Išči po strani...

Košarkarice 3x3 UL tretje na Evropskih univerzitetnih igrah

Ljubljana - V ponedeljek so se s podelitvijo pokalov in medalj v košarki 3x3 in slavnostjo slovesnostjo končale 3. Evropske univerzitetne igre, ki so potekale v Zagrebu in na Reki.

Slovenski prvaki 2. na turnirju Moskva Open

Ljubljana - Konec tedna je v Rusiji potekal tradicionalni turnir Moskva Open, na katerem so se zbrale najboljše ekipe košarke 3x3 s celega sveta. Ekipa Pirana, aktualna prvakinja Samsung košarke 3x3 je osvojila izvrstno drugo mesto.

V Laškem sklenjen še zadnji kvalifikacijski turnir košarke 3x3

Laško – V športni dvorani Tri lilije v Laškem se je v soboto odvil še zadnji letošnji kvalifikacijski turnir Samsung državnega prvenstva v košarki 3x3. Pred nami je tako le še sklepno dejanje, veliki finalni turnir, 13. avgusta, na Kongresnem trgu.

Slovencem kvalifikacijski turnir in vozovnica na EP v košarki 3x3

Ljubljana - Slovenska reprezentanca fantov do 18 let je v nedeljo Rigi več kot uspešno opravila s kvalifikacijskim turnirjem za letošnje evropsko prvenstvo v košarki 3x3. Naši košarkarji so v latvijski prestolnici pometli z vso konkurenco in osvojili prvo mesto!