Išči po strani...

Get-Wet.org in Prošport Škorci na finalu FIBA 3x3 svetovne turneje

Lozana - V švicarski Lozani je ta konec tedna potekal turnir FIBA 3x3 svetovne turneje serije Masters. V slovenskem finalu sta se pomerili ekipi Get-Wet.org ter Prošport Škorcev. S trojko Simona Finžgarja so se zmage (17:16) po podaljšku in 10 tisoč ameriških dolarjev nagrade razveselili prvi.

3x3 team Ljubljana preko Danske na Masters v Lozano

Kopenhagen - V nedeljo je v danskem Kopenhagnu potekal turnir svetovne turneje serije Challenger, na katerem je drugo leto zapored nastopila tudi slovenska zasedba 3x3 team Ljubljana. Slednja je ponovila lanskoletni uspeh, osvojila prvo mesto ter se uvrstila na Masters v Lozano.

Fantje v osmini finala končali olimpijske nastope

Nandžing - Slovenska košarkarska odprava se bo iz olimpijskih iger mladih v domovino vrnila z dvema srebrnima medaljama v posamezni konkurenci, saj so svoje nastope končali tudi fantje. V osmini finala so jih z 20:14 ugnali Romuni.

Novi Ritem mladosti letos tudi košarkarsko obarvan

Ljubljana - V soboto, 6. septembra, bo ljubljanski BTC gostil tradicionalni Ritem mladosti, ki letos prinaša številne novost. Ena izmed njih je tudi Hervisov turnir v ulični košarki.

Foto utrinek

11. sezona Samsung DP košarke 3x3 je uspešno končana. Vidimo se znova prihodnje poletje!