Išči po strani...

Prestopi: Žiga Jurček novi član Šentjurja

23.01.2018 / Tekmovanja KZS Liga Nova KBM Naslovnica
Avtor: KZS/Jaka Lenart
Ljubljana - V novici "Prestopi" bodo zabeleženi prestopi slovenskih reprezentantov, reprezentantk, trenerjev in okrepitve ter odhodi v klubih 1. slovenske košarkarske lige.

Datum

Ime in priimek

Nekdanji klub

Novi klub

22. januar

Žiga Jurček

Petrol Olimpija

Šentjur

20. januar

Alen Omić

Hapoel Jeruzalem (IZR)

Crvena zvezda (SRB)

19. januar

Erazem Lorbek

-

Petrol Olimpija

17. januar

Filip Tončinić

Mahram Teheran (IRAN)

Ilirija

17. januar

Mirza Begić

Petrochimi Bandar (IRAN)

Petrol Olimpija

13. januar

Miha Zupan

Helios Suns

Naft Abadan (IRAN)

13. januar

Yusuf Sanon

Dnipro (UKR)

Petrol Olimpija

11. januar

Matic Rebec

Enisey (RUS)

Sixt Primorska

10. januar

Darien Fernandez

Šentjur

-

9. januar

Corey Allen

Mgzavrebi (GRU)

Šentjur

9. januar

Cleveland Thomas

Western Kentucky (ZDA)

Zlatorog

8. januar

Zoran Martić

Zhejiang Chouzhou (KIT)

Petrol Olimpija

8. januar

Gašper Okorn

Petrol Olimpija

-

8. januar

Tina Trebec

Fribourg (ŠVI)

Vigarano (ITA)

7. januar

Andrej Žakelj

Šentjur

Sixt Primorska (pomočnik t.)

5. januar

Mirza Begić

Petrochimi Bandar (IRAN)

-

3. januar

Marko Popović

SK Cherkasy (UKR)

Zlatorog

3. januar

Sašo Zagorac

KC Soproni (MAD)

-

3. januar

Branislav Đekić

Feni Industries (MAK)

Rogaška

3. januar

Karviar Mylak Shepherd

Zlatorog

-

2. januar

Miha Lapornik

Zlatorog Laško

UBT Cluj (ROM)

2. januar

Žiga Jurček

Petrol Olimpija

-

2. januar

Chauncey Collins

Hopsi Polzela

Legia Varšava (POL)

30. december

Edo Murić

Anadolu Efes

Stelmet Zielona Gora (POL)

27. december

Jakša Vulić

Helios Suns

Šentjur

26. december

Andrej Žakelj

Šentjur

-

24. december

Beno Udrih

Detroit Pistons (ZDA)

Žalgiris (LIT)

22. december

Božo Đumić

FMP

Helios Suns

16. december

Edo Murić

Anadolu Efes

-

15. december

Mojca Markovič

-

Ježica

14. december

Mladen Rajić

Ježica

-

13. december

Igor Tratnik

Zlatorog

Petrol Olimpija

13. december

Karviar Mylak Shepherd

Mornar

Zlatorog Laško

10. december

Gabriela Saad

Al Riyadi (LIB)

Domžale

30. november

Jan Rizman

Lyonso Basket (FRA)

Šentjur

29. november

Staphon Blair

Bosna Royal (BIH)

Šenčur GGD

22. november

Natalija Oven

Ježica

Domžale

31. oktober

Jaka Brodnik

Šentjur

Helios Suns

28. oktober

Mike Thorne Jr.

Univerza Illinois

Helios Suns

28. oktober

Miha Zupan

Helios Suns

-

25. oktober

Darien Fernandez

Univerza Jacksonville

Šentjur

11. oktober

Sandi Čebular

Krka

Šentjur

10. oktober

Domen Lorbek

-

Petrol Olimpija

10. oktober

Nina Gabrovšek

-

Ilirija

5. oktober

Miha Lapornik

Bilbao Basket (ŠPA)

Zlatorog Laško

5. oktober

Paolo Marinelli

Cibona (HRV)

Krka

4. oktober

Dino Cinac

Jamtland Basket (ŠVE)

Krka

13. september

Edo Murić

Banvit (TUR)

Anadolu Efes (TUR)

6. september

Matic Rebec

Krka

BC Enisey Krasnoyarsk

6. september

Matej Rojc

Krka

Helios Suns

6. september

Shawn King

Stal Ostrow Wielkopolski (POL)

Sixt Primorska

1. september

Tina Jakovina

Vicenza (ITA)

PINKK-Pecsi (MAD)

31. avgust

Rashun Davis

Lucenec (SVK)

Rogaška

30. avgust

Ivan Batur

Zagreb

Rogaška

28. avgust

Petar Kusovac

Teodo Tivat

Zlatorog Laško

23. avgust

Luka Vončina

Helios Suns

Ilirija

10. avgust

Mitja Nikolić

Monferrato (ITA)

Rogaška

7. avgust

Jure Besedič

Angri (ITA)

Helios Suns

7. avgust

Žiga Fifolt

Tajfun

Krka

6. avgust

Rashun Davis

MBK Lucenec (SVK)

Rogaška

3. avgust

Jure Močnik

Podaljšal sodelovanje s Helios Suns

31. julij

Miha Zupan

Belediyespor (TUR)

Helios Suns

29. julij

Tim Osolnik

Velika Gorica (HRV)

Krka

29. julij

Đorđe Lelić

Helios Suns

Krka

28. julij

Alen Omić

Anadolu Efes/Unicaja

Hapoel Jeruzalem

26. julij

Dalibor Đapa

Targu Mures (ROM)

Krka

26. julij

Maj Kovačević

Zadar (HRV)

Krka

26. julij

Domen Bratož

Avis Rapla (EST)

Krka

26. julij

Marko Jošilo

Bosna (BIH)

Krka

26. julij

Rafael Baldasi

Mount Zion CA (ZDA)

Sixt Primorska

25. julij

Mirko Mulalić

Union Olimpija

Sixt Primorska

22. julij

Tadej Ferme

Rogaška

Sixt Primorska

21. julij

Marko Luković

Krka

Murcia (ŠPA)

21. julij

Dragan Đuranović

Podaljšal sodelovanje z Rogaško

19. julij

Sandi Grubelič

LTH Castings

Spars Sarajevo (BIH)

18. julij

Sara Meden

Triglav

Adareva (ŠPA)

18. julij

Devin Oliver

Podaljšal sodelovanje z Union Olimpijo

18. julij

Marko Pajić

Šenčur GGD

Rogaška

17. julij

Dino Murić

-

Šenčur GGD

16. julij

Saša Zagorac

Parma Basket (RUS)

Sopron KC (MAD)

16. julij

Jaka Blažič

Baskonia (ŠPA)

MoraBanc Andorra (ŠPA)

14. julij

Talor Battle

Atomeromu (MAD)

Olimpija Ljubljana

13. julij

Luka Lapornik

Joventut (ŠPA)

Steaua (ROM)

13. julij

Klemen Prepelič

Limoges (FRA)

Levallois Metropolitans (FRA)

12. julij

Uroš Zadnik

Sixt Primorska

Zlatorog Laško

12. julij

Imran Polutak

Zabok (HRV)

Zlatorog Laško

12. julij

Miloš Miljković

Podaljšal sodelovanje z Zlatorogom

11. julij

Dragiša Drobnjak

Podaljšal sodelovanje z Rogaško

10. julij

Jakob Čebašek

Hopsi Polzela

Liege Basket (BEL)

9. julij

Ana Ljubenović

San Salvatore (ITA)

Castelnuovo Scrivia (ITA)

5. julij

Jaka Klobučar

Podaljšal sodelovanje z Istanbul BSB

5. julij

Sebastjan Borse

Portorož

Hopsi Polzela

5. julij

Blaž Mahkovic

Igokea (BIH)

Helios Suns

5. julij

Nebojša Joksimović

Cibona Zagreb (HRV)

Sixt Primorska

5. julij

Eva Jamnik

ŽKD Ježica

ŽKD Ilirija

5. julij

Polona Zalar

Podaljšala sodelovanje z ŽKD Ilirija

5. julij

Anja Klavžar

Podaljšala sodelovanje z ŽKD Ilirija

4. julij

Jordan Morgan

Kymis (GRČ)

Olimpija

3. julij

Teja Oblak

Good Angels Košice (SVK)

Szekszard (MAD)

3. julij

Maja Erkić

Podaljšala sodelovanje s Szekszardom (MAD)

3. julij

Žan Kosič

Hopsi Polzela

Rogaška

1. julij

Andrej Kuzma

ŽKK Maribor

UBI Graz

30. junij

Urban Gorjanc

Helios Suns

Šenčur GGD

30. junij

Miljan Pavković

Vršac (SRB)

Šenčur GGD

29. junij

Roko Badžim

Šibenik (HRV)

Olimpija

28. junij

Gašper Vidmar

Podaljšal sodelovanje z Banvitom (TUR)

28. junij

Marijan Čakarun

Manresa (ŠPA)

Sixt Primorska

27. junij

Bojan Radulovič

Sixt Primorska

Olimpija

27. junij

Nikola Gajić

Sixt Primorska

Igokea (BIH)

26. junij

Gašper Potočnik

Podaljšal sodelovanje z Egis Körmendom (MAD)

26. junij

Dražen Bubnić

Podaljšal sodelovanje z Olimpijo

26. junij

Khaliq Khadeen Spicer

Tajfun 

Limburg (BEL)

26. junij

Chauncey Collins

univerza TCU (ZDA)

Hopsi Polzela

24. junij

Simon Petrov

Podaljšal sodelovanje s Krko

23. junij

Erjon Kastrati

Krka

Olimpija

23. junij

Daniel Vujasinović

Tajfun

Sixt Primorska

23. junij

Ivan Držić

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

22. junij

Gezim Morina

Podaljšal sodelovanje s Sixt Primorsko

22. junij

Darko Jukić

Krka

Baaken Bears

22. junij

Jan Špan

Zlatorog Laško

Olimpija

22. junij

Jure Pelko

Olimpija

Helios Suns

17. junij

Slobodan Subotić

Al Riyadi Bejrut (LIB)

Cibona Zagreb (HRV)

16. junij

Miha Vašl

Chalons-Reims (FRA)

Levice (SVK)

14. junij

Jure Zdovc

AEK Atene (GRČ)

Cedevita (HRV)

12. junij

Ernest Novak

Šenčur GGD

ŽKK Triglav

10. junij

Annamaria Prezelj

Cinkarna Celje

AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (POL)

8. junij

Darwin Davis

Rogaška

Giessen 46ers (NEM)

7. junij

Dejan Ćup

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

7. junij

Milojko Vasilić

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

7. junij

Andraž Rogelja

Podaljšal sodelovanje s Hopsi Polzelo

1. junij

Shante Marie Evans

Cinkarna Celje

Girona (ŠPA)

31. maj

Oderah Chidom

univerza Duke (ZDA)

Cinkarna Celje

26. maj

Jurica Golemac

Tajfun

Sixt Primorska

26. maj

Andrej Žakelj

Terme Olimia Podčetrtek

Tajfun

17. maj

Rade Mijanović

LTH Castings

Šenčur GGD

11. maj

Alen Hodžić

Hopsi Polzela

Sixt Primorska

10. maj

Anđela Delić

Play Off Ultra (BIH)

Cinkarna Celje

10. maj

Nikolina Delić

Play Off Ultra (BIH)

Cinkarna Celje

8. maj

Jovan Beader

Al Kuwait (KUV)

Helios Suns

Reprezentant/ka, trener


Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji