Nazaj

Starejši učenci in dijaki zaključili s četrtfinalom

22
jan.
2018
  • Košarkarski Superšolar

Grosuplje - Na šolskih košarkarskih igriščih je vse bolj zanimivo. Danes so zadnja dva četrtfinalna turnirja odigrali starejši učenci in dijaki, dvakrat pa bodo na parket stopile še starejše učenke ter dijakinje. Prvi del tekmovanja se bo tako zaključil v petek.

STAREJŠI UČENCI

2. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ I MURSKA SOBOTA, OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ, OŠ BOJANA ILICHA MARIBOR
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Olge Meglič v torek, 23. januarja 2018
OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ I MURSKA SOBOTA 41:29 (12:9, 14:12, 15:8)       
OŠ BOJANA ILICHA : OŠ I MURSKA SOBOTA 41:26 (11:9, 11:9, 18:8)       
OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ BOJANA ILICHA 55:32 (27:12, 9:8, 19:12)
Vrstni red: 1. OŠ Olge Meglič Ptuj, 2. OŠ Bojana Ilicha, 3. OŠ I Murska Sobota
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Olge Meglič Ptuj in OŠ Bojana Ilicha Maribor.

7. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ DRSKA NOVO MESTO, OŠ POLJE, OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE
Turnir se je igral v telovadnici OŠ LA Grosuplje v torek, 23. januarja 2018
OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE : OŠ POLJE 52:32 (13:12, 18:11, 21:7)
OŠ DRSKA : OŠ POLJE 43:53  (13:13, 13:23, 17:17)       
OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE : OŠ DRSKA 38:31 (9:23, 11:4, 18:4)   
Vrstni red: 1. OŠ Louisa Adamiča Grosuplje, 2. OŠ Polje, 3. OŠ Drska
V nadaljnje tekmovanje sta se uvrstili OŠ Louisa Adamiča Grosuplje in OŠ Polje.

STAREJŠE UČENKE

8. SKUPINA
Sodelovali so: OŠ STANETA ŽAGARJA, OŠ ŠKOFLJICA,  OŠ PIVKA
Turnir se je igral v dvorani OŠ Škofljica v torek, 23. januarja 2018
OŠ ŠKOFLJICA
: OŠ PIVKA 34:29       
OŠ STANETA ŽAGARJA : OŠ PIVKA 45:28       
OŠ ŠKOFLJICA : OŠ STANETA ŽAGARJA 31:49
Vrstni red: 1. OŠ Staneta Žagarja Kranj, 2. OŠ Škofljica, 3. OŠ Pivka
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Staneta Žagarja Kranj.

DIJAKI

3. SKUPINA
Sodelovali so: GIMNAZIJA ŠENTVID, GIMNAZIJA VELENJE, ŠC ŠKOFJA LOKA – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO
Turnir se je igral v dvorani ŠC Škofja Loka (dvorana Poden) v torek, 23. januarja 2018
ŠC ŠKOFJA LOKA – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO : GIMNAZIJA ŠENTVID 28:59 (2:17, 13:14, 7:20, 6:8)
GIMNAZIJA VELENJE : GIMNAZIJA ŠENTVID 38:60 (5:17, 12:14, 8:15, 13:14)      
ŠC ŠKOFJA LOKA – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO : GIMNAZIJA VELENJE 61:60 (17:15, 10:19, 18:12, 16:14)
Vrstni red: 1. Gimnazija Šentvid, 2. ŠC Škofja Loka SŠS, 3. Gimnazija Velenje
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Šentvid.      

4. SKUPINA
Sodelovali so: ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA, GIMNAZIJA BEŽIGRAD, GIMNAZIJA KOPER
Turnir se je igral v dvorani ŠC Novo mesto (dvorana Leona Štuklja) v torek, 23. januarja 2018
ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA BEŽIGRAD 60:38 (14:14, 12:7, 21:9, 13:8)    
GIMNAZIJA KOPER : GIMNAZIJA BEŽIGRAD 53:72 (15:17, 14:18, 12:15, 12:22)    
ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA KOPER 87:72 (21:17, 30:19, 15 :18, 21:18)       
Vrstni red: 1. ŠC Novo mesto SEŠTG, 2. Gimnazija Bežigrad, 3. Gimnazija Koper
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila ŠC Novo mesto - Srednja elektro šola in tehniška gimnazija.

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se