Išči po strani...

Udrih s štirimi točkami in petimi skoki za zmago Memphisa

05.05.2015 / Tekmovanja Tujina Ostalo Naslovnica

Ljubljana - V končnici Lige NBA so Memphis Grizzliesi na drugi tekmi konferenčnega polfinala prišli do prve zmage. Grizzliesi so premagali Golden State Warriorse s 97:90, serija pa je zdaj izenačena (1-1). Beno Udrih je na parketu preživel 21 minut in v tem času dosegel štiri točke, zbral pa še pet...Preberi več

AKTUALNE NOVICE

26.05.2015 / Tekmovanja Reprezentance Mlajše kategorije Ostalo Mlajši člani Naslovnica

Ljubljana - Igralci reprezentance U20 so v ponedeljek začeli s pripravami na evropsko prvenstvo, ki bo letos julija potekalo v italijanskem kraju Lignano Sabbiadoro. Utrinke iz uvodnega treninga si lahko pogledaš v videoposnetku.

Medvode z odličnim Bunčičom do zmage nad Celjani

24.05.2015 / Tekmovanja Ostalo Naslovnica 2. SKL 3. SKL

Ljubljana - V tretjem kolu 2. SKL za obstanek so na nedeljski tekmi Medvode na krilih odličnega Deana Bunčiča, ki je v statistiko vpisal 27 točk, sedem podaj in šest skokov, presenetile ECE Celje, s 84:76. Odločilna je bila zadnja četrtina, ki so jo...

Asi: Vsestranska igra Alekseja Nikolića proti Igokei

17.05.2015 / Tekmovanja Tujina Asi Ostalo Člani Naslovnica

Ljubljana - Državna prvenstva, v katerih igrajo naši asi, se počasi bližajo koncu. Aleksej Nikolić je na tekmi med Sparsem in Igokeo zabeležil 12 točk, pet podaj in kar 13 skokov. V polfinalu Lige Telemach se je izkazal Nebojša Joksimović, ki je proti Tajfunu...