Išči po strani...

Piran zaključni turnir World Toura 3x3 končal na tretjem mestu

29.10.2017 / Tekmovanja KZS Košarka 3x3 Naslovnica

Peking - 28. in 29. oktobra je potekal finalni turnir World Toura 3x3 v Pekingu. Na turnirju so nastopile tudi tri slovenske ekipe - Ljubljana, Piran in Kranj. V soboto je potekal skupinski del turnirja, v nedeljo pa izločilni boji. Piran je turnir končal na tretjem mestu, Ljubljana je bila peta,...Preberi več

AKTUALNE NOVICE

3x3 Piran najboljši na mastersu v Chengduju, Finžgar MVP

24.09.2017 / Tekmovanja KZS Košarka 3x3 Naslovnica

Chengdu - Košarkarji 3x3 Pirana so veliki zmagovalci turnirja serije masters v kitajskim Chengduju. V finalu so s točko razlike ugnali srbski Zemun. Kranj je turnir zaključil na četrtem mestu, Ljubljana pa na petem. MVP turnirja je postal Simon Finžgar.

3x3 Masters: Ljubljana v Debrecenu do drugega mesta

01.09.2017 / Tekmovanja Košarka 3x3 Naslovnica

Ljubljana - Debrecen je bil med 30. avgustom in 1. septembrom peta postaja 3x3 World Toura. Na Madžarskem sta nastopili dve slovenski ekipi - Kranj in Ljubljana. Ekipa Kranja je izpadla v četrtfinalu, Ljubljana pa je izgubila v finalu in osvojila končno drugo...

19.08.2017 / Tekmovanja Košarka 3x3 Naslovnica

Ljubljana - Ta vikend je v Ljubljani potekal prvi Samsung Ljubljana 3x3 Challenger. Prvega mesta so se veselili košarkarji ekipe Liman, ki so v finalu premagali Ljubljano z rezultatom 21:13. MVP turnirja je postal Stefan Kojić (Liman).

3x3 U23: Slovenci osvojili tudi turnir na Šrilanki

19.08.2017 / Tekmovanja KZS Košarka 3x3 Naslovnica

Ljubljana - Slovenska 3x3 ekipa do 23 let je na Šrilanki dosegla nov izjemen uspeh. Po zmagah na prvih treh turnirjih mednarodne turneje so bili naši košarkarji najboljši tudi na Šrilanki.