Išči po strani...

POSNETEK TEKME: Zlatorog : Rogaška

23.03.2016 / Tekmovanja Naslovnica Liga Nova KBM

Ljubljana - Dramatična končnica dvoboja v Laškem, med domačim Zlatorogom in gostujočo Rogaško, je pripadla varovancem Aleša Pipana (66:63), ki so vknjižili še drugo zmago v Ligi za prvaka. Slatničani so v Ligi Telemach izgubili prvič po 12 zaporednih zmagah.Preberi več

AKTUALNE NOVICE

FOTO+VIDEO: Ostrostrelska natančnost Rebca premalo za uspeh

24.05.2016 / Tekmovanja Naslovnica Liga Nova KBM

Ljubljana - Tudi tri trojke Matica Rebca skoraj iz slačilnice niso pomagale Krki, da bi se prebila v finale ‪‎Lige Nova KBM‬. Helios Sunsi so imeli svoja protiorožja. Utrinke tekme najdeš v spodnjem video zapisu.

Finalista Lige Nova KBM bosta določili tretji polfinalni tekmi!

23.05.2016 / Tekmovanja Naslovnica Liga Nova KBM

Ljubljana - Odločitev o potnikih v finale Liga Nova KBM je prestavljena na četrtek. Tako ekipa Union Olimpije kot Helios Sunsev sta uspeli na domačem parketu izid polfinalnega niza poravnati na 1:1. Ljubljančani so bili od Zlatoroga boljši...

22.05.2016 / Tekmovanja Naslovnica Liga Nova KBM

Ljubljana - Zlatorog je dobil prvo tekmo polfinalnega niza Lige Nova KBM proti Union Olimpiji. Prvo ime tekme je bil z 29 točkami in 17 skoki Američan Christopher Booker.

22.05.2016 / Naslovnica Liga Nova KBM

Ljubljana - V Novem mestu so imeli gledalci kaj videti. Lepe poteze so kar deževale, na koncu pa se je prvi polfinalni obračun Lige Nova KBM med Krko in Helios Sunsi končal v prid domačinov.