Išči po strani...

Slovenska 3x3 U18 reprezentanca odpotovala na SP na Kitajsko

Ljubljana - Kitajski Chengdu bo od 28. junija do 2. julija gostil najboljše mlade 3x3 košarkarje. Slovenci, ki so peti nosilci turnirja, se bodo za preboj v četrtfinale v skupini C pomerili z Madžarsko, Kitajsko, Turčijo in Južno Korejo. V izločilne boje se uvrstita prvouvrščeni ekipi.

Ljubljana - Drugi kvalifikacijski turnir Samsung državnega prvenstva v košarki 3x3 je gostilo Velenje. V prekrasnem vremenu so v članski konkurenci do zmage prišli košarkarji 3x3 Kranj, ki so v finalu ugnali ekipo Ljubljana - East.

3x3: Slovenci po zmagi nad Nemčijo potujejo na EP!

Ljubljana - Slovenska 3x3 reprezentanca se je v soboto in nedeljo merila v kvalifikacijah za nastop na EP. Slovenci so se v nedeljo v četrtfinalu pomerili z reprezentanco Ukrajine in izgubili, v repasažu pa so nato ugnali Nemčijo in se uvrstili na evropsko prvenstvo.

SP 3x3: Slovenci svetovno prvenstvo zaključili na četrtem mestu

Ljubljana - Slovenka reprezentanca v košarki 3x3 je na svetovnem prvenstvu v Nantesu zasedla končno četrto mesto. V četrtfinalu so bili naši košarkarji boljši od Katarja, v polfinalu pa so bili od Slovencev za točko boljši Nizozemci. Tudi srečanje za tretje mesto je postreglo z izenačeno predstavo. Na koncu so bili uspešnejši Francozi, ki so...