Išči po strani...

Zgodovina

Leto 2014 (2. krog kvalifikacij za EuroBasket 2015)
3. mesto v skupini A, brez nastopa na EB:

Selektor: Tomo Orešnik
Pomočnika selektorja: Boris Zrinski in Simon Kuhar
Reprezentantke: Živa Zdolšek, Teja Oblak, Rebeka Abramovič, Maja Erkić, Alina Gjerkeš, Nika Barič, Helena Boada Xairo, Eva Rupnik, Eva Lisec, Martina Osterman, Sandra Piršič (K), Eva Komplet, Tina Jakovina, Katja Kotnik.

Leto 2013 (1. krog kvalifikacij za EuroBasket 2015)
2. mesto v skupini B, brez nastopa na EB:

Selektor: Tomo Orešnik
Pomočnika selektorja: Boštjan Kočar in Simon Kuhar
Reprezentantke: Živa Zdolšek, Rebeka Abramovič, Eva Lisec, Klara Zupančič, Eva Rupnik, Lea Jagodič, Martina Osterman, Ana Ljubenović, Sandra Piršič (K), Teja Oblak, Tina Trebec.

Leto 2012 (kvalifikacije za EuroBasket 2013)
3. mesto v skupini C, brez nastopa na EB:

Selektor: Boris Zrinski
Pomočnika selektorja: Tomo Orešnik in Emir Haskič
Reprezentantke: Nika Barič, Martina Dover, Maja Erkić (K), Tjaša Gortnar, Lea Jagodič, Tina Jakovina, Eva Komplet, Teja Oblak, Martina Osterman, Saša Panič, Sandra Piršič, Eva Rupnik, Tina Trebec, Polona Zalar, Živa Zdolšek.

Leto 2011 (drugi ciklus kvalifikacij)*

Selektor: Boris Zrinski
Pomočnik selektorja: Emir Haskič
Reprezentantke: Urša Čuk, Nataša Radulović, Anja Klavžar, Maja Erkić (K), Martina Dover, Eva Komplet, Teja Oblak, Tina Trebec, Lea Jagodič, Martina Osterman, Ana Ljubenović, Nataša Vene.

Leto 2010 (drugi ciklus kvalifikacij)*

Selektor: Boris Zrinski
Pomočnik selektorja: Emir Haskić
Reprezentantke: Maja Erkić, Nataša Radulović, Saša Panič, Katja Temnik (K), Martina Dover, Eva Komplet, Teja Oblak, Tina Trebec, Lea Jagodič, Kristina Pavli, Katarina Ilijev, Sandra Piršič.

* - zaradi spremembe tekmovalnega sistema kvalifikacije v letih 2010 in 2011 niso nobeni reprezentanci divizije B prinesle preboja med elito, saj od leta 2012 vse reprezentance tekmujejo v enotnih kvalifikacijah.

Leto 2009 (kvalifikacije za uvrstitev v divizijo A) - obstanek v diviziji B

Selektor: Goran Jovanović
Pomočnik selektorja: Emir Haskić
Reprezentantke: Martina Osterman, Lea Jagodič, Dominika Gačner, Maja Erkić, Teja Oblak, Ljubica Kure, Katarina Ristič, Tjaša Gortnar, Kristina Verbole, Nika Barič, Ines Kerin, Maruša Furman, Saša Panič.

Leto 2008 (kvalifikacije za uvrstitev v divizijo A)

Selektor: Željko Ciglar
Pomočnik selektorja:
Reprezentantke: Katarina Ilijev, Maruša Furman, Dominika Gačner, Maja Erkić, Alma Pehadžić, Kristina Pavli, Katarina Ristič, Mojca Markovič, Kristina Verbole, Nika Barič, Tjaša Gortnar.

Leto 2007 (drugi del kvalifikacij za EP 2007 in skupina za obstanek v diviziji A) - izpad v divizijo B

Selektor:
Pomočnik selektorja:
Reprezentantke: Žana Jereb, Nataša Radulović, Živa Zajec, Katja Temnik, Špela Eržen, Maja Erkić, Katarina Ristič, Mojca Markovič, Maja Drozg, Kristina Verbole, Katarina Pavli, Maruša Furman.

Leto 2006

Generalni sponzor

Platinasti sponzor

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji