Išči po strani...

Starejši učenci

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ TABOR I MARIBOR, OŠ KOROŠKI JEKLARJI, OŠ MOZIRJE
Organizator  tekmovanja:  OŠ MOZIRJE, Šolska ulica 23, 3330 Mozirje
Turnir se igra v dvorani OŠ Mozirje v četrtek, 18. januarja 2018
10.00 OŠ MOZIRJE : OŠ KOROŠKI JEKLARJI       
11.00 OŠ TABOR I MARIBOR, : OŠ KOROŠKI JEKLARJI       
12.00 OŠ MOZIRJE : OŠ TABOR I MARIBOR

2. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ I MURSKA SOBOTA, OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ, OŠ BOJANA ILICHA MARIBOR
Organizator  tekmovanja:  OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ, Prešernova ulica 31, 2250 Ptuj
Turnir se igra v telovadnici OŠ Olge Meglič v torek, 23. januarja 2018
12.00 OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ I MURSKA SOBOTA       
13.00 OŠ BOJANA ILICHA : OŠ I MURSKA SOBOTA       
14.00 OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ BOJANA ILICHA       

3. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ KDK ŠOŠTANJ, OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE, OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Organizator  tekmovanja:  OŠ KDK ŠOŠTANJ, Koroška cesta 7, 3325 Šoštanj
Turnir se igra v dvorani OŠ KDK Šoštanj v četrtek, 11. januarja 2018
10.00 OŠ KDK ŠOŠTANJ : OŠ IVANA CANKARJA       
11.15 OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE : OŠ IVANA CANKARJA       
12.30 OŠ KDK ŠOŠTANJ : OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE       

4. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ PODČETRTEK, OŠ NHR HRASTNIK, OŠ BREŽICE
Organizator  tekmovanja:  OŠ BREŽICE, Levstikova ulica 18, 8250 Brežice
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Brežice v torek, 16. januarja 2018
11.00 OŠ BREŽICE : OŠ PODČETRTEK       
12.00 OŠ NHR HRASTNIK : OŠ PODČETRTEK       
13.00 OŠ BREŽICE : OŠ NHR HRASTNIK       

5. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ FRANA KRANJCA CELJE, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE
Organizator  tekmovanja:  OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, Šolska ulica 1, 8270 Krško
Turnir se igra v dvorani OŠ JD Krško v četrtek, 18. januarja 2018
9.00 OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO : OŠ FRANA KRANJCA CELJE         
10.45 OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE : OŠ FRANA KRANJCA CELJE        
12.00 OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO : OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE       

6. SKUPINA
Sodelujejo: II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, OŠ DOMŽALE, OŠ IVANA CANKARJA TRBOVLJE
Organizator  tekmovanja:  II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, Ulica Kozjanskega odreda 4, 3250 Rogaška Slatina
Turnir se igra v dvorani II. OŠ Rogaška Slatina v sredo, 17. januarja 2018
12.00 II. OŠ ROGAŠKA SLATINA : OŠ IVANA CANKARJATRBOVLJE       
13.00 OŠ DOMŽALE : OŠ IVANA CANKARJA TRBOVLJE       
14.00 II. OŠ ROGAŠKA SLATINA : OŠ DOMŽALE       

7. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ DRSKA NOVO MESTO, OŠ POLJE, OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE
Organizator  tekmovanja:  OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE, Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje
Turnir se igra v telovadnici OŠ LA Grosuplje v torek, 23. januarja 2018
10.30 OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE : OŠ POLJE       
11.30 OŠ DRSKA : OŠ POLJE       
12.30 OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE : OŠ DRSKA       

8. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ CENTER NOVO MESTO, OŠ BRINJE GROSUPLJE, OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
Organizator  tekmovanja: OŠ A. ŽNIDERŠIČA IL. BISTRICA, Rozmanova ulica 25b, 6250 Il. Bistrica
Turnir se igra v dvorani OŠ Antona Žnideršiča v ponedeljek, 22. januarja 2018
13.00 OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA : OŠ CENTER       
14.00 OŠ BRINJE : OŠ CENTER       
15.00 OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA : OŠ BRINJE       

9. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ GRM NOVO MESTO, OŠ VIDE PREGARC LJUBLJANA, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA
Organizator  tekmovanja:  OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA, Trg padlih borcev 1a, 6230 Postojna
Turnir se igra v dvorani OŠ Miroslava Vilharja v torek, 16. januarja 2018
11.00 OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA : OŠ VIDE PREGARC       
12.00 OŠ GRM : OŠ VIDE PREGARC       
13.00 OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA : OŠ GRM       

10. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ SIMONA JENKA KRANJ, OŠ POLJANE LJUBLJANA, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Organizator  tekmovanja:  OŠ SIMONA JENKA KRANJ, Ulica XXXI. divizije 7A, 4000 Kranj
Turnir se igra v telovadnici OŠ Simona Jenka v torek, 16. januarja 2018
11.00 OŠ SIMONA JENKA : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ       
12.00 OŠ POLJANE LJUBLJANA : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ       
13.00 OŠ SIMONA JENKA : OŠ POLJANE LJUBLJANA    

11. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ, OŠ KOPER, OŠ FRANCETA BEVKA TOLMIN
Organizator  tekmovanja:  OŠ KOPER, Cesta Zore Perello-Godina 1, 6000 Koper
Turnir se igra v dvorani OŠ Koper v sredo, 17. januarja 2018
10.00 OŠ KOPER : OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ       
11.00 OŠ FRANCETA BEVKA TOLMIN : OŠ JAKOBA ALJAŽA KRANJ       
12.00 OŠ KOPER : OŠ FRANCETA BEVKA TOLMIN       

12. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA, OŠ VRHOVCI, OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Organizator  tekmovanja:  OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, Kosovelova ulica 6, 6210 Sežana
Turnir se igra v dvorani OŠ Srečka Kosovela v sredo, 17. januarja 2018
10.00 OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ VRHOVCI       
11.00 OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA : OŠ VRHOVCI       
12.00 OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA       

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji