Išči po strani...

Prenosi Lige Nova KBM (Sezona 2016/2017)

POVEZAVA NA SPLETNI PRENOS

Kolo

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

3.

Sreda, 29. 3.

20.00

Zlatorog : Krka

Spletni prenos

4.

Sreda, 5. 4.

18.00

Krka : Rogaška

Šport TV in spletni p.

4.

Sreda, 5. 4.

20.00

Helios Suns : Hopsi Polzela

Spletni prenos

7.

Sreda, 19. 4.

20.00

Zlatorog : Helios Suns

Spletni prenos

9.

Sreda, 26. 4.

20.00

Hopsi Polzela : Helios Suns

Spletni prenos


ARHIV PRENOSOV LIGE NOVA KBM - SEZONA 2016/2017

Zaključni turnir Pokala Spar - 2016/2017 (ŠD Domžale)

 

Faza tekmovanja

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

Polfinale 1

Sobota, 18. 2.

18.00

Zlatorog : Union Olimpija

TV SLO 2, spletni p.

Polfinale 2

Sobota, 18. 2.

20.30

Hopsi Polzela : Krka

Spletni prenos

Tekma za 3. m. - Mini Pokal Spar

Nedelja, 19. 2.

13.00

Parklji A : Union Olimpija A

Spletni prenos

Finale Mini Pokala Spar

Nedelja, 19. 2.

14.45

Helios Suns A : Grosuplje A

Spletni prenos

Finale

Nedelja, 19. 2.

17:45

Union Olimpija : Krka

TV SLO 2, spletni p.

Zaključni turnir Pokala članic - 2016/2017 (Gimnazija Celje - Center)

 POVEZAVA NA SPLETNI PRENOS

Faza tekmovanja

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

Polfinale 1

Sobota, 25. 2.

16.00

Ilirija : Triglav

Spletni prenos

Polfinale 2

Sobota, 25. 2.

18.30

Janina : Athlete Celje

Spletni prenos

Tekma za 3. m. - Mini pokal za dekleta

Nedelja, 26. 2.

13.00

Athlete Celja A : Jelša Šmarje

Spletni prenos

Finale Mini pokala za dekleta

Nedelja, 26. 2.

14.45

Ježica A : Ilirija

Spletni prenos

Finale

Nedelja, 26. 2.

18:45

Triglav : Athlete Celje

TV SLO 2, spletni p.

1. SKL za ženske - arhiv

Kolo

Datum

Ura

Tekma

TV, spletni prenos

10.

Sobota, 17. 12.

18.00

Triglav : Athlete Celje

Spletni prenos

Ženski All Stars 2017 - Maribor

Kategorija

Ura

Tekma

U13

10.30

Svetle U13 : Temne U13

U14

12.00

Svetle U14 : Teme U14

U16

13.30

Svetle U16 : Temne U16

U18

15.00

Svetle U18 : Temne U18

VIP

16.30

VIP ŽKD Maribor : VIP KZS

Članice

18.00

Vzhod : Zahod

Tekme Slovenske reprezentance (avgust 2016)

DAN

TEKMOVANJE

ZAČETEK

TEKMA

PRENOS

petek

12.

Mednarodni turnir

20.15

AVSTRIJA : SLOVENIJA

POVEZAVA

sobota

13.

Mednarodni turnir

20.15

SLOVENIJA : POLJSKA

POVEZAVA

nedelja

14.

Mednarodni turnir

16.00

ISLANDIJA : SLOVENIJA

POVEZAVA

ARHIV POSNETKOV TEKEM PO SEZONAH

Generalni sponzor

Platinasti sponzor

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji