Išči po strani...

3x3: S prvim treningom začele tudi kandidatke za reprezentanco U18

Ljubljana - Pretekli vikend so s prvim preglednim treningom začele tudi kandidatke za reprezentanco v košarki 3x3 do 18 let. Trening je bil namenjen izpopolnjevanju tehničnih in taktičnih elementov.

3x3: Ljubljana najboljša na Challengerju v Maleziji

Ljubljana - 3x3 Ljubljana nadaljuje z odličnimi igrami v novi sezoni. Po drugem mestu na Challengerju v Nanjingu, so tokrat stopili še stopničko višje in osvojili Challenger v Penangu. MVP turnirja je postal Jasmin Hercegovac.

NP 3x3: Na Vrhniki se je potilo 16 košarkarjev

Ljubljana - V torek, 2. maja, je na Vrhniki potekal četrti pregledni trening nacionalnega preverjanja za fante U18 v košarki 3x3, ki jih letos čakata nastop na SP na Kitajskem (konec junija) ter nastop na kvalifikacijah za EP na Madžarskem (v začetku avgusta).

3x3: Ljubljana do drugega mesta na Challengerju v Nanjingu

Ljubljana - Ekipa 3x3 Ljubljane je na močnem turnirju serije Challenger v kitajskem Nanjingu osvojila drugo mesto in si priigrala nastop na Mastersu v Utsunomiyi na Japonskem.