Dijaki

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelujejo: III. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, GIMNAZIJA CELJE CENTER
Organizator: GIMNAZIJA CELJE CENTER, Kosovelova ulica 1, 3000 Celje
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Celje Center v četrtek, 26. januarja 2023
9.30 GIMNAZIJA CELJE CENTER : III. GIMNAZIJA MARIBOR 
10.45 GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA : III. GIMNAZIJA MARIBOR 
12.00 GIMNAZIJA CELJE CENTER : GIM MURSKA SOBOTA 

2. SKUPINA
Sodelujejo: I. GIMNAZIJA V CELJU, PRVA GIMNAZIJA MARIBOR, SŠ SLOVENSKA BISTRICA
Organizator: I. GIMNAZIJA V CELJU, Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Turnir se igra v dvorani I. gimnazije v Celju v petek, 27. januarja 2023
10.00 I. GIMNAZIJA V CELJU : PRVA GIMNAZIJA MARIBOR 
11.00 SŠ SLOVENSKA BISTRICA : PRVA GIMNAZIJA MARIBOR 
12.00 I. GIMNAZIJA V CELJU : SŠ SLOVENSKA BISTRICA 

3. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA ŠENTVID, ŠC RAVNE NA KOROŠKEM – SREDNJA ŠOLA RAVNE, GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
Organizator: GIMNAZIJA ŠENTVID, Prušnikova 98, 1000 Ljubljana
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Šentvid v četrtek, 19. januarja 2023
9.00 GIMNAZIJA ŠENTVID : GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA
10.00 GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA : SŠ RAVNE NA KOROŠKEM 
11.00 GIMNAZIJA ŠENTVID : SŠ RAVNE NA KOROŠKEM 

4. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA NOVO MESTO, GIMNAZIJA ŠIŠKA, SŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA
Organizator: GIMNAZIJA ŠIŠKA, Aljaževa ulica 32, 1000 Ljubljana
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Šiška v torek, 14. februarja 2023
10.00 GIMNAZIJA ŠIŠKA : GIMNAZIJA NOVO MESTO 
11.00 GIMNAZIJA NOVO MESTO : SŠ SREČKA KOSOVELA 
12.00 GIMNAZIJA ŠIŠKA : SŠ SREČKA KOSOVELA 

5. SKUPINA
Sodelujejo: SUAŠ LJUBLJANA, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA STROJNA ŠOLA, ŠC KRANJ - SESGŠ
Organizator: ŠC NOVO MESTO – SREDNJA STROJNA ŠOLA, Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto
Turnir se igra v dvorani Leona Štuklja v sredo, 25. januarja 2023
9.30 ŠC NOVO MESTO SSŠ : SUAŠ LJUBLJANA 
10.30 ŠC KRANJ SESGŠ : SUAŠ LJUBLJANA 
11.30 ŠC NOVO MESTO SSŠ : ŠC KRANJ SESGŠ 

6. SKUPINA
Sodelujejo: SŠ DOMŽALE, GIMNAZIJA BREŽICE, GIMNAZIJA NOVA GORICA
Organizator: GIMNAZIJA BREŽICE, Trg izgnancev 14, 8250 Brežice
Turnir se igra v dvorani Gimnazije Brežice v četrtek, 16. februarja 2023
10.00 GIMNAZIJA BREŽICE : SŠ DOMŽALE 
11.00 GIMNAZIJA NOVA GORICA : SŠ DOMŽALE 
12.00 GIMNAZIJA BREŽICE : GIMNAZIJA NOVA GORICA
Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se