Išči po strani...

Ljubljana - Zlatorog je v Domžalah osvojil osmo zmago v Ligi Telemach (61:66). Kljub uspehu Laščanov pa je poteza tekme pripadla ekipi Helios Suns. Alley-oop v režiji Leona Šantlja in Kayla Davida Caseyja najdete v video zapisu.

Grosuplje - Tajfun je zmagal na enajsti zaporedni tekmi in je prvi del rednega dela Lige Telemach končal neporažen. To mu je uspelo tudi s pomočjo atraktivnih zabijanj proti Grosbasketu (76:64), ki se je prav tako prikazal z odlično igro.

Tajfun v leto 2015 neporažen v Ligi Telemach

Ljubljana - Košarkarji Tajfuna leto 2014 zaključujejo z jubilejno 10. zmago na prav toliko tekmah Lige Telemach. Zadnjo so v 11. kolu dosegli na gostovanju v Grosupljem. Grosbasket je v drugi polovici zadnje četrtine zapretil, a so izkušeni posamezniki v gostujoči vrsti pravočasno rešili vprašanje zmagovalca. Šentjurčani so slavili zmago s...

Mariborčanke zapravile lepo možnost za presenečenje

Ljubljana - Košarkarice so zaključile prvo polovico rednega dela državnega prvenstva. V 10. kolu so bile Mariborčanke blizu presenečenja v Grosupljem, a vse možnosti zapravile v zadnjih treh minutah igre. Oslabljeni dolenjski prvoligaš je na koncu slavil zmago z 59:54.

twitter @kzs_si

Foto tedna

'Pik-pok' dvoboj je dobil Mahkovic, kdo bo pa tekmo na All-Starsu, 28. decembra, v Stožicah?