Išči po strani...

ZGODOVINA EP U18

EP 2016 - Samsun (Turčija) - 11. mesto

Glavni trener: Tomaž Fartek
Pomočnika trenerja: Rok Dežman, Danijel Radosavljević
Igralci: Aljaž Bratec, Matej Janežič, Žiga Jurček, David Kralj, Aljaž Kunc, Matevž Mlakar, Gaber Ožegovič, Matic Šiška, Miha Škedelj, Bor Šteblaj, Nikolas Šuša, Matic Vesel.

EP 2015 - Oberwart (Avstrija) - 3. mesto in preboj v divizijo A

Glavni trener: Aleksander Sekulič.
Pomočnika trenerja: Blaž Bergant, Miro Majkič.
Igralci: Gaber Ožegovič, Aljaž Marinč, Nejc Martinčič, Vlatko Čančar, Luka Kraljević, Nejc Barić, Matic Vesel, Aljaž Bratec, Žan Mark Šiško, Žiga Jurček, Matej Janežič, Žiga Habat.

EP 2014 - Sofija (Bolgarija) - 5. mesto

Glavni trener: Miro Alilović.
Pomočnika trenerja: Blaž Bergant, Dejan Jakara.
Igralci: Matej Kavaš, Domen Janc, Grega Sajevic, Žan Mark Šiško, Luka Kraljević, Sandi Grubelič, David Steiner, Vlatko Čančar, Nejc Zupan, Blaž Mesiček, Filip Leskovar, Tilen Hojč.

EP 2013 - Riga, Liepaja (Latvija) - 15. mesto in izpad v divizijo B

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Dejan Gašparin, Matic Kocmur.
Igralci: Jure Špan, Domen Janc, Peter Ulčar, Jan Novak, Matic Grušovnik, Matic Rebec, Leon Šantelj, Žiga Zatežič, Nejc Zupan, Jure Ritlop, Filip Leskovar, Jan Dolenšek.

EP 2012 - Liepaja (Latvija) in Vilna (Litva) - 10. mesto

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Dejan Čikić, Matej Šager.
Igralci: Martin Krampelj, Aleksej Nikolić, Jure Ritlop, Gregor Horvat, Andraž Rogelja, Matic Rebec, Jan Rizman, Matic Maček, Jan Dolenšek, Jure Kopač, Tomaž Bolčina, Jakob Stražar.

EP 2011 - Vroclav (Poljska) - 12. mesto

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Pomočnika trenerja: Miro Jurić, Peter Markovinović.
Igralci: Boris Bošnjak, Žiga Dimec, Matevž Dobravec, Rok Gominšek, Marko Kastelic, Miha Lapornik, Jan Osolnik, Matej Rojc, Luka Rupnik, Jakob Stražar, Tim Škerbec, Aleksander Tomič.

EP 2010 - Vilna (Litva) - 10. mesto

Glavni trener: Aleksander Sekulić.
Pomočnika trenerja: Andrej Žakelj, Tomo Orešnik.
Igralci: Klemen Prepelič, Luka Rupnik, Matej Rojc, Matej Luznar, Jure Besedič, Alen Hodžić, Jan Špan, Alen Omić, Marko Pajić, Miha Vašl, Urban Gorjanc, Žiga Dimec.

EP 2009 - Metz (Francija) - 12. mesto

Glavni trener: Dalibor Damjanović.
Pomočnika trenerja: Tomo Orešnik, Mirko Jurjavčič.
Igralci: Mitja Nikolić, Klemen Panič, Jaka Brodnik, Tadej Ferme, Edo Murić, Sven Malus, Jakob Čebašek, Tine Horvat, Marko Pajić, Jan Špan, Jure Besedič, Nejc Buda.

EP 2008 (DIV B) - Debrecen (Madžarska) - 1. mesto in preboj v divizijo A

Glavni trener: Rade Mijanović.
Pomočnika trenerja: Matjaž Čuješ, Matej Štokar.
Igralci: Uroš Zadnik, Mirza Sarajlija, Nejc Koračin, Anže Pelc, Dino Murić, Luka Snoj, Mitja Nikolić, Marko Vranjković, Brane Lekić, Sandi Skrbinšek, Luka Dimec, Matic Sirnik.

EP 2007 - Madrid (Španija) - 15. mesto in izpad v divizijo B

Glavni trener: Džemo Ibiši.
Igralci:  Matej Bratina, Črt Ristič, Uroš Zadnik, Žiga Percel, Klemen Muha, Zoran Dragić, Dejan Milašinović, Siniša Bilić, Luka Dimec, Marko Vranjković, Dino Murić, Igor Tratnik.

EP 2006 - Amaliada, Olympia, Argostoli (Grčija) - 14. mesto

Glavni trener: Matic Vidic.
Igralci: Zoran Dragić, Dejan Mlakar, Boban Tomić, Anže Pirc, Luka Lapornik, Miha Markič, Klemen Lorbek, Siniša Bilić, Jakob Virk, Žiga Pihlar, Daniel Vujasinović, Dejan Čigoja.

EP 2005 - Beograd (Srbija in Črna Gora) - 10. mesto

Glavni trener: Dalibor Damjanović.
Igralci: Klemen Lorbek, Boban Tomič, Jaka Klobučar, Tadej Horvat, Mirko Mulalić, Gašper Vidmar, Uroš Globovnik, Lovro Hren, Matej Krušič, Drago Brčina, Tadej Koštomaj, Semir Smajlović.

EP 2004 - 2. krog kvalifikacij v Gydnii (Poljska) 

Igralci: Luka Ambrož, Klemen Cvek, Goran Dragić, Tadej Horvat, Milan Sebič, Gašper Vidmar, Peter Ciganovič, Primož Čebulj, David Moro, Nebojša Čuković, Dejan Jakara, Blaž Črešnar.

EP 2002 - Ludwigsburg, Esslingen, Böblingen (Nemčija) 2. MESTO

Glavni trener: Memi Bečirović.
Igralci: Jure Močni, Domen Lorbek, Saša Vujačić, Danilo Šmigič, Miha Fon, Primož Skok, Sanel Bajramlić, Saša Zagorac, Aljaž Urbanc, Blaž Oberčkal, Mensud Julević, Erazem Lorbek.

EP 2000 - Zadar (Hrvaška) - 9. mesto

Igralci: Zoran Kešelj, Nejc Strnad, Dragan Miletić, Marino Buršič, Ervin Taraniš, Beno Udrih, Uroš Slokar, Simon Moravec, Miha Zupan, Grega Mali, Saša Ljubenović, Erazem Lorbek.

EP 1998 - Varna (Bolgarija) - 7. mesto

Igralci: Marko Antonijevič, Igor Jokič, Miha Zalokar, Sani Bečirović, Matej Švarc, Matic Vidic, Gregor Ilešič, Željko Zagorac, Smiljan Pavič, Matej Črešnik, Milan Klepo.

EP 1996 - 1. krog kvalifikacij v Konyi (Turčija)

Igralci: Matevž Justin, Matjaž Fakin, Pavel Djurković, Miha Smolič, Jaka Lakovič, Primož Lovše, Rok Perkovič, Andrej Žakelj, Marko Maravič.

EP 1994 - Tel Aviv (Izrael) - 7. mesto

Igralci: Ernest Novak, Gregor Hafnar, Marko Milič, Andrej Božič, Miha Čmer, Primož Kobale, Miloš Šporar, Rašo Nesterović, Boris Koren, Simon Petrov, Dragiša Drobnjak, Marko Mejak.

Generalni sponzor

Platinasta sponzorja

Srebrni sponzorji

Zlati sponzorji

Bronasti sponzorji

Partnerji