Išči po strani...

EP 2016 (DIV B) - Oradea (Romunija) - 12. mesto

Glavni trener: Stojan Fink
Pomočnik trenerja: Peter Ferjančič
Igralke: Mojca Ahac, Nika Horvat, Ana Dora Jeras, Sara Kastelic, Nika Kodelja, Lea Mehle, Dunja Novović, Maruša Podgrajšek, Nikolina Sofrić, Ana Šarić, Tia Šporar, Neža Šrot.

EP 2015 (DIV B) - Ohrid (Makedonija) - 4. mesto

Glavni trener: Stojan Fink
Pomočnik trenerja: Peter Ferjančič
Igralke: Maruša Podgrajšek, Tjaša Kenda, Aleksandra Krošelj, Gala Kramžar, Nikolina Šofrič, Tinkara Zoran, Teja Goršič, Eva Prevodnik, Ana Šarić, Zala Friškovec, Lara Kozina Bubnič, Neža Šrot.

EP 2014 (DIV B) - Talin (Estonija) - 4. mesto

Glavni trener: Stojan Fink
Pomočnik trenerja: Gašper Sluga
Igralke: Tina Cvijanovič, Aneja Einfalt, Aleksandra Krošelj, Maša Gabrijel, Nina Jesenšek, Neža Šmid, Teja Goršič, Rebeka Kračan, Ana Šarić, Zala Friškovec, Neža Murn, Anja Špoljar.

EP 2013 (DIV B) - Ohrid (Makedonija) - 9. mesto

Glavni trener: Teo Hojč
Pomočnik trenerja: Stojan Fink
Igralke: Maja Jakobčič, Ela Mičunović, Aleksandra Krošelj, Maruša Seničar, Špela Hatunšek, Annamaria Prezelj, Larisa Ocvirk, Neža Murn, Zala Friškovec, Zala Lešek, Teja Dimec, Aneja Einfalt.

EP 2012 (DIV B) - Talin (Estonija) - 7. mesto

Glavni trener: Teo Hojč
Pomočnik trenerja: Stojan Fink
Igralke: Sabina Ajkič, Jerca Čadež, Teja Dimec, Špela Hatunšek, Maja Jakobčič, Manca Jelenc, Zala Lešek, Ela Mičunović, Neža Murn, Larisa Ocvirk, Pia Prašnikar, Maruša Seničar.

EP 2011 (DIV B) - Arad (Romunija) - 9. mesto

Glavni trener: Teo Hojč.
Pomočnik trenerja: Stojan Fink.
Igralke: Teja Dimec, Zala Lešek, Eva Lisec, Maša Potokar, Anja Valentinčič, Ela Mičunović, Ema Leskovšek, Manca Hafner, Alma Potočnik, Urška Juteršnik, Larisa Ocvirk, Manca Jelenc.

EP 2010 (DIV B) - Skopje (Makedonija)
EP 2009 (DIV B) - Talin (Estonija)

EP 2008 (DIV B) - Pravetz (Bolgarija) 
EP 2007 (DIV B) - Chieti (Italija) 
EP 2006 (DIV B) - Jyväskylä (Finska) 
EP 2005 (DIV B) - Talin (Estonija) 
EP 2004 (DIV B) - Brčko (BiH) 
EP 2003 (1. krog kvalifikacij) - Kupaonik (Srbija in Črna Gora) 
EP 2001 (2. krog kvalifikacij) - Moudania (Grčija)
EP 1999 (1. krog kvalifikacij) - Škofja Loka
EP 1995

Generalni sponzor

Platinasti sponzor

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji