Išči po strani...

Dijakinje

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelujejo: III. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE
Organizator: III. GIMNAZIJA MARIBOR, Gosposvetska cesta 4, 2000 Maribor
Turnir se igra v mali dvorani Lukna v torek, 16. januarja 2018
11.00 III. GIMNAZIJA MARIBOR : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA       
12.00 SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA       
13.00 III. GIMNAZIJA MARIBOR : SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE       

2. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE, II. GIMNAZIJA MARIBOR, /PODRAVJE  - ekipa iz PC Podravja ni sodelovala/
Organizator: GESŠ TRBOVLJE, Gimnazijska cesta 10, 1420 Trbovlje
Tekma se igra v dvorani GESŠ Trbovlje v petek, 12. januarja 2018
11.00 GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE : II. GIMNAZIJA MARIBOR       

3. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA ŠIŠKA, /KOROŠKA IN VELENJE – ekipa iz PC Koroška/Velenje ni sodelovala/, GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
Organizator: GIMNAZIJA ŠIŠKA, Aljaževa ulica 32, 1000 Ljubljana
Tekma se igra v dvorani GIB (Drenikova ulica) v petek, 12. januarja 2018
10.00 GIMNAZIJA ŠIŠKA : GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ   

4. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA NOVO MESTO, GIMNAZIJA BEŽIGRAD, ŠC POSTOJNA
Organizator: ŠC POSTOJNA, Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna
Turnir se igra v dvorani ŠC Postojna v petek, 26. januarja 2018
9.30 ŠC POSTOJNA : GIMNAZIJA BEŽIGRAD       
10.30 GIMNAZIJA NOVO MESTO : GIMNAZIJA BEŽIGRAD       
11.30 ŠC POSTOJNA : GIMNAZIJA NOVO MESTO       

5. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA ŠENTVID, ŠC NM – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA, GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK
Organizator: ŠC NOVO MESTO - SEŠTG, Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto
Turnir se igra v dvorani ŠC Novo mesto (dvorana Leona Štuklja) v sredo, 24. januarja 2018
9.30 ŠC NM – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA ŠENTVID       
10.45 GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK : GIMNAZIJA ŠENTVID       
12.00 ŠC NM – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA : GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK   

6. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA KRANJ, ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA, SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA
Organizator: SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA, Cesta 5. maja 12, 5270 Ajdovščina
Turnir se igra v športnem centru Police Ajdovščina v četrtek, 18. januarja 2018
9.30 SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : GIMNAZIJA KRANJ  
10.45 ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA : GIMNAZIJA KRANJ
12.00 SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA : ŠC NM – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA


Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji