Išči po strani...

Prestopi: Tadej Ferme iz Rogaške Slatine v Koper

22.07.2017 / Tekmovanja KZS Liga Nova KBM Naslovnica
Avtor: KZS/Jaka Lenart
Ljubljana - V novici "Prestopi" bodo zabeleženi prestopi slovenskih reprezentantov, reprezentantk, trenerjev in okrepitve ter odhodi v klubih 1. slovenske košarkarske lige.

Datum

Ime in priimek

Nekdanji klub

Novi klub

22. julij

Tadej Ferme

Rogaška

Sixt Primorska

21. julij

Marko Luković

Krka

Murcia (ŠPA)

21. julij

Dragan Đuranović

Podaljšal sodelovanje z Rogaško

19. julij

Sandi Grubelič

LTH Castings

Spars Sarajevo (BIH)

18. julij

Sara Meden

Triglav

Adareva (ŠPA)

18. julij

Devin Oliver

Podaljšal sodelovanje z Union Olimpijo

18. julij

Marko Pajić

Šenčur GGD

Rogaška

17. julij

Dino Murić

-

Šenčur GGD

16. julij

Saša Zagorac

Parma Basket (RUS)

Sopron KC (MAD)

16. julij

Jaka Blažič

Baskonia (ŠPA)

MoraBanc Andorra (ŠPA)

14. julij

Talor Battle

Atomeromu (MAD)

Olimpija Ljubljana

13. julij

Luka Lapornik

Joventut (ŠPA)

Steaua (ROM)

13. julij

Klemen Prepelič

Limoges (FRA)

Levallois Metropolitans (FRA)

12. julij

Uroš Zadnik

Sixt Primorska

Zlatorog Laško

12. julij

Imran Polutak

Zabok (HRV)

Zlatorog Laško

12. julij

Miloš Miljković

Podaljšal sodelovanje z Zlatorogom

11. julij

Dragiša Drobnjak

Podaljšal sodelovanje z Rogaško

10. julij

Jakob Čebašek

Hopsi Polzela

Liege Basket (BEL)

9. julij

Ana Ljubenović

San Salvatore (ITA)

Castelnuovo Scrivia (ITA)

5. julij

Jaka Klobučar

Podaljšal sodelovanje z Istanbul BSB

5. julij

Sebastjan Borse

Portorož

Hopsi Polzela

5. julij

Blaž Mahkovic

Igokea (BIH)

Helios Suns

5. julij

Nebojša Joksimović

Cibona Zagreb (HRV)

Sixt Primorska

5. julij

Eva Jamnik

ŽKD Ježica

ŽKD Ilirija

5. julij

Polona Zalar

Podaljšala sodelovanje z ŽKD Ilirija

5. julij

Anja Klavžar

Podaljšala sodelovanje z ŽKD Ilirija

4. julij

Jordan Morgan

Kymis (GRČ)

Olimpija

3. julij

Teja Oblak

Good Angels Košice (SVK)

Szekszard (MAD)

3. julij

Maja Erkić

Podaljšala sodelovanje s Szekszardom (MAD)

3. julij

Žan Kosič

Hopsi Polzela

Rogaška

1. julij

Andrej Kuzma

ŽKK Maribor

UBI Graz

30. junij

Urban Gorjanc

Helios Suns

Šenčur GGD

30. junij

Miljan Pavković

Vršac (SRB)

Šenčur GGD

29. junij

Roko Badžim

Šibenik (HRV)

Olimpija

28. junij

Gašper Vidmar

Podaljšal sodelovanje z Banvitom (TUR)

28. junij

Marijan Čakarun

Manresa (ŠPA)

Sixt Primorska

27. junij

Bojan Radulovič

Sixt Primorska

Olimpija

27. junij

Nikola Gajić

Sixt Primorska

Igokea (BIH)

26. junij

Gašper Potočnik

Podaljšal sodelovanje z Egis Körmendom (MAD)

26. junij

Dražen Bubnić

Podaljšal sodelovanje z Olimpijo

26. junij

Khaliq Khadeen Spicer

Tajfun 

Limburg (BEL)

26. junij

Chauncey Collins

univerza TCU (ZDA)

Hopsi Polzela

24. junij

Simon Petrov

Podaljšal sodelovanje s Krko

23. junij

Erjon Kastrati

Krka

Olimpija

23. junij

Daniel Vujasinović

Tajfun

Sixt Primorska

23. junij

Ivan Držić

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

22. junij

Gezim Morina

Podaljšal sodelovanje s Sixt Primorsko

22. junij

Darko Jukić

Krka

Baaken Bears

22. junij

Jan Špan

Zlatorog Laško

Olimpija

22. junij

Jure Pelko

Olimpija

Helios Suns

17. junij

Slobodan Subotić

Al Riyadi Bejrut (LIB)

Cibona Zagreb (HRV)

16. junij

Miha Vašl

Chalons-Reims (FRA)

Levice (SVK)

14. junij

Jure Zdovc

AEK Atene (GRČ)

Cedevita (HRV)

12. junij

Ernest Novak

Šenčur GGD

ŽKK Triglav

10. junij

Annamaria Prezelj

Cinkarna Celje

AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (POL)

8. junij

Darwin Davis

Rogaška

Giessen 46ers (NEM)

7. junij

Dejan Ćup

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

7. junij

Milojko Vasilić

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

7. junij

Andraž Rogelja

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

1. junij

Shante Marie Evans

Cinkarna Celje

Girona (ŠPA)

31. maj

Oderah Chidom

univerza Duke (ZDA)

Cinkarna Celje

26. maj

Jurica Golemac

Tajfun

Sixt Primorska

26. maj

Andrej Žakelj

Terme Olimia Podčetrtek

Tajfun

17. maj

Rade Mijanović

LTH Castings

Šenčur GGD

11. maj

Alen Hodžić

Hopsi Polzela

Sixt Primorska

10. maj

Anđela Delić

Play Off Ultra (BIH)

Cinkarna Celje

10. maj

Nikolina Delić

Play Off Ultra (BIH)

Cinkarna Celje

8. maj

Jovan Beader

Al Kuwait (KUV)

Helios Suns

Reprezentant/ka, trener


Generalni sponzor

Platinasti sponzor

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji