Zgodovina EP fantov do 18 let

NAJBOLJŠA UVRSTITEV: 2. MESTO (EP 2002)

EP 2018 - Skopje (Makedonija) - 2. mesto in preboj v divizijo A
Glavni trener:
Tomaž Fartek
Pomočnik trenerja: Danijel Radosavljević, Uroš Drevenšek
Igralci: Martin Jančar Jarc, Žiga Samar, Jakob Strel, Petar Vujačić, Adrian Jogan, Andrej Stavrov, Jure Ličen, Grega Kuralt, Uroš Šikanić, Gregor Glas, Rok Nemanič, Bine Prepelič

EP 2017 - Pieštanty in Bratislava (Slovaška) - 14. mesto in izpad v divizijo B

Glavni trener: Tomaž Fartek
Pomočnika trenerja: Danijel Radosavljević, Gašper Papež
Igralci: Samo Gaberšek, Jernej Andolšek Heine, Nejc Klavžar, Nikolas Šuša, Maks Klanjšček, Jure Ličen, Matej Sušec, Martin Jančar Jarc, David Kralj, Matevž Mlakar, Adrian Jogan, Maksim Gorbachov.
 

EP 2016 - Samsun (Turčija) - 11. mesto

Glavni trener: Tomaž Fartek
Pomočnika trenerja: Rok Dežman, Danijel Radosavljević
Igralci: Aljaž Bratec, Matej Janežič, Žiga Jurček, David Kralj, Aljaž Kunc, Matevž Mlakar, Gaber Ožegovič, Matic Šiška, Miha Škedelj, Bor Šteblaj, Nikolas Šuša, Matic Vesel.
 

EP 2015 - Oberwart (Avstrija) - 3. mesto in preboj v divizijo A

Glavni trener: Aleksander Sekulič.
Pomočnika trenerja: Blaž Bergant, Miro Majkič.
Igralci: Gaber Ožegovič, Aljaž Marinč, Nejc Martinčič, Vlatko Čančar, Luka Kraljević, Nejc Barić, Matic Vesel, Aljaž Bratec, Žan Mark Šiško, Žiga Jurček, Matej Janežič, Žiga Habat.
 

EP 2014 - Sofija (Bolgarija) - 5. mesto

Glavni trener: Miro Alilović.
Pomočnika trenerja: Blaž Bergant, Dejan Jakara.
Igralci: Matej Kavaš, Domen Janc, Grega Sajevic, Žan Mark Šiško, Luka Kraljević, Sandi Grubelič, David Steiner, Vlatko Čančar, Nejc Zupan, Blaž Mesiček, Filip Leskovar, Tilen Hojč.
 

EP 2013 - Riga, Liepaja (Latvija) - 15. mesto in izpad v divizijo B

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Dejan Gašparin, Matic Kocmur.
Igralci: Jure Špan, Domen Janc, Peter Ulčar, Jan Novak, Matic Grušovnik, Matic Rebec, Leon Šantelj, Žiga Zatežič, Nejc Zupan, Jure Ritlop, Filip Leskovar, Jan Dolenšek.
 

EP 2012 - Liepaja (Latvija) in Vilna (Litva) - 10. mesto

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Dejan Čikić, Matej Šager.
Igralci: Martin Krampelj, Aleksej Nikolić, Jure Ritlop, Gregor Horvat, Andraž Rogelja, Matic Rebec, Jan Rizman, Matic Maček, Jan Dolenšek, Jure Kopač, Tomaž Bolčina, Jakob Stražar.
 

EP 2011 - Vroclav (Poljska) - 12. mesto

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Miro Jurić, Peter Markovinović.
Igralci: Boris Bošnjak, Žiga Dimec, Matevž Dobravec, Rok Gominšek, Marko Kastelic, Miha Lapornik, Jan Osolnik, Matej Rojc, Luka Rupnik, Jakob Stražar, Tim Škerbec, Aleksander Tomič.
 

EP 2010 - Vilna (Litva) - 10. mesto

Glavni trener: Aleksander Sekulić.
Pomočnika trenerja: Andrej Žakelj, Tomo Orešnik.
Igralci: Klemen Prepelič, Luka Rupnik, Matej Rojc, Matej Luznar, Jure Besedič, Alen Hodžić, Jan Špan, Alen Omić, Marko Pajić, Miha Vašl, Urban Gorjanc, Žiga Dimec.
 

EP 2009 - Metz (Francija) - 12. mesto

Glavni trener: Dalibor Damjanović.
Pomočnika trenerja: Tomo Orešnik, Mirko Jurjavčič.
Igralci: Mitja Nikolić, Klemen Panič, Jaka Brodnik, Tadej Ferme, Edo Murić, Sven Malus, Jakob Čebašek, Tine Horvat, Marko Pajić, Jan Špan, Jure Besedič, Nejc Buda.
 

EP 2008 (DIV B) - Debrecen (Madžarska) - 1. mesto in preboj v divizijo A

Glavni trener: Rade Mijanović.
Pomočnika trenerja: Matjaž Čuješ, Matej Štokar.
Igralci: Uroš Zadnik, Mirza Sarajlija, Nejc Koračin, Anže Pelc, Dino Murić, Luka Snoj, Mitja Nikolić, Marko Vranjković, Brane Lekić, Sandi Skrbinšek, Luka Dimec, Matic Sirnik.
 

EP 2007 - Madrid (Španija) - 15. mesto in izpad v divizijo B

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Igralci:  Matej Bratina, Črt Ristič, Uroš Zadnik, Žiga Percel, Klemen Muha, Zoran Dragić, Dejan Milašinović, Siniša Bilić, Luka Dimec, Marko Vranjković, Dino Murić, Igor Tratnik.
 

EP 2006 - Amaliada, Olympia, Argostoli (Grčija) - 14. mesto

Glavni trener: Matic Vidic.
Igralci: Zoran Dragić, Dejan Mlakar, Boban Tomić, Anže Pirc, Luka Lapornik, Miha Markič, Klemen Lorbek, Siniša Bilić, Jakob Virk, Žiga Pihlar, Daniel Vujasinović, Dejan Čigoja.
 

EP 2005 - Beograd (Srbija in Črna Gora) - 10. mesto

Glavni trener: Dalibor Damjanović.
Igralci: Klemen Lorbek, Boban Tomič, Jaka Klobučar, Tadej Horvat, Mirko Mulalić, Gašper Vidmar, Uroš Globovnik, Lovro Hren, Matej Krušič, Drago Brčina, Tadej Koštomaj, Semir Smajlović.
 

EP 2004 - 2. krog kvalifikacij v Gydnii (Poljska)

Igralci: Luka Ambrož, Klemen Cvek, Goran Dragić, Tadej Horvat, Milan Sebič, Gašper Vidmar, Peter Ciganovič, Primož Čebulj, David Moro, Nebojša Čuković, Dejan Jakara, Blaž Črešnar.
 

EP 2002 - Ludwigsburg, Esslingen, Böblingen (Nemčija) - 2. mesto

Glavni trener: Memi Bečirović.
Igralci: Jure Močni, Domen Lorbek, Saša Vujačić, Danilo Šmigič, Miha Fon, Primož Skok, Sanel Bajramlić, Saša Zagorac, Aljaž Urbanc, Blaž Oberčkal, Mensud Julević, Erazem Lorbek.
 

EP 2000 - Zadar (Hrvaška) - 9. mesto

Igralci: Zoran Kešelj, Nejc Strnad, Dragan Miletić, Marino Buršič, Ervin Taraniš, Beno Udrih, Uroš Slokar, Simon Moravec, Miha Zupan, Grega Mali, Saša Ljubenović, Erazem Lorbek.
 

EP 1998 - Varna (Bolgarija) - 7. mesto

Igralci: Marko Antonijevič, Igor Jokič, Miha Zalokar, Sani Bečirović, Matej Švarc, Matic Vidic, Gregor Ilešič, Željko Zagorac, Smiljan Pavič, Matej Črešnik, Milan Klepo.
 

EP 1996 - 1. krog kvalifikacij v Konyi (Turčija)

Igralci: Matevž Justin, Matjaž Fakin, Pavel Djurković, Miha Smolič, Jaka Lakovič, Primož Lovše, Rok Perkovič, Andrej Žakelj, Marko Maravič.
 

EP 1994 - Tel Aviv (Izrael) - 7. mesto

Igralci: Ernest Novak, Gregor Hafnar, Marko Milič, Andrej Božič, Miha Čmer, Primož Kobale, Miloš Šporar, Rašo Nesterović, Boris Koren, Simon Petrov, Dragiša Drobnjak, Marko Mejak.

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se