Išči po strani...

FOTO+VIDEO: Kako so Slatinčani slavili prvo zmago v finalu?

23.05.2015 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach

Ljubljana - Košarkarji Rogaške so pred do zadnjega kotička zapolnjenimi tribunami domače dvorane finalni niz Lige Telemach začeli z zmago. V izjemnem vzdušju, ki so ga pripravili navijači obeh ekip, so Tajfun ugnali z 81:73.Preberi več

AKTUALNE NOVICE

Tajfun prvič v zgodovini prvak Lige Telemach

28.05.2015 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach

Ljubljana - Košarkarji Tajfuna so državni prvaki 24. sezone državnega prvenstva. V finalnem nizu so s 3:1 odpravili Rogaško. Odločilno zmago so si priigrali pred domačimi gledalci v dvorani Hruševec, kjer so bili boljši s 67:65. MVP finala...

FOTO+VIDEO: Tajfun v Rogaški Slatini do "brejka" v finalu

27.05.2015 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach

Ljubljana - Košarkarji Tajfuna po treh tekmah finalnega niza Lige Telemach v zmagah vodijo z 2:1. Zadnji uspeh so dosegli na vročem parketu dvorane v Rogaški Slatini.

Tajfun z zmago v Rogaški Slatini v finalu povedel z 2:1

26.05.2015 / Tekmovanja Liga Telemach Naslovnica

Ljubljana - Košarkarji Tajfuna so po porazu na prvi finalni tekmi Lige Telemach dobili naslednji dve. Zadnjo kar na gostovanju pred znova polnimi tribunami dvorane v Rogaški Slatini. Šentjurčani so bili v prednosti večino tekme, Rogaški...

Prijave za nastop v sezoni 2015/16 za člane in članice

26.05.2015 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach 1. SKL za članice Pokal Spar Pokal članic

Ljubljana - Na osnovi določb Tekmovalnega pravilnika objavljamo razpis za prijavo ekip v kategorijah člani in članice za nastop vtekmovalni sezoni 2015/16.