Išči po strani...

Starejši učenci

PETEK, 23. FEBRUAR 2018

VZHOD 1 - SKUPINA A
Sodelovali so: OŠ OLGE MEGLIČ PTUJ, OŠ TABOR I MARIBOR, OŠ KDK ŠOŠTANJ
Turnir se je igral v dvorani OŠ KDK Šoštanj v petek, 23. februarja 2018
OŠ KDK ŠOŠTANJ : OŠ TABOR I MARIBOR 50:14
OŠ OLGE MEGLIČ : OŠ TABOR I MARIBOR 25:36
OŠ KDK ŠOŠTANJ : OŠ OLGE MEGLIČ 44:16
Vrstni red: 1. OŠ KDK Šoštanj, 2. OŠ Tabor I MB, 3. OŠ Olge Meglič Ptuj
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ KDK Šoštanj.

ČETRTEK, 15. FEBRUAR 2018

VZHOD 1 - SKUPINA B
Sodelovali so: OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE, OŠ BOJANA ILICHA MARIBOR, OŠ MOZIRJE
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Bojana Ilicha Maribor v četrtek, 15. februarja 2018
OŠ BOJANA ILICHA MARIBOR : OŠ MOZIRJE 35:33        
OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE : OŠ MOZIRJE 68:25      
OŠ BOJANA ILICHA MARIBOR : OŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE 25:51
Vrstni red: 1. OŠ Kajetana Koviča Poljčane, 2. OŠ Bojana Ilicha Maribor, 3. OŠ Mozirje
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Kajetana Koviča Poljčane.

SREDA, 7. FEBRUAR 2018

VZHOD 2 - SKUPINA C
Sodelovali so: OŠ PODČETRTEK, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, II. OŠ ROGAŠKA SLATINA
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Podčetrtek v sredo, 7. februarja 2018
OŠ PODČETRTEK : OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO 48:22 (14:9, 17:7, 17:6)       
II. OŠ ROGAŠKA SLATINA : OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO 48:33 (17:14, 14.14, 17:5)      
OŠ PODČETRTEK : II. OŠ ROGAŠKA SLATINA 29:28 (15:9, 6:14, 8:5)
Vrstni red: 1. OŠ Podčetrtek, 2. II. OŠ Rogaška Slatina, 3. OŠ Jurija Dalmatina Krško
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Podčetrtek.

VZHOD 2 - SKUPINA D
Sodelovali so: OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE, OŠ DOMŽALE, OŠ BREŽICE
Turnir se je igral v telovadnici OŠ Venclja Perka v sredo, 7. februarja 2018
OŠ VENCLJA PERKA : OŠ BREŽICE 59:34       
OŠ DOMŽALE : OŠ BREŽICE 62:30       
OŠ VENCLJA PERKA : OŠ DOMŽALE 48:61
Vrstni red: 1. OŠ Domžale, 2. OŠ Venclja Perka, 3. OŠ Brežice
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Domžale.

ZAHOD 1 - SKUPINA F
Sodelovali so: OŠ BRINJE, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA, OŠ POLJE
Turnir se je igral v dvorani OŠ Miroslava Vilharja v sredo, 7. februarja 2018
OŠ MIROSLAVA VILHARJA : OŠ POLJE 77:53       
OŠ BRINJE : OŠ POLJE 60:38       
OŠ MIROSLAVA VILHARJA : OŠ BRINJE 60:65
Vrstni red: 1. OŠ Brinje, 2. OŠ Miroslava Vilharja Postojna, 3. OŠ Polje
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Brinje. 

ZAHOD 2 - SKUPINA G
Sodelovali so: OŠ KOPER, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA, OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Turnir se igra v dvorani OŠ Srečka Kosovela v sredo, 7. februarja 2018
OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 46:55 (13:6;21:23;12:26)
OŠ KOPER : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 34:51 (12:16, 5:21, 17:14)       
OŠ SREČKA KOSOVELA : OŠ KOPER 47:50 (17:14;14:16;16:20)
Vrstni red: 1. OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, 2. OŠ Koper, 3. OŠ Srečka Kosovela Sežana
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica.          

PONEDELJEK, 5. FEBRUAR 2018

ZAHOD 1 - SKUPINA E
Sodelovali so: OŠ GRM NOVO MESTO, OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE, OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
Turnir se je igral v dvorani OŠ Antona Žnideršiča v ponedeljek, 5. februarja 2018
ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA : OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE 38:34 (14:16, 14:13, 10:5)       
OŠ GRM : OŠ LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE 41:49 (13:16, 12:14, 16:19)       
ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA : OŠ GRM 53:33 (17:10, 19:7, 17:16)
Vrstni red: 1. OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica, 2. OŠ Louisa Adamiča Grosuplje, 3. OŠ Grm
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica.

STAREJŠI UČENCI - BILTEN ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji