Išči po strani...

ZGODOVINA ČLANSKIH TEKEM DNEVOV SLOVENSKE KOŠARKE

SEZONA 1991/92 (dvorana Tivoli)

BELI : RDEČI 141:130

 

BELI: Šušič 19, A. Dornik 18, Kotnik 17, Šantelj 14, Brodnik 14, Mitič 13, Golc 12, Janžek 11, Horvat 10, Hauptman 8, Mirt 5, Rojko; trener Martin Gorenec, pomočnik Vojko Hersel.
RDEČI: Vilfan 41, Besedič 22, Bačar 15, Ritonja 15, Bošnjak 14, Bojovič 6, Maček 5, Tiringer 5, Daneu 4, Mičunovič 3, Ðurišić, Šmid; trener Predrag Milović; pomočnik Igor Dolenc.

Najboljši igralec tekme: Slavko Kotnik (Smelt Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Primož Bačar.


SEZONA 1992/93 (dvorana Tivoli)

SEVER : JUG 128:124

SEVER: Petranović 23, Sunara 22, Kotnik 20, Marcelič 15, Langston 11, Novakovič 9, Mirt 8, Mičunovič 6, Stavrov 5, Nerat 5, Razić 4, Golc; trener Drago Vezjak.
JUG: Gorenc 20, Bačar 18, Brodnik 18, Horvat 18, Reynolds 14, Radan 10, Besedič 8, Ðurišic 7, Lapov 6, Daneu 5, Rupnik, Tiringer; trener Vječeslav Kavedžija.

Najboljši igralec tekme: Darko Mirt (Maricom Miklavž).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Darko Mirt (Maricom Miklavž).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Boris Gorenc (Smelt Olimpija).


SEZONA 1993/94 (dvorana Tivoli)

SEVER : JUG 138:110

SEVER: Gorenc 33, Tovornik 23, Novakovič 15, Petranović 14, Sunara 13, Nosov 10, Mirt 9, Milič 7, Cizej 6, Džino 4, Stavrov 2, Jeklin 2; trener: Boris Zrinski.
JUG: Hauptman 36, Ritonja 14, Horvat 13, Lapov 9, Ðurišič 8, Bačar 7, Krašovec 7, Tušek 7, Jelnikar 5, Daneu 2, Jagodnik 2, Leban; trener: Drago Vezjak.

Najboljši igralec tekme: Boris Gorenc (Smelt Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Dušan Hauptman (Smelt Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Marko Milič (Triglav).


SEZONA 1994/95 (dvorana Tivoli)

DOMAČI : TUJCI 136:136

DOMAČI: Gorenc 27, Tušek 18, Kunc 14, Tovornik 14, Ðurišič 12, Nesterović 12, Horvat 11, Milič 9, Mirt 8, Leban 6, Hauptman 5, Daneu.
TUJCI: Daughrity 24, Nosov 19, Stevens 15, Razić 14, Reed 13, Petranović 11, Goljović 9, Radan 9, Rizman 8, Džino 6, Tiller 6, Jurković 2. 

Najboljši igralec tekme: Joseph Daughrity.

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Darko Mirt (BWC Maribor).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Marko Milič (Smelt Olimpija).


SEZONA 1995/96 (dvorana Tivoli)

DOMAČI : TUJCI 141:137

DOMAČI: Tovornik 29, Stepania 17, Milič 15, Gorenc 14, Kotnik 14, Nesterović 14, Hafnar 9, Dušcak 8, Rupnik 8, Zaletel 6, Hauptman 5, Jurković 2; trener Žarko Đurišić.
TUJCI: Radan 26, McDonald 23, Nakić 17, Reed 14, Petranović12, Goljović 11, Mijajlović 10, Primorac 8, Čizmić 7, Tiller 6, Šušič 3, Razić; trener Predrag Milović.

Najboljši igralec tekme: Matjaž Tovornik

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Boštjan Šuštaršič (Satex).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Boris Gorenc in Klemen Zaletel.


SEZONA 1996/97  (dvorana Tivoli)

DOMAČI – TUJCI 139:134

DOMAČI: Milič 38, Tovornik 23, Jagodnik 18, Tušek 14, Jurković 12, Jeklin 9, Stepania 8, Hauptman 8, R. Trifunovič 4, Belina 3, Daneu 2; trener Zmago Sagadin.
TUJCI: Čizmić 26, Nakić 23, McDonald 21, Razić 13, Novakovič 12, Genjac 10, Henrie 9, Petranović 7, Šamanič 5, Šušič 4, Lisica 4; trener Mladen Starčević.

Najboljši igralec tekme: Marko Milič (Smelt Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Miljan Goljović (Maribor Ovni).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Marko Tušek (Smelt Olimpija).


SEZONA 1997/98 (dvorana Tivoli)

DOMAČI : TUJCI 112:130

DOMAČI: Hauptman 28, Tovornik 21, Jurković 17, Jagodnik 9, Šporar 8, Kunc 7, Duščak 6, Smodiš 6, Dragšič 3, Horvat 3, Jeklin 3, Petrović 1; trener Boris Zrinski.
TUJCI: Goljović 29, McDonald 21, Taylor 18, Nosov 16, Primorac 10, Lisica 9, Stepania 8, Stević 7, Lerić 6, Mutavđić 4, Petranović 2, Bošnjak; trener Živko Ljubojević.

Najboljši igralec tekme: John Taylor (Union Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Jože Žitnik (Helios).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: John Taylor (Union Olimpija).


SEZONA 1998/99 (dvorana Tivoli)

DOMAČI : TUJCI 125:100

DOMAČI: Smodiš 31, Jurković 17, Jagodnik 16, Nachbar 14, Bečirovič 14, Kobale 9, Zdovc 9, Kraljević 7, Dragšič 3, Jurak 3, Brezec 2, Šporar; trener Zmago Sagadin, pomočnik Aleš Pipan.
TUJCI: McDonald 19, Stević 14, Taylor 14, Mutavđić 13, Goljović 12, Nakić 12, Lisica 8, Golemac 3, Manović 3, Bošnjak 2, Ščekić, Vuksanić; trener Živko Ljubojević.

Najboljši igralec tekme: Matjaž Smodiš (Krka)

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Miljan Goljović (Pivovarna Laško).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: John Taylor (Union Olimpija).


SEZONA 1999/2000 (dvorana Tivoli)

DOMAČI : TUJCI 109:80

DOMAČI: Milič 20, Smodiš 20, Bečirovič 11, Brezec 9, Jurak 9, Duščak 8, Nachbar 8, Paravinja 8, Zdovc 7, Kotnik 4, B. Udrih 3, Dragšič 2; trener Zmago Sagadin.
TUJCI: Jasikevičius 17, Ovčina 12, Višković 11, Primorac 8, Boisa 7, Goljovic 7, Lisica 6, Milačić 4, Kahrimanović 3, Petranović 3, Modrič 2; trener Ivan Sunara.

Najboljši igralec tekme: Marko Milič (Union Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Samo Plevnik (Helios).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Jaka Hladnik (Triglav).


SEZONA 2000/01 (dvorana Tivoli)

ZAHOD : VZHOD 102:76

ZAHOD: Bečirovič 19, Brezec 15, B. Udrih 15, Kotnik 12, Kovaćić 12, Žukauskas 8, Arsić 6, Golemac 4, Krejić 4, Lakovič 3, Jordan 2, Welsh 2; trener Zmago Sagadin.
VZHOD: Davison 15, Grum 11, S. Drobnjak 9, Lisica 9, Duščak 7, Anzulović 5, Dragšič 4, Dončić 4, Jurak 4, Ovčcina 4, S. Udrih 4, Šporar; trener Aleš Pipan.

Najboljši igralec tekme: Sani Bečirović (Union Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Mindaugas Žukauskas (Union Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Jurica Golemac (Union Olimpija).


SEZONA 2001/02 (dvorana Tivoli)

ZAHOD : VZHOD 86:104

ZAHOD: Ilievski 12, Ž. Zagorac 12, Klepo 10, Krejić 10, Radojević 10, Eržen 7, S. Udrih 7, Troha 6, Welsh 5, Anđelija 3, Petrovič 2, Zaletel 2; trenerja: Zmago Sagadin in Sašo Filipovski.
VZHOD: Davison 15, Jurak 12, Hughes 10, Lakovič 10, Walker 10, Dundović 9, Skelin 9, Kandžič 7, Šaporac 7, Duščak 6, Šporar 5, Novakovič 4; trenerja: Predrag Kruščić in Igor Pučko.

Najboljši igralec tekme: Bennett Davison (Krka).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Slavko Duščak (Pivovarna Laško).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Bennett Davison (Krka).


SEZONA 2002/03  (dvorana Tivoli)

ZAHOD : VZHOD 104:111

ZAHOD: Boisa 23, Slokar 13, Hukić 10, Novak 10, Jurak 9, Jurić 9, Jaman 8, Ilievski 7, Dončić 6, Jelesijević 5, Janža 2, Laškevic 2; trener Tomo Mahorič.
VZHOD: Arnold 21, Weaks 20, Duščak 13, Kuqo 13, Dundović 9, Maravič 9, I. Petrovič 7, Pavič 6, Čustić 5, Kandžič 4, Ćapin 2, Tovornik 2; trener Neven Spahija.

Najboljši igralec tekme: Jamie Arnold (Krka).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Slavko Duščak (Krka).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Marko Miličevič (Triglav).


SEZONA 2003/04 (dvorana Tivoli)

DOMAČI : TUJCI 118:105

DOMAČI: Dončić 13 (2:3), Jokič 10, Petrov 6, Močnik, Joksimović 16 (2:2), Ožbolt 18, Duščak 3, Eržen 8 (2:2), Zupan 21 (2:3), Zalokar 2, D. Drobnjak 7, Pavič 14; trener Sašo Filipovski.
TUJCI: Vidaković 13, Baždarić 17 (1:2), Gilbert 17, Boisa 12 (6:7), McLinton 9, Dujmović 16, Soldo 2, Rickert 4, Laškevič, Bader 4, Hajrić 11; trener Ivan Sunara.

Najboljši igralec tekme: Miha Zupan (Geoplin Slovan).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Nejc Strnad (Rogla).

Najbolj atraktivno zabijanje: Miha Zupan (Geoplin Slovan).


SEZONA 2004/05 (Maribor)

DOMAČI : TUJCI 121:122

DOMAČI: Ožbolt 25, Joksimovič 17, Balažič 15, Pavič 14, Dončić 12, Krejić 12, D. Drobnjak 9, Rizvić 8, Ju. Močnik 6, Antonijevič 2, Buršič 1, Čebular; trener Sašo Filipovski.
TUJCI: Baždarić 25, Troha 21, Oliver 17, Anzulović 15, Pašalić 14, Boisa 11, Laškevič 7, Gnjidić 6, Jevđić 4, Novak 2, Rodriguez, Bjegović; trener Aleš Pipan.

Najboljši igralec tekme: Sašo Ožbolt (Union Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Gregor Auer (Branik CP Maribor).

Najbolj atraktivno zabijanje: Sašo Ožbolt (Union Olimpija).


SEZONA 2005/06 (Koper)

ZAHOD : VZHOD 118:113

ZAHOD: Dončić 21, Črešnar 8, Mučič 4, H. Rizvić 14 (2:2), G. Dragić 6, Panić 11, Mihalič 5, Zupan 11, Jovanovič 16, Držić 16, Halperin 6; trener Aleš Pipan.
VZHOD: Jevđić 10, Nuhanovič 12 (6:6), Zagorc 10, Finžgar 11, Maček 11 (0:1), Mali 14, P. Brolih 6, Čebular 11 (1:3), Čmer 3, Žerak 10, Ž. Zagorac 15 (1:1); trener Dušan Hauptman.

Najboljši igralec tekme: Saša Dončić.

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Yotam Halperin (Union Olimpija).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Jimmie Lee Hunt (Alpos Kemoplast).

VEČ O DNEVU SLOVENSKE MOŠKE KOŠARKE 2005 


SEZONA 2006/07 (Škofja Loka)

VZHOD : ZAHOD 105:96 (26:30, 22:23, 33:20, 24:23)

Škofja Loka – Dvorana Poden, gledalcev 1300, sodniki E. in D. Javor (oba Ljubljana) ter Dovč (Domžale).

Vzhod: Dončić 0, Jokič 5, Mihailovič 2, Primc 9, Pavič 27, Troha 0, Jeršin 2, Hunt 15, Krušič 4, Nuhanovič 16, Mihalič 12, Vrečko 12; trener: Memi Bečirovič; pomočnik trenerja: Predrag Radovič; pomočnica trenerja (nagradna igra KZS): Tina Čujež.

Zahod: Arslan 5, Preldžić 10, Pietras 6, Finžgar 3, Rizvić 15, Hladnik 11, Klobučar 6, Terrell 12, Čebular 10, Perko 4, Eržen 2, Begić 12; trener: Gašper Okorn; pomočnik trenerja: Gašper Kolman; pomočnik trenerja: Gašper Kolman; pomočnik trenerja (nagradna igra KZS): Amir Mušič.

Zmagovalec tekmovanja v metu za tri točke: Žan Vrečko (Zlatorog).

Zmagovalec tekmovanja v zabijanju: Dejan Čigoja (Geoplin Slovan)

Najboljši igralec tekme: Smiljan Pavič (Helios)

Najboljši strelec tekme: Smiljan Pavič (Helios) – 27 točk 

SEZONA 2007/08 (Novo mesto)

VZHOD : ZAHOD 138:133 (42:34, 31:30, 37:26, 28:43)

Novo mesto – Dvorana Leona Štuklja, gledalcev 2200, sodniki Lovšin (Ljubljana), Jovanovič (Ljubljana) in Dolinar (Novo mesto).

Vzhod: Troha 13, Čatovič 7, Vrečko 16 (1:2), Mali 15, J. Močnik 4, Balažič 27, Sorrentine 11, Jokič 0, Krejič 17, M. Sebič 8 (2:2), Jelesijević 12; trener: Zoran Martič, pomočnik trenerja: Predrag Radovič; pomočnica trenerja (nagradna igra KZS): Jana Planinšek (18 let)  

Zahod: Jurič 14, Finžgar 11, Panić 2, Ručigaj 14, Hosič 8, Milič 6, Eržen 20, Ju. Močnik 16, Savković 6, Mlakar 16, Klobučar 12; trener: Memi Bečirovič, pomočnik trenerja: Bojan Lazič, pomočnici trenerja (nagradna igra KZS): Barbara Rezman in Nina Grobelšek.

NAJBOLJŠI KOŠARKAR TEKME: Jure Balažič (Krka)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V SPRETNOSTNEM POLIGONU PLANETOV BASKET MASTER: Rene Žvan (Krka)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V ZABIJANJU: Milan Sebič (Alpos Šentjur)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V METU ZA TRI TOČKE: Robert Troha (Helios Domžale)

VEČ O DNEVU SLOVENSKE MOŠKE KOŠARKE 2007


SEZONA 2008/09 (Kranj)

 VZHOD - ZAHOD 102:115 (33:32, 15:25, 25:29, 29:29)

Kranj: Športna dvorana Planina Kranj, gledalcev: 2000, sodniki Andrej Lovšin, Tomo Kovačič in Gregor Mlakar.

Vzhod: Strnad 13, Lučič 12, Petrov 3, Petrovič 8, Marcelić 7, Krušič 4, Ivanovič, Lapornik 9, Balažič 4, Goodrich 5, Jacobson 4, King 33.  

Zahod: Ilievski 23, Marcetič 4, Kunc 9, Skok 7, Jovanovič 12, Julević 4, Čigoja 4, Begić 17, Mlakar, Pašalić 5, Finžgar 2, Ožbolt 28.

NAJBOLJŠI KOŠARKAR TEKME: Shawn King (Polzela)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V SPRETNOSTNEM POLIGONU PLANETOV BASKET MASTER: Dejan Mlakar (Geoplin Slovan)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V ZABIJANJU: Terence Hundley (Hopsi Polzela)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V METU ZA TRI TOČKE: Nicholas Jacobson (Helios Domžale)

VEČ O DNEVU SLOVENSKE MOŠKE KOŠARKE 2008


SEZONA 2009/10 (Polzela)

ZAHOD - VZHOD 84:108 (22:23, 19:25, 24:24, 19:36)

Polzela: Športna dvorana Polzela, gledalcev: 1800, sodniki: Sašo Petek, Damjan Gajšek, Mario Majkič.

Zahod: Horvat 4, Bečirovič 8, Novak 1, Murič 4, Vidmar 25, Eržen 3, Slokar 15, Finžgar 6, Markič, Zadnik, Čigoja 6, Jeršin 12.

Vzhod: Strnad 12, Anzluovič, Marković 7, Nikolić 11, Crenshaw 10, Thondique 10, Ćup 12, Feeley 12, S. Udrih 2, Snow 11, Čebular 5, King 16.

NAJBOLJŠI KOŠARKAR TEKME: Gašper Vidmar (Union Olimpija)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V SPRETNOSTNEM POLIGONU PLANETOV BASKET MASTER: Boris Jeršin (Parklji)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V ZABIJANJU: Gregg Thondique (Hopsi Polzela)

ZMAGOVALEC TEKMOVANJA V METU ZA TRI TOČKE: Maj Kovačevič (Krka)

VEČ O DNEVU SLOVENSKE MOŠKE KOŠARKE 2009


SEZONA 2010/11 (dvorana Stožice)

 DOMAČI : TUJCI 105:101 (33:24, 23:28, 29:21, 20:28)

Dvorana Stožice, gledalcev 10.000, sodniki: Damir Javor, Mario Majkič, Edo Javor. 

NAJBOLJŠI KOŠARKAR TEKME: Kevinn Pinkney (Union Olimpija)

ZMAGOVALCI MOBITELOVEGA IZZIVA: Luka Rupnik (Geoplin Slovan), Goran Jagodnik (Union Olimpija), Boris Gorenc 

ZMAGOVALEC SMOKI ZABIJANJA: Davis Bertans (Union Olimpija)

ZMAGOVALEC ADECCO META ZA TRI TOČKE: Kevinn Pinkney (Union Olimpija)

ZMAGOVALEC ZVEZDNIŠKEGA ADECCO META ZA TRI TOČKE: Aljaž Paulič (nagrajenec I feel basketball)

VEČ O DNEVU SLOVENSKE MOŠKE KOŠARKE 2011


SEZONA 2011/12 (Domžale)

Domžale, Hala komunalnega centra

DOMAČI : TUJCI 88:89 (28:23, 16:26, 23:25, 21:15)

Domači: Prepelič 8, Rupnik 6 (5 podaj), Lapornik 4, Murić 8 (4 podaje), Omić 8, Dragić 9, Pajić 8 (8 skokov), Blažič 9, Nuhanović 8, Jovanović 4, Mahkovic, Balažič 16 (7 skokov).
Tujci: Škifić, Rembert, Marić 12, Thompson 24, Kastrati 3, Lelić 2, Rizvić 2, Sviridov 6, Gay 13 (7 podaj), Salin 11, Šoškić 9, Pašalić 7.

STATISTIKA IN VEČ O TEKMI

Najkoristnejši košarkar tekme: Deon Thompson (Union Olimpija).

ZMAGOVALEC SMOKI ZABIJANJA: Alen Blesić (Rogaška Crystal).

ZMAGOVALEC ADECCO META ZA TRI TOČKE: Klemen Prepelič (Helios Domžale).

ZMAGOVALCI MOBITELOVEGA IZZIVA: Matic Hudobivnik (Samsung DP v ulični košarki), DJ Gay (Helios Domžale), Miha Brajnik (gledališki igralec).

VSE O ALL-STARSU 2012

 


SEZONA 2012/13 (Rogaška Slatina)

EKIPA EDA MURIĆA : EKIPA JAKE BLAŽIČA 72:58 (27:19, 13:18, 17:14, 15:7)

EKIPA EDA MURIĆA: Murić 17, Lorbek 10, Bubnić 6, Klobučar 4, Jovanovič (3 podaje) 4, Primorac 4, Zagorc, Collins 10, Pelc 2, Jotić 6, Tratnik 9, Močnik; trener: Aleksander Sekulić; pomočniki trenerja: Gašper Potočnik, Simon Petrov in Dušan Podkoritnik (izžrebani nagrajence spletnega glasovanja).
EKIPA JAKE BLAŽIČA: Blažič 18, Prepelič (6 podaj) 6, Jakhel Kolarević 8, Tomić, Gačeša 12, Hannibal, Udrih 2, Pelko, Fon, Miljković 7, Lapornik, Špan 2; trener: Zmago Sagadin; pomočniki trenerja: Dalibor Damjanovič, Domen Žerak in Vid Markež (izžrebani nagrajence spletnega glasovanja).

STATISTIKA
VIDEO UTRINKI TEKME
FOTOGALERIJA TEKME

Najkoristnejši košarkar tekme: Jaka Blažič (Union Olimpija).

ZMAGOVALEC TELEMACHOVEGA ZABIJANJA: Nemanja Barač (Rogaška Crystal).

ZMAGOVALEC ADECCO META ZA TRI TOČKE: Robert Abramovič (LTH Castings Mercator)

ZMAGOVALCI SONYJEVEGA IZZIVA: Jaka Blažič (Union Olimpija), Gregor Jakhel Kolarevič (LTH Castings Mercator), Jure Pelko (Maribor Messer).

VSE O ALL-STARSU 2012 ROGAŠKA SLATINA

 

 


SEZONA 2013/14 (Grosuplje)

BELI (Ekipa Eda Murića) : RDEČI (Ekipa Nebojše Joksimovića) 91:96 (31:20, 15:36, 32:19, 13:21)
Beli:
Majstorović 11 (7 skokov), Jurak 6 (6 skokov, 5 podaj, 6 prid. žog), Krubally 23 (6 skokov), Jerman 6, Murić 4, Salin 6, Čebular 7 (4 podaje), Hukić 7, Bratož 9, Vujasinović 10 (6 skokov, 8 podaj), Brčina, Sebič 2.
Rdeči: Lapornik 8, Tratnik 7 (3 podaje), Joksimović 10, Brodnik 5, Rebec 6 (3 podaje), Nikolič Smrdelj 7, Jagodnik 20 (8 skokov, 4 podaje), Krušič 2, Hrovat, Fon 2, Omić 17 (8 skokov), Klobučar 12 (3 podaje).

STATISTIKA
FOTOGALERIJA

MVP TEKME: Ousman Senega Krubally (Grosuplje).

ZMAGOVALEC SPAROVEGA ZABIJANJA: Ousman Senega Krubally (Grosuplje).
ZMAGOVALEC TELEMACHOVIH TROJK:
Marko Antonijevič (Grosuplje)
ZMAGOVALCI SONYJEVEGA IZZIVA:
Gregor Hrovat (Helios Domžale), Jaka Klobučar (Krka), Igor Tratnik (Portorož)

VSE O ALL-STARSU 2013

 

 


SEZONA 2014/15 (Ljubljana - Stožice)

EKIPA ALENA OMIČA : EKIPA BLAŽA MAHKOVICA 120:122 (31:23, 30:41, 30:28, 29:30)Ekipa Alena Omića: Pelko 5, Tomič 8 (5 skokov), Booker 37 (5 skokov), Lelić 10, Murić 18 (9 skokov), Armstead, Omić 20, Prepelič 3, Drobnjak 6, Zagorac, Atanackovič 11, Markič 2.Ekipa Blaža Mahkovica: Tratnik 14, Joksimovič 2, Dimec 6, Čebular 11, Pavič 18 (6 skokov), Zagorac 15, Mahkovic 12, Malus 10, Lapornik 7, Casey 27, Bratož, Morina.

STATISTIKA

Najkoristnejši košarkar tekme: Chris Booker (Krka)

ZMAGOVALEC TELEMACHOVEGA ZABIJANJA: Kyle Casey (Helios Suns)
ZMAGOVALEC SPAROVIH TROJK:
Ceola Clark (Tajfun)
ZMAGOVALCI GENERALI IZZIVA: Luka Lapornik 
(Krka), Dino Murić (Union Olimpija) in Žiga Dimec (Rogaška).

VSE O ALL-STARSU 2014

 

Generalni sponzor

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji