Išči po strani...

Zgodovina kadetske reprezentance

EP 2016 - Sofija (Bolgarija) - 3. mesto in uvrstitev v divizijo A

Glavni trener: Dejan Gašparin
Pomočnika trenerja: Jernej Čad, Danijel Radosavljević
Igralci: Rok Radović, Jernej Andolšek Heine, Jakob Strel, Luka Božak, Gregor Glas, Maksim Gorbachov, Jure Ličen, Martin Jančar Jarc, Nik Dragan, Jure Daneu, Nemanja Šćekić, Blaž Janežič.

EP 2015 - Sofija (Bolgarija) - 7. mesto

Glavni trener: Dejan Čikić.
Pomočnika trenerja: Jan Bezica, Gašper Papež.
Igralci: Jernej Andolšek Heine, Nik Dragan, Blaž Janežič, Maks Klanjšek, Nejc Klavžar, David Kralj, Matevž Mlakar, Rok Radovič, Nikolas Šuša, Miha Škedelj, Tim Tomažič, Nemanja Šćekić.

EP 2014 - Strumica (Makedonija) - 6. mesto

Glavni trener: Dejan Čikić.
Pomočnika trenerja: Jan Bezica, Rok Dežman.
Igralci: Gaber Ožegovič, Jan Kocman, Drejc Kregar, Elvis Kerić, Domen Omladič, Aljaž Bratec, Jurij Macura, Rene Grdadolnik, Matic Vesel, Žiga Jurček, Nejc Klavžar, Matej Janežič.

EP 2013 (DIV B) - Sarajevo (BiH) - 4. mesto

Glavni trener: Dejan Čikić.
Pomočnik trenerja: Matic Trampuš.
Igralci: Gašper Ožegović, Blaž Mesiček, Nejc Martinčič, Tjaž Hadalin, Luka Kraljević, Nejc Barič, Tadej Tabak, Aljaž Marinč, Žan Mark Šiško, Elvis Kerić, Vlatko Čančar, Urban Durnik.

EP 2012 - Panevezys (Latvija) in Vilna (Litva) - 14. mesto in izpad v DIV B

Glavni trener: Miloš Šporar.
Pomočnik trenerja: Dejan Gašparin, Miha Jerele.
Igralci: Matej Kavaš, Domen Janc, Grega Sajevic, Aljaž Šlutej, Gašper Jordan Rojko, Sandi Grubelič, Tilen Kodrin, Milan Kovačević, Nejc Zupan, Robert Vujanič, Urban Durnik, Aleksander Medić.

EP 2011 (DIV B) - Strumica (Makedonija) - 1. MESTO in uvrstitev v divizijo A

Glavni trener: Miloš Šporar.
Pomočnik trenerja: Dejan Gašparin, Jure Krajnc.
Igralci: Matic Rebec, Aljaž Šlutej, Marko Čergič, Matej Kavaš, Žiga Zatežič, Jure Ritlop, Blaž Abram, Žan Petejan, Andraž Rogelja, Nejc Zupan, Luka Kokol, Aleksej Nikolić.

EP 2010 (DIV B) - Talin (Estonija) - 3. mesto

Glavni trener: Dejan Mihevc.
Pomočnik trenerja: Marko Markovič, Tomaž Fartek.
Igralci: Tomaž Bolčina, Aleksej Nikolić, Marko Kastelic, Filip Pesek, Luka Kokol, Luka Mežan, Jan Rizman, Matic Maček, Matic Rebec, Jure Kopač, Jure Ritlop, Jakob Stražar.

EP 2009 (DIV B) - Madeira (Portugalska) - 4. mesto

Glavni trener: Dejan Mihevc.
Pomočnik trenerja: Blaž Bergant.
Igralci: Aleksandar Tomić, Luka Rupnik, Matej Rojc, Jure Gabrovšek, Rok Gominšek, Boris Bošnjak, Jan Osolnik, Žiga Dimec, Jure Kopač, Tim Škerbec, Jakob Stražar.

EP 2008 (DIV B) - Sarajevo (BiH) - 5. mesto

Glavni trener: Dejan Mihevc.
Pomočnik trenerja: Dejan Čikić.
Igralci: Matej Rojc, Luka Rupnik, Jaka Brodnik, Matej Luznar, Jure Besedič, Alen Hodžič, Jan Špan, Andrej Volk, Urban Gorjanc, Uroš Pavlovič, Matija Vravnik, Aljaž Korošec.

EP 2007 - Rethimon, Kreta (Grčija) - 15. mesto in izpad v divizijo B

Glavni trener: Gašper Kolman.
Igralci: Daniel Radosavljević, Mirza Sarajlija, Miča Gavrić, Luka Golež, Tadej Ferme,Žiga Perovšek, Mitja Nikolić, Miha Glavaš, Jure Besedič, Matic Sirnik, Edo Murić, Nejc Buda.

EP 2006 - Linares, Andujar, Martos (Španija) - 13. mesto

Glavni trener: Matej Bakšič.
Igralci: Uroš Zadnik, Jure Pelko, Luka Hren, Rok Križanec, Blaž Mahkovic, Maj Kovačevič, Mitja Nikolić, Marko Vranjvkovič, Luka Dimec, Luka Završnik, Dino Murić, Luka Zidar.

EP 2005 - León (Španija) - 12. mesto

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Borut Besedič, Predrag Radović.
Igralci: Dino Murić, Zoran Dragić, Matic Korošec, Jaka Drenik, Gašper Skok, Daniel Vujasinović, Dejan Milašinovič, Klemen Muha, Timotej Štrlic, Siniša Bilič, Jernej Pešič, Jakob Virk.

EP 2004 - Amaliada, Pyrgos (Grčija) - 8. mesto
EP 2003 - Madrid (Španija) 

EP 2001 (2. krog kvalifikacij) - Bursa (Turčija)

Igralci: Marko Ferme, Jan Rozman, Luka Marolt, Matej Košir, Boštjan Trupaj, Boris Jeršin, Sanel Bajramlić, Jaša Perossa, Mensud Julević, Matic Goropevšek, Jure Močnik, Domen Lorbek.

EP 1999 - Polzela, Celje, Laško (Slovenija)

Igralci: Domen Ambrož, Uroš Slokar, Anže Sagadin, Danilo Šmigić, Aljaž Fantinato, Aleš Novak, Gregor Auer, Gregor Arčan, Borut Štrukelj, Andrej Gliha, Saša Mučič, Jasmin Čatovič.

EP 1997 - Pepinster, Kortrijk, Quaregnon (Belgija)

Igralci: Marko Cvetanovič, Blaž Križnar, Vukašin Lalič, Simon Moravec, Sašo Ožbolt, Marko Antonijević, Davorin Škornik, Sani Bečirović, Primož Brolih, Niko Šare, Gregor Ilešič, Željko Zagorac.

EP 1995 (2. krog kvalifikacij) - Kouvola (Finska)

Generalni sponzor

Platinasti sponzor

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji