Prenosi v sezoni 2019/20


POVEZAVA NA VIDEOPOSNETKE TEKEM

1. SKL ZA MOŠKE - PRVI DEL

Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
8. 18.11.2019 18.00 KOPER PRIMORSKA : ROGAŠKA  ŠPORT TV
10. 7.12.2019 19.00 GGD ŠENČUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
10. 7.12.2019 19.00 ŠENTJUR : HOPSI POLZELA Spletni prenos
11. 11.12.2019 19.00 KRKA : KOPER PRIMORSKA ŠPORT TV
11. 14.12.2019 19.00 GGD ŠENČUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
11. 14.12.2019 19.00 HOPSI POLZELA : ROGAŠKA Spletni prenos
11. 14.12.2019 19.00 HELIOS SUNS : ŠENTJUR Spletni prenos
13. 17.12.2019 19.00 HOPSI POLZELA : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
12. 21.12.2019 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : HOPSI POLZELA Spletni prenos
12. 21.12.2019 19.00 ROGAŠKA : HELIOS SUNS Spletni prenos
12. 21.12.2019 19.00 ŠENTJUR : GGD ŠENČUR Spletni prenos
12. 22.12.2019 17.00 ZLATOROG LAŠKO : KRKA Spletni prenos
13. 04.01.2020 19.00 ŠENTJUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
13. 04.01.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ROGAŠKA Spletni prenos
13. 04.01.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : HELIOS SUNS Spletni prenos
14. 06.01.2020 18.00 KOPER PRIMORSKA : HELIOS SUNS Spletni prenos
14. 08.01.2020 19.00 KRKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
14. 11.01.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : GGD ŠENČUR Spletni prenos
14. 11.01.2020 19.00 ROGAŠKA : ŠENTJUR Spletni prenos
15. 13.01.2020 18.45 HELIOS SUNS : KRKA ŠPORT TV
15. 14.01.2020 19.00 GGD ŠENČUR : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
15. 18.01.2020 19.00 ROGAŠKA : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
15. 18.01.2020 19.00 ŠENTJUR : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
16. 21.01.2020 19.00 KRKA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
16. 22.01.2020 18.00 KOPER PRIMORSKA : ŠENTJUR Spletni prenos
16. 25.01.2020 19.30 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ROGAŠKA Spletni prenos
16. 26.01.2020 18.00 ZLATOROG LAŠKO : HOPSI POLZELA Spletni prenos
17. 27.01.2020 18.45 ROGAŠKA : KOPER PRIMORSKA ŠPORT TV
17. 29.01.2020 18.00 ŠENTJUR : KRKA Spletni prenos
17. 01.02.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
17. 02.02.2020 19.00 HELIOS SUNS : HOPSI POLZELA Spletni prenos
18. 03.02.2020 18.45 KRKA : ROGAŠKA ŠPORT TV
18. 05.02.2020 18.00 KOPER PRIMORSKA : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
18. 07.02.2020 19.30 ZLATOROG LAŠKO : HELIOS SUNS Spletni prenos
18. 08.02.2020 19.00 HOPSI POLZELA : GGD ŠENČUR Spletni prenos

LIGA NOVA KBM - DRUGI DEL
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
1. 26.02.2020 18.30 CEDEVITA OLIMPIJA : KRKA ŠPORT TV
1. 29.02.2020 19.00 HOPSI POLZELA : HELIOS SUNS Spletni prenos
1.  29.02.2020 19.00 ŠENTJUR : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
1. 29.02.2020 19.00 GGD ŠENČUR : TERME OLIMIA PODČETRTEK Spletni prenos
2. 03.03.2020 18.45 KOPER PRIMORSKA : HELIOS SUNS ŠPORT TV
2. 03.03.2020 19.00 KRKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
2. 07.03.2020 19.00 GGD ŠENČUR : ŠENTJUR Spletni prenos
2. 07.03.2020 19.00 TERME OLIMIA PODČETRTEK : ZLATOROG LAŠKO Spletni prenos
3. 10.03.2020 18.45 HELIOS SUNS : CEDEVITA OLIMPIJA ŠPORT TV
3. 10.03.2020 19.00 ROGAŠKA : KRKA Spletni prenos
3. 11.03.2020 19.00 HOPSI POLZELA : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos

LIGA NOVA KBM - KONČNICA
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
         

POKAL SPAR
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
četrtfinale 10.02.2020 18.00 ŠENTJUR : HELIOS SUNS Spletni prenos
četrtfinale 10.02.2020 19.00 ROGAŠKA : KOPER PRIMORSKA Spletni prenos
četrtfinale 11.02.2020 19.00 GGD ŠENČUR : CEDEVITA OLIMPIJA Spletni prenos
četrtfinale 11.02.2020 19.00 KRKA : HOPSI POLZELA Spletni prenos
četrtfinale 12.02.2020 18.00 KOPER PRIMORSKA : ROGAŠKA Spletni prenos
četrtfinale 12.02.2020 19.00 HELIOS SUNS : ŠENTJUR Spletni prenos
četrtfinale 13.02.2020 19.00 HOPSI POLZELA : KRKA Spletni prenos
četrtfinale 13.02.2020 19.30 CEDEVITA OLIMPIJA : GGD ŠENČUR Spletni prenos
polfinale 15.02.2020 15.30 KOPER PRIMORSKA : HELIOS SUNS ŠPORT TV
polfinale 15.02.2020 18.30 CEDEVITA OLIMPIJA : KRKA ŠPORT TV
finale 16.02.2020 18.45 KOPER PRIMORSKA : CEDEVITA OLIMPIJA ŠPORT TV

1. SKL ZA ŽENSKE
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
         

POKAL ČLANIC
Kolo Datum Ura Tekma TV, spletni prenos
polfinale 07.03.2020 15.30 AKSON ILIRIJA : JASMIN SPORT LEDITA ŠPORT TV
polfinale 07.03.2020 18.30 TRIGLAV : CINKARNA CELJE ŠPORT TV
finale 08.03.2020 17.00 JASMIN SPORT LEDITA : CINKARNA CELJE ŠPORT TV


Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se