Zgodovina

EP 2018 - Videm (Italija) - 16. mesto
Glavni trener: Ernest Novak
Pomočnika trenerja: Jan Bezica, Uroš Majcen
Igralke: Lea Debeljak, Maša Ocvirk, Ana Dora Jeras, Ajda Burgar, Ema Lapajne, Pia Fistrovič, Ksenija Hribljan, Elma Dautović, Ana Šarić, Lana Šantelj, Mojca Ahac, Anita Merlak. 

EP 2017 - Sopron (Madžarska) - 7. mesto

Glavni trener: Slavko Duščak
Pomočnika trenerja: Predgrag Radović in Robi Matevžič
Igralke: Mojca Ahac, Tjaša Kenda, Aleksandra Krošelj, Merisa Dautović, Tinkara Zoran, Teja Goršič, Eva Prevodnik, Lejla Pamič, Zala Friškovec, Lara Kozina Bubnič, Lea Mehle.

EP 2016 - Sopron (Madžarska) - 10. mesto

Glavni trener: Slavko Duščak
Pomočnika trenerja: Predgrag Radović in Robi Matevžič
Igralke: Aneja Einfalt, Tina Cvijanović, Aleksandra Krošelj, Gala Kramžar, Nina Jesenšek, Anja Špoljar, Teja Goršič, Eva Prevodnik, Lejla Pamič, Tinkara Zoran, Lara Kozina Bubnič, Neža Murn.

EP 2015 - Celje (Slovenija) - 5. mesto

Glavni trener: Damir Grgić
Pomočnika trenerja: Gašper Sluga in Jure Krajnc
Igralke: Maja Jakobčič, Ela Mičunović, Alma Potočnik, Maruša Seničar, Althea Gwashavanhu, Annamaria Prezelj, Nina Jesenšek, Zala Lešek, Zala Friškovec, Larisa Ocvirk, Aleksandra Krošelj, Neža Murn. 

EP 2014 - Matosinhos (Portugalska) - 10. mesto

Glavni trener: Borut Fijavž
Pomočnik trenerja: Alen Ploj
Igralke: Maja Jakobčič, Ela Mičunović, Maruša Seničar, Sara Vujačić, Althea Gwashavanhu, Ela Stergar, Manca Jelenc, Annamaria Prezelj, Zala Lešek,
Larisa Ocvirk, Teja Dimec, Alma Potočnik.

EP 2013 - Vukovar/Vinkovci (Hrvaška) - 12. mesto

Glavni trener: Luka Hrovatin.
Pomočnik trenerja: Siniša Drobnjak.
Igralke: Maja Jakobčič, Dora Mlakar, Lara Kotar, Sara Vujačić, Maruša Seničar, Annamaria Prezelj, Manca Jelenc, Klara Zupančič, Eva Lisec, Larisa Ocvirk, Živa Macura, Maja Bošnjak.

EP 2012 - Bukarešta (Romunija) - 12. mesto

Glavni trener: Sašo Rebernik.
Pomočnik trenerja: Luka Hrovatin.
Igralke: Maja Bošnjak, Nina Gabrovšek, Alina Gjerkeš, Anina Kastelic, Eva Lisec, Živa Macura, Sara Meden, Martina Perič, Jelica Petrović, Nika Uršič, Vesna Sever, Barbara Šut.

EP 2011 - Oradea (Romunija) - 11. mesto

Glavni trener: Sašo Rebernik.
Pomočnik trenerja: Siniša Drobnjak.
Igralke: Rebeka Abramovič, Maja Bošnjak, Janža Dolinšek, Nina Gabrovšek, Alina Gjerkeš, Živa Macura, Alja Samec, Vesna Sever, Urša Svetič, Tjaša Unverdorben, Klara Zupančič, Urška Žibert.

SP 2011 (U19) - Puerto Montt (Čile) - 14. mesto

Glavni trener: Damir Grgić.
Pomočnik trenerja: Sašo Rebernik.
Igralke: Rebeka Abramovič, Bojana Adamovič, Nika Barič, Maja Bošnjak, Nina Gabrovšek, Alina Gjerkeš, Tjaša Gortnar, Tina Jakovina, Živa Macura, Eva Rupnik, Alja Samec, Klara Zupančič.

EP 2010 - Poprad (Slovaška) - 4. mesto
EP 2009 (DIV B) - Eilat (Izrael) - 2. mesto in uvrstitev v divizijo A
EP 2008 (DIV B) - Skopje (Makedonija)
EP 2007 (DIV B) - Timisoara (Romunija)
EP 2004 (kvalifikacije) - Veliko Tarnovo (Bolgarija)
EP 2002 - ŠKOFJA LOKA
EP 2000 (2. krog kvalifikacij) - Netanya (Izrael)
EP 1998 (2. krog kvalifikacij) - Stara Zagora (Bolgarija)
EP 1996 (2. krog kvalifikacij) - Strakonice (Češka)
EP 1994 (1. krog kvalifikacij) - Izmir (Turčija)

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se