Išči po strani...

V finalu DP U15 za dekleta Triglav in Konjice

26.03.2015 / Tekmovanja Naslovnica Mlajše kategorije

Kranj - Košarkarice Triglava in Konjic so se uvrstile v veliki finale državnega prvenstva za dekleta do 15 let. Prve so S 55:46 premagale Maribor, druge pa s 53:50 Odejo. Tekma za 3. mesto in finale bosta v nedeljo, obe tekmi tudi v spletnem prenosu.Preberi več

AKTUALNE NOVICE

V Kranju tudi finalni turnir DP za fante do 19 let

26.03.2015 / Tekmovanja Mlajše kategorije Naslovnica

Kranj - Po finalnem turnirju DP za dekleta U15, ki bo potekal ta vikend v Kranju, bo v dvorani Planina manj kot teden dni kasneje tudi sklepno dejanje DP za fante U19. Na zaključnem turnirju bo prvič sodelovalo kar 8 ekip!

FOTO+VIDEO: Celjanke dobile izjemen finale DP U19

23.03.2015 / Tekmovanja Naslovnica Mlajše kategorije

Slovenske Konjice - Igralke Athlete Celja so ubranile naslov državnih prvakinj do 19 let. Po izjemno napetem in zanimivem finalu, polnem odličnih akcij, so z 71:68 ugnale Triglavanke, ki so prav tako prikazale odlično igro. Tretje mesto je s košem v zadnji...

Finalni turnir DP U15 za dekleta bo v Kranju

17.03.2015 / Tekmovanja Mlajše kategorije Naslovnica

Ljubljana - Kranjska dvorana Planina bo gostila finalni turnir državnega prvenstva za dekleta do 15 let. V polfinalu, ki bo na sporedu v petek, 27. marca, se bodo srečale ekipe Triglava in Maribora ter Konjic in Odeje. Tekmi za končno razvrstitev bosta...

FOTO/VIDEO: LTH Castings prvak DP za fante U13

15.03.2015 / Tekmovanja Naslovnica Mlajše kategorije

Koper - Na Obali se je končal finalni turnir državnega prvenstva fantov do 13 let, ki ga je osvojila ekipa LTH Castingsa. Ta je v finalu z 51:46 ugnala Zlatoroga, Vojnik pa je na srečanju za 3. mesto po razburljivi tekmi z 48:46 premagal ŠD Koš Koper.