Išči po strani...

12.10.2014 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach

Ljubljana - Po sezoni 2012/13 so košarkarji Zlatoroga sezono Lige Telemach znova začeli z zmago. V 1. kolu so na domačem parketu po 33. minuti, v kateri je bil po druge tehnične napake izključen Goran Jagodnik, strli Hopse in zmagali s 85:78. Več utrinkov pa v video zapisu.

AKTUALNE NOVICE

Šenčur z dvojnim dvojčkom Pavića porazil državne prvake

26.11.2014 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach

Ljubljana - Po dolgem nizu brez zmage so košarkarji Šenčurja Gorenjske gradbene družbe v štirih kolih dosegli kar tri. V 8. kolu celo proti državnim prvakom, igralcem Krke, ki so morali na Gorenjskem priznati premoč s 79:87. Igralec tekme...

Rituper odstopil z mesta glavnega trenerja Elektre

Ljubljana - Po visokem porazu Elektre na četrtkovi tekmi 4. kroga Pokala Spar proti Tajfunu je Rajmond Rituper odstopil s položaja glavnega trenerja članske ekipe.

Zlatorogove prednovoletne tekme s humanitarno noto

26.11.2014 / Tekmovanja Liga Telemach Naslovnica

Laško - Ker je december mesec veselja, pričakovanj in obdarovanja, so se v KK Zlatorog odločili pomagati socialno ogroženim družinam v občini Laško.

MVP 7. kola Lige Telemach: Domen Bratož (Tajfun)

24.11.2014 / Tekmovanja Naslovnica Liga Telemach

Ljubljana - Tajfun po sedmih odigranih tekmah kot edina ekipa v Ligi Telemach še ne pozna poraza. Na zadnji tekmi so Šentjurčani povsem razorožili Hopse, njihovo igro pa je dobro vodil Domen Bratož. Dolenjec v Tajfunovem dresu je postal...