Išči po strani...

Litovci usodni za slovenski ekipi na Moscow Open 2014

Moskva - V soboto se je v ruski prestolnici zaključila 8. izvedba slovitega turnirja Moscow Open. Na njem sta sodelovali tudi slovenski ekipi Get-Wet.org ter 3x3 Team Ljubljana. Za obe je bila v prvem delu končnice usodna zasedba z Litve.

Prošport Škorci in Gotiva do naslova ter reprezentance

Ljubljana – V soboto se je na Kogresnem trgu s spektaklom pod sojem žarometov uspešno končala 11. sezona Samsung državnega prvenstva košarke 3x3. Na finalni turnir se je uvrstilo 24 ekip, ki so skozi sezono zbrale največ točk, v središču prestolnice pa so se za naslove državnih prvakov borile v petih različnih kategorijah.

V soboto spektakularen zaključek Samsung DP košarke 3x3

Ljubljana - Vrhunec letošnje sezone Samsung državnega prvenstva košarke 3x3 se nezadržno bliža. Pred najboljšimi igralci ulične košarke je le še finalni turnir. Ta se bo odvijal to soboto v Ljubljani, na Kongresnem trgu, kjer organizatorji pripravljajo pravi spektakel pod soji žarometov.

Ženska reprezentanca potuje na 1. EP košarke 3x3!

Zanka - Ženska reprezentanca v ulični košarki je po stoodstotnem izkupičku v predtekmovanju v četrtfinalu kvalifikacijskega turnirja v Zanki na Madžarskem klonila proti kasnejši finalistki Švici (14:8). Kljub temu naša dekleta potujejo na septembrsko evropsko prvenstvo v Bukarešto, saj so zasedla končno 5. mesto!

Foto utrinek

11. sezona Samsung DP košarke 3x3 je uspešno končana. Vidimo se znova prihodnje poletje!