Išči po strani...

Organi KZS

Med organi KZS so tudi Združenja, ki so zapisana v svojem odseku.

Izvršni odbor

  • Matej Erjavec (predsednik),
  • Rašo Nesterović (podpredsednik),
  • Gregor Griljc (podpredsednik),
  • Marko Šter (član),
  • Damijan Korošec (član),
  • Igo Gruden (član),
  • Rado Trifunović (predsednik strokovnega sveta),
  • Sergej Ravnikar (predstavnik Združenja košarkarskih trenerjev Slovenije) 
  • Franc Kokalj (predstavnik Združenja košarkarskih sodnikov Slovenije),
  • Aleš Antauer (predstavnik Združenja Lige Telemach),
  • Marjan Erpe (predstavnik Združenja Lige Telemach),
  • Živa Kolman (predstavnica Združenja ženskih klubov),
  • Bojan Čad (predstavnik združenja 2. SKL za moške),
  • Matej Kosi (predstavnik združenja 3. in 4. SKL za moške).

Zapisniki sej:

Zapisnik 1. seje IO KZS (30. junij 2014)

Zapisnik 29. seje IO KZS (26. maj 2014)

Zapisnik 28. seje IO KZS (22. april 2014)

Zapisnik 27. seje IO KZS (3. marec 2014)

Zapisnik 26. seje IO KZS (15. januar 2014)
Zapisnik 25. seje IO KZS (16. december 2013)
Zapisnik 24. seje IO KZS (18. november 2013)
Zapisnik 23. seje IO KZS (30. september 2013)
Zapisnik 22. seje IO KZS (15. junij 2013)

Generalni sekretar

  • Iztok Rems; tel. sl.: +386 1 520-10-10; fax: +386 1 520-10-22; e-mail: kzs[at]kzs.si

Nadzorni odbor

  • Dušan Jernejčič (Predsednik); Gerbičeva 14, 1380 Cerknica; tel. +386 51 345 967,
  • Miran Jerič; Trg Franca Kozarja 14, 1430Hrastnik; tel. sl. +386 1 478 95 57; tel. sl. +386 3 564-53-03,
  • Boris Vičič
  • Aleš Omejc

Strokovni svet

  • Rado Trifunović (Predsednik); tel.: +386 41 655 562
  • Sergej Ravnikar (Predstavnik ZKTS)
  • Aleksander Sekulič (Predstavnik ZKTS)
  • Peter Pirih (v.d. strokovnega sveta ZKSS)
  • dr. Frane Erčulj (Predstavnik ZKTS)
  • Lado Gorjan (Predstavnik Združenja klubov Lige Telemach)
  • Džemo Ibiši (Predstavnik Združenja klubov 2. SKL)
  • Gregor Pokleka (Predstavnik Združenja klubov 3. in 4. SKL)
  • Damir Grgič (Predstavnik Združenja ženskih klubov Slovenije)
  • Janez Drvarič (Predstavnik komisije za košarko mladih)
  • Mirko Jurjavčič (Vodja reprezentanc mlajših starostnih kategorij)
  • Dejan Čikić (Član)
  • dr. Mitja Bračič (Član)

Častno razsodišče (disciplinska komisija)

Generalni sponzor

Sponzorji

Partnerji