Išči po strani...

Medvode z odličnim Bunčičom do zmage nad Celjani

24.05.2015 / Tekmovanja Ostalo Naslovnica 2. SKL 3. SKL

Ljubljana - V tretjem kolu 2. SKL za obstanek so na nedeljski tekmi Medvode na krilih odličnega Deana Bunčiča, ki je v statistiko vpisal 27 točk, sedem podaj in šest skokov, presenetile ECE Celje, s 84:76. Odločilna je bila zadnja četrtina, ki so jo Medvodčani dobili z 22:10. V petek so obračun med...Preberi več

AKTUALNE NOVICE

Asi: Vsestranska igra Alekseja Nikolića proti Igokei

17.05.2015 / Tekmovanja Tujina Asi Ostalo Člani Naslovnica

Ljubljana - Državna prvenstva, v katerih igrajo naši asi, se počasi bližajo koncu. Aleksej Nikolić je na tekmi med Sparsem in Igokeo zabeležil 12 točk, pet podaj in kar 13 skokov. V polfinalu Lige Telemach se je izkazal Nebojša Joksimović, ki je proti Tajfunu...

Udrih v minuli sezoni eden od nosilcev igre Memphisa

17.05.2015 / Tekmovanja Tujina Ostalo Člani Naslovnica

Ljubljana - Za Benom Udrihom je zelo uspešna sezona v Ligi NBA. Z Memphis Grizzliesi se je prebil do konferenčnega polfinala, poleg tega pa je, vsaj statistično gledano, za njim najboljša sezona po sezoni 2012/13.

ECE Celje z zmago na Jančah potrdilo obstanek v 2. SKL

16.05.2015 / Tekmovanja Ostalo Naslovnica 2. SKL

Ljubljana - V 2. SKL Ligi za obstanek si je ECE Celje v petek, z zmago na Jančah, s 84:77, že zagotovilo obstanek v 2. SKL. Na sobotni tekmi je Hrastnik po velikem preobratu v drugem polčasu premagal Medvode, z 82:76.

Golden State izločil Memphis iz boja za naslov NBA prvaka

16.05.2015 / Tekmovanja Tujina Ostalo Naslovnica

Ljubljana - V Ligi NBA je Beno Udrih z Memphis Grizzliesi po porazu na šesti tekmi serije konferenčnega polfinala proti Golden State Warriorsem, izpadel iz končnice. Bojevniki so bili boljši s 108:95. Udrih je v osmih minutah dosegel štiri točke.