPRAVLJALNA TEKMA Z MAKEDONIJO (Skopje)
SOB 11. POVRATEK V SLOVENIJO
NED 12. PRIPRAVE - POSTOJNA
PON 13. PRIPRAVE POSTOJNA
TOR 14. POT NA EVROPSKO PRVENSTVO V ČRNO GORO (Podgorica)
SRE 15. ADAPTACIJA, EP ČRNA GORA
ČET 16. SLOVENIJA : BOLGARIJA (EP Črna gora, ob 20.30)
PET 17. PORTUGALSKA : SLOVENIJA (EP Črna gora, ob 19.30)
SOB 18. SLOVENIJA SLOVAŠKA (EP Črna gora, ob 16.00)
NED 19. PROSTO
PON 20. ESTONIJA : SLOVENIJA (EP Črna gora, ob 13.45)
TOR 21. PROSTO (EP Črna gora)
SRE 22. PROSTO
ČET 23. EP ČRNA GORA
PET 24. EP ČRNA GORA
SOB 25. EP ČRNA GORA
NED 26. POVRATEK V SLOVENIJO
PON 27.  
TOR 28.  
SRE 29.  
ČET 30.  
PET 31.  
 

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se