16.01.2017 / Tekmovanja Mlajše kategorije Naslovnica KZS Ostalo

Ljubljana - V tem tednu bodo dekleta v vseh štirih regijah opravila že četrti trening v tej sezoni.Preberi več

AKTUALNE NOVICE

Tretji trening Regijskega selekcioniranja MU14

09.01.2017 / Mlajše kategorije Ostalo Regijsko selekcioniranje Naslovnica

Ljubljana - S treningi v tem tednu nadaljujejo tudi fantje v kategoriji U14. Vse štiri ekipe bodo opravile s tretjim treningom programa Regijsko selekcioniranje. Poleg utrjevanja osnovnih tehnično in taktično individualnih elementov, bo več pozornosti...

Tretji treningi regijskega selekcioniranja ŽU14

02.01.2017 / Mlajše kategorije Ostalo KZS Regijsko selekcioniranje Naslovnica

Ljubljana - Program regijskega selekcioniranja se takoj po novem letu nadaljuje v kategoriji deklet do 14 let. Slednja bodo že v tem tednu opravila s tretjim treningom.

U18: Slovenci premagali Turke in osvojili končno 11. mesto; Francozi evropski prvaki

22.12.2016 / Tekmovanja Reprezentance Fantje U18 Mlajše kategorije Naslovnica

Ljubljana - Slovenska košarkarska reprezentanca do 18 let je na zadnjem srečanju na evropskem prvenstvu v Turčiji premagala domačine z rezultatom 71:63. Slovenci so tako s štirimi porazi in dvema zmagama osvojili končno 11. mesto.

U18: Grki s košem v zadnjih sekundah premagali Slovence

21.12.2016 / Reprezentance Mlajše kategorije Fantje U18 KZS Ostalo Naslovnica

Ljubljana - Slovenska U18 reprezentanca se je na tekmi za razvrstitev od 9. do 12. mesta pomerila z izbrano vrsto Grčije. Srečanje je s košem tri sekunde do konca odločil Moraitis (70:68). Slovenci se bodo v četrtek ob 14.15 za končno 11. mesto na prvenstvu...