Išči po strani...

Starejše učenke

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ FRANA LEŠNIKA VUKA SLIVNICA, OŠ BLAŽA ARNIČA LUČE, IV. OŠ CELJE
Organizator  tekmovanja:  IV. OŠ CELJE, Dečkova cesta 60, 3000 Celje
Turnir se igra v telovadnici IV. OŠ Celje v torek, 16. januarja 2018
10.00 IV. OŠ CELJE : OŠ FLV SLIVNICA       
11.00 OŠ BLAŽA ARNIČA : OŠ FLV SLIVNICA       
12.00 IV. OŠ CELJE : OŠ BLAŽA ARNIČA       

2. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ III MURSKA SOBOTA, OŠ MARKOVCI, OŠ TABOR I MARIBOR
Organizator  tekmovanja:  OŠ MARKOVCI, Markovci 33d, 2281 Markovci
Turnir se igra v dvorani OŠ Markovci v sredo, 24. januarja 2018
10.00 OŠ MARKOVCI :  OŠ TABOR I MB     
11.00 OŠ TABOR I MB : OŠ III MURSKA SOBOTA       
12.00 OŠ MARKOVCI :  OŠ III MURSKA SOBOTA   

3. SKUPINA
Sodelujejo:  OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH, /OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER je 5.1.2018 odpovedala sodelovanje/, OŠ POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA
Organizator  tekmovanja:  OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH, Vegova ulica 26, 3240 Šmarje pri Jelšah
Tekma se igra v telovadnici OŠ Šmarje pri Jelšah v sredo, 17. januarja 2018
13.00 OŠ ŠMARJE : OŠ POH. ODREDA       

4. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE, OŠ TRBOVLJE, OŠ DRSKA NOVO MESTO
Organizator  tekmovanja: OŠ TRBOVLJE, Mestni trg 6, 1420 Trbovlje
Turnir se igra v dvorani OŠ Trbovlje v petek, 19. januarja 2018
10.30 OŠ TRBOVLJE : OŠ DRSKA       
11.30 OŠ OB DRAVINJI : OŠ DRSKA       
12.30 OŠ TRBOVLJE : OŠ OB DRAVINJI       

5. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA, OŠ VAVTA VAS, OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA
Organizator  tekmovanja: OŠ MIRANA JARCA LJUBLJANA, Ipavčeva ulica 1, 1000 Ljubljana
Turnir se igra v telovadnici Oš Mirana Jarca v petek, 19. januarja 2018
11.00 OŠ MIRANA JARCA : OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA       
12.00 OŠ VAVTA VAS : OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA               
13.00 OŠ MIRANA JARCA : OŠ VAVTA VAS   

6. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ GRM NOVO MESTO, /OŠ KOSEZE je 18.1. odpovedala sodelovanje/, OŠ TRZIN
Organizator  tekmovanja:  OŠ TRZIN, Mengeška cesta 7b, 1236 Trzin
Tekma se igra v telovadnici OŠ Trzin v petek, 19. januarja 2018     
12.30 OŠ TRZIN : OŠ GRM       

7. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ ŽIRI, OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE, OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA
Organizator  tekmovanja:  OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA, Vinarska cesta 4, 5271 Vipava
Turnir se igra v dvorani OŠ Draga Bajca Vipava v četrtek, 25. januarja 2018
10.00 OŠ DRAGA BAJCA  :OŠ ŽIRI       
11.00 OŠ LA GROSUPLJE : OŠ ŽIRI       
12.00 OŠ DRAGA BAJCA : OŠ LA GROSUPLJE       

8. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ STANETA ŽAGARJA, OŠ ŠKOFLJICA,  OŠ PIVKA
Organizator  tekmovanja: OŠ ŠKOFLJICA, Klanec 5, 1291 Škofljica 
Turnir se igra v dvorani OŠ Škofljica v torek, 23. januarja 2018
11.00 OŠ ŠKOFLJICA : OŠ PIVKA       
12.00 OŠ STANETA ŽAGARJA : OŠ PIVKA       
13.00 OŠ ŠKOFLJICA : OŠ STANETA ŽAGARJA   

9. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ ŠTURJE, OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKICA, OŠ STRAŽIŠČE
Organizator  tekmovanja:  OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKNICA, Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
Turnir se igra v dvorani OŠ NO Cerknica v sredo, 17. januarja 2018
12.00 OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKICA : OŠ STRAŽIŠČE       
13.00 OŠ ŠTURJE : OŠ STRAŽIŠČE       
14.00 OŠ NOTRANJSKI ODRED CERKICA : OŠ ŠTURJE       



 

 

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji