Išči po strani...

Dijaki

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelujejo: SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, ŠC CELJE - GIMNAZIJA LAVA
Organizator: ŠC CELJE – GIMNAZIJA LAVA, Pot na Lavo 22, 3000 Celje
Turnir se igra v dvorani ŠC Celje v četrtek, 18. januarja 2018
9.00 ŠC CELJE – GIMNAZIJA LAVA : SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR       
10.15 GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA : SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR       
11.30 ŠC CELJE – GIMNAZIJA LAVA : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA       

2. SKUPINA
Sodelujejo: ŠC CELJE - SREDNJA ŠOLA ZA KEMIJO, ELEKTRO IN RAČUNALNIŠTVO, II. GIMNAZIJA MARIBOR, SŠ SLOVENSKA BISTRICA
Organizator: II. GIMNAZIJA MARIBOR, Trg Miloša Zidanška 1, 2000 Maribor
Turnir se igra v dvorani II. gimnazije Maribor v ponedeljek, 15. januarja 2018
9.00 II. GIMNAZIJA MARIBOR : SŠ SLOVENSKA BISTRICA       
10.15 ŠC CELJE - SREDNJA ŠOLA ZA KEMIJO, ELEKTRO IN RAČUNALNIŠTVO : SŠ SLOVENSKA BISTRICA       
11.30 II. GIMNAZIJA MARIBOR : ŠC CELJE - SREDNJA ŠOLA ZA KEMIJO, ELEKTRO IN RAČUNALNIŠTVO       

3. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA ŠENTVID, GIMNAZIJA VELENJE, ŠC ŠKOFJA LOKA – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO
Organizator: ŠC ŠKOFJA LOKA, Podlubnik 1b, 4220 Škofja Loka
Turnir se igra v dvorani ŠC Škofja Loka (dvorana Poden) v torek, 23. januarja 2018
9.00 ŠC ŠKOFJA LOKA – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO : GIMNAZIJA ŠENTVID
10.15 GIMNAZIJA VELENJE : GIMNAZIJA ŠENTVID      
11.30 ŠC ŠKOFJA LOKA – SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO : GIMNAZIJA VELENJE       

4. SKUPINA
Sodelujejo: ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA, GIMNAZIJA BEŽIGRAD, GIMNAZIJA KOPER
Organizator: ŠC NOVO MESTO - SEŠTG, Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto
Turnir se igra v dvorani ŠC Novo mesto (dvorana Leona Štuklja) v torek, 23. januarja 2018
9.30 ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA BEŽIGRAD    
10.45 GIMNAZIJA KOPER : GIMNAZIJA BEŽIGRAD     
12.00 ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA KOPER       

5. SKUPINA
Sodelujejo: SUAŠ LJUBLJANA, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA, GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA
Organizator: GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA, Podlubnik 1B, 4220 Škofja Loka
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Škofja Loka (dvorana Poden) v četrtek, 18. januarja 2018
9.00 GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : SUAŠ LJUBLJANA       
10.15 ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA : SUAŠ LJUBLJANA      
11.30 GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : ŠC NOVO MESTO – SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA       

6. SKUPINA
Sodelujejo: SŠ DOMŽALE, ŠC KRŠKO – SEVNICA SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA, GIMNAZIJA NOVA GORICA
Organizator: SŠ DOMŽALE, Cesta talcev 12, 1230 Domžale
Turnir se igra v dvorani SŠ Domžale v petek, 12. januarja 2018
10.00 SŠ DOMŽALE : ŠC KRŠKO – SEVNICA SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA   
11.15 GIMNAZIJA NOVA GORICA : ŠC KRŠKO – SEVNICA SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA       
12.30 SŠ DOMŽALE : GIMNAZIJA NOVA GORICA       

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji