Išči po strani...

Ljubljana sezono zaključila z 2. mestom na FIBA 3x3 All Stars

18.11.2016 / Košarka 3x3 Naslovnica Ostalo

Ljubljana - Košarkarji Ljubljane so na zaključnem turnirju sezone 2016 (FIBA 3x3 All Stars) v Dohi zasedli drugo mesto. V finalu so morali košarkarji iz prestolnice priznati premoč ekipi Novi Sad AlWahda iz Združenih arabskih emiratov (21:12). Preberi več

AKTUALNE NOVICE

IZJEMEN USPEH: Ljubljančani prvaki serije FIBA 3x3 World Tour

28.10.2016 / Naslovnica Košarka 3x3

Ljubljana - V Abu Dabiju se je finalni turnir letošnje serije FIBA 3x3 zaključil z izjemnim uspehom slovenske klubske 3x3 košarke. Moštvo Ljubljane je namreč v finalu premagalo japonski Hamamatsu in se tako veselilo naslova prvaka omenjene serije. Na...

Ljubljanske študentke svetovno ligo zaključile s porazom v četrtfinalu

24.10.2016 / Ostalo Košarka 3x3 Naslovnica

Xiamen - Študentke Univerze v Ljubljani so se predstavile na zaključku svetovne lige v košarki 3x3. Po uspešnih igrah v predtekmovanju, so morale v četrtfinalni tekmi priznati premoč študentkam iz Kanade. Boljše razpoloženje po porazu je v ekipo prinesla Urša...

Fantastično: Slovenska 3x3 reprezentanca do brona na SP

15.10.2016 / Reprezentance Tekmovanja Košarka 3x3 Naslovnica

Ljubljana/Guangzhou - Slovenska 3x3 reprezentanca je osvojila bronasto medaljo na svetovnem prvenstvu na Kitajskem. V tekmi za tretje mesto so Špance ugnali z rezultatom 18:17.

Študentke UL odpotovale na zaključek SUL v košarki 3x3

15.10.2016 / Ostalo Naslovnica Košarka 3x3

Ljubljana - Danes so v organizaciji Športne zveze Univerze v Ljubljani in Slovenske univerzitetne športne zveze na zaključek svetovne univerzitetne lige v košarki 3x3 odpotovale študentke Univerze v Ljubljani.