Išči po strani...

Vsi tekmeci slovenske ženske članske reprezentance

ANGLIJA - 1/0

21. maj 1997, 1. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1999: 95:55

AVSTRALIJA - 0/1

Izmir, 10. avgust 2005, univerzijada: 78:80

AVSTRIJA - 1/0

Slovenske Konjice, 16. maj 1993, kvalifikacije za EP 1995:111:55

BELGIJA - 4/2

27. maj 1995, 6. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1997: 71:92
25. maj 1997, 4. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1999: 70:77
Bruselj, 13. junij 2012, 1. kolo kvalifikacij za EP 2013: 63:59
Zreče, 22. maj 2013, pripravljalna tekma: 67:62
Kranjska Gora, 30. junij 2012, 6. kolo kvalifikacij za EP 2013: 75:59
Kranjska Gora, 23. maj 2014, pripravljalna tekma: 74:56

BOLGARIJA - 0/1

Samokov, 7. junij 2013, 1. kolo prvih kvalifikacij za EP 2015: 52:57

BOSNA IN HERCEGOVINA - 0/2

Lattes, 26. junij 1993, sredozemske igre, polfinale: 61:85
23. maj 1995, 2. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1997: 52:100

CIPER - 1/0

19. maj 2001, 4. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2003: 82:38

ČEŠKA - 0/2

Daegu, 21. avgust 2003, univerzijada, 1. kolo: 56:66
Izmir, 19. avgust 2005, univerzijada: 51:52

ČRNA GORA - 0/3

Kranjska Gora, 6. september 2008, 4. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 69:74
Nikšić, 26. avgust 2009, 9. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 47:71
Kranjska Gora, 24. maj 2014, pripravljalna tekma: 53:57

DANSKA - 1/1

22. maj 1995, 1. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1997: 77:74
21. maj 1999, 2. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2011: 63:71

FINSKA - 5/3

26. maj 1995, 5. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1997: 69:79
21. november 2001, 2. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2003: 61:86
23. november 2002, 5. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2003: 44:78
Daegu, 29. avgust 2003, univerzijada, tekma za 9.-12. mesto: 75:67
Slovenske Konjice, 5. september 2007, 2. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2007: 72:56
Vantaa, 15. september 2007, 4. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2007: 72:90
Podčetrtek, 30. maj 2014, pripravljalna tekma:71:67
Podčetrtek, 1. junija 2014, pripravljalna tekma: 87:82

FRANCIJA - 1/2

22. maj 1997, 2. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1999: 50:74
Ottawa, 15. julij 2001, frankofonske igre: 73:55
Praga, 16. junij 2017, evropsko prvenstvo 2017: 68:70

GRČIJA - 3/1

Lattes, 24. junij 1993, sredozemske igre, 3. kolo: 85:71
23. maj 1999, 4. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2011: 60:82
Ben Arous, 9. september 2001, sredozemske igre: 58:47
Praga, 17. junij 2017, evropsko prvenstvo 2017: 59:56

GRUZIJA- 2/0

Slovenske Konjice, 15. maj 1993, kvalifikacije za EP 1995:82:61
24. maj 1995, 3. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1997: 94:77

HRVAŠKA - 1/0

17. maj 2001, 2. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2003: 74:59

IRSKA - 0/3

22. maj 1999, 3. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2011: 72:79
Limerick, 30. avgust 2008, 2. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 59:67
Kranjska Gora, 19. avgust 2009, 7. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 66:82

ISLANDIJA - 2/0

Hafnarfjordur, 3. september 2008, 3. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 94:69
Kranjska Gora, 22. avgust 2009, 8. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 74:60

ITALIJA - 0/2

Lattes, 23. junij 1993, sredozemske igre, 2. kolo: 64:68
Ben Arous, 5. september 2001, sredozemske igre: 48:57

JUŽNA KOREJA - 1/1

Daegu, 26. avgust 2003, univerzijada, 4. kolo: 60:72
Daegu, 30. avgust 2003, univerzijada, tekma za 9. mesto: 65:32

JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA - 1/0

Daegu, 27. avgust 2003, univerzijada, 5. kolo: 105:28

IZRAEL - 3/1

16. maj 2001, 1. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2003: 46:49
Sofija, 6. september 2006, 1. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2007: 79:59
Kranjska Gora, 16. september 2006, 4. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2007: 77:67

KANADA (+ KANADA QUEBEC) - 3/0

Ottawa, 20. julij 2001, frankofonske igre (Kanada-Quebec): 79:56 
Ottawa, 21. julij 2001, frankofonske igre: 61:56
Daegu, 28. avgust 2003, univerzijada, 6. kolo: 51:42

LATVIJA - 1/2

Slovenske Konjice, 24. maj 1997, 3. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1999: 70:82
Celje, 20. februar 2016, 3. kolo kvalifikacij za EP 2017: 69:51
Riga, 23. november 2016, 6. kolo kvalifikacij za EP 2017: 66:77

LITVA - 4/3

Ottawa, 17. julij 2001, frankofonske igre: 71:75
Ottawa, 24. julij 2001, frankofonske igre: 42:55
Izmir, 16. avgust 2005, univerzijada:78:55
Kranjska Gora, 16. junij 2012, 2. kolo kvalifikacij za EuroBasket 2013: 79:68
Kaunas, 4. julij 2012, 7. kolo kvalifikacij za EuroBasket 2013: 46:65
Kedainiai, 25. november 2015, 2. kolo kvalifikacij za EuroBasket 2017: 73:64
Celje, 19. november 2016, 5. kolo kvalifikacij za EuroBasket 2017: 75:54

LUKSEMBURG - 2/0

Kranjska Gora, 15. junij 2014, 3. kolo kvalifikacij za EuroBasket 2015: 75:35
Oberantven, 25. junij 2014, 6. kolo kvalifikacij za EuroBasket 2015: 57:66

KANADA - 1/0

Izmir, 17. avgust 2005, univerzijada: 49:48

MADAGASKAR - 1/0

Ottawa, 19. julij 2001, frankofonske igre: 80:21

MADŽARSKA - 1/3

28. november 2001, 2. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2003: 41:81
27. november 2002, 6. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2003: 53:60
Skopje, 17. september 2005, 4. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 69:61
Lanciano, 19. september 2007, 1. kolo skupine za obstanek v diviziji A: 30:74

MAKEDONIJA - 3/0

Škofja Loka, 18. september 2004, 1. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 72:48
Kranjska Gora, 25. maj 2013, pripravljalna tekma: 74:59
Kranjska Gora, 26. maj 2013, pripravljalna tekma: 81:56

MAROKO - 1/0

Ben Arous, 7. september 2001, sredozemske igre: 73:54

MEHIKA - 1/0

Daegu, 23. avgust 2003, univerzijada, 3. kolo: 80:59

MOLDAVIJA - 1/0

20. maj 1999, 1. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2011: 65:63

NIZOZEMSKA - 4/3

18. maj 1994, kvalifikacije za EP 1995: 56:65
Den Helden, 22. september 2004, 2. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 62:54
Slovenske Konjice, 20. september 2005, 5. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 60:57
Kranjska Gora, 27. avgust 2008, 1. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 81:83
Almere, 15. avgust 2009, 6. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 69:58
Slovenske Konjice, 20. junij 2012, 3. kolo kvalifikacij za EP: 68:52
Almere, 7. julij 2012, 8. kolo kvalifikacij za EP: 73:64

NORVEŠKA - 2/0

Rykkinn, 15. avgust 2010, kvalifikacije FIBA Europe: 81:61
Kranjska Gora, 11. junij 2011, kvalifikacije FIBA Europe: 75:49

POLJSKA - 0/5

18. maj 1994, kvalifikacije za EP 1995: 63:73
Gdynia, 1. september 2007, 1. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2007: 54:95
Slovenske Konjice, 12. september 2007, 3. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2007: 51:54
Ottawa, 22. julij 2001, frankofonske igre: 56:59
Kranjska Gora, 11. junij 2014, kvalifikacije za EP 2015: 59:68
Wladyslawowo, 22. junij 2014, kvalifikacije za EP 2015: 65:51

PORTUGALSKA - 6/2

Tondela, 25. september 2004, 3. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 60:56
Maribor, 23. september 2005, 6. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 61:64
Ljubljana, 10. avgust 2010, kvalifikacije FIBA Europe: 67:63
Casal de Cambra, 8. junij 2011, kvalifikacije FIBA Europe: 66:53
Kranjska Gora, 1. junij 2013, pripravljalna tekma: 59:54
Kranjska Gora, 2. junij 2013, pripravljalna tekma: 55:60
Kranjska Gora, 16. maj 2014, pripravljalna tekma: 56:49
Kranjska Gora, 17. maj 2014, pripravljalna tekma: 64:53

ROMUNIJA - 0/1

18. maj 1994, kvalifikacije za EP 1995: 64:79

RUSIJA - 1/3

18. maj 1994, kvalifikacije za EP 1995: 62:90
21. november 2001, 1. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2003: 66:61
20. november 2002, 4. kolo drugega dela kvalifikacij za EP 2003: 55:57
Daegu, 22. avgust 2003, univerzijada, 2. kolo: 39:63

SLOVAŠKA - 0/4

Ljubljana (Ježica), torek, 26. junija 2012, 5. kolo kvalifikacij za EP 2013: 61:72
Ružomberok, sobota, 14. julija 2012, 10. kolo kvalifikacij za EP 2013: 93:54
Košice, 8. junij 2014, 1. kolo drugih kvalifikacij za EP 2015: 74:58
Kranjska Gora, 18. junij 2014, 4. kolo drugih kvalifikacij za EP 2015: 52:66

SRBIJA - 0/1

Praga, 19. junij 2017, evropsko prvenstvo 2017: 69:88

ŠKOTSKA - 1/0

25. maj 1995, 4. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 1997: 86:41

ŠPANIJA - 0/1

Lattes, 27. junij 1993, sredozemske igre, tekma za 3. mesto: 60:67

ŠVEDSKA - 3/1

Izmir, 13. avgust 2005, univerzijada: 64:62
Lanciano, 21. september 2007, 2. kolo skupine za obstanek v diviziji A: 47:49
Norkköping, 7. avgust 2010, kvalifikacije FIBA Europe: 61:78
Kranjska Gora, 5. junij 2011, kvalifikacije FIBA Europe: 70:63

ŠVICA - 2/1

18. maj 2001, 3. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2003: 80:45
Lugano, 10. september 2008, 5. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 79:54
Kranjska Gora, 29. avgust 2009, 10. kolo kvalifikacij za uvrstitev v divizijo A: 65:72
Samokov, 8. junij 2013, 2. kolo prvih kvalifikacij za EP 2015: 84:76

TAJSKA - 1/0

Izmir, 15. avgust 2005, univerzijada: 93:57

TUNIZIJA - 2/0

Ottawa, 16. julij 2001, frankofonske igre: 79:36
Ben Arous, 4. september 2001, sredozemske igre: 61:54

TURČIJA - 1/4

Lattes, 22. junij 1993, sredozemske igre, 1. kolo: 86:64
Ben Arous, 6. september 2001, sredozemske igre: 56:61
Izmir, 11. avgust 2005, univerzijada: 45:53
Kayseri, 13. september 2006, 3. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2007: 61:87
Koper, 23. september 2006, 6. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2007: 64:74

UKRAJINA - 1/2

18. maj 1994, kvalifikacije za EP 1995: 59:56
Kranjska Gora, 9. september 2006, 2. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2007: 92:105 (pp)
Kijev, 20. september 2006, 5. kolo prvega dela kvalifikacij za EP 2007: 79:82

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji