Dijakinje

RAZPORED ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

1. SKUPINA
Sodelujejo: III. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, ŠC ROGAŠKA SLATINA
Organizator: ŠC ROGAŠKA SLATINA, Steklarska ulica 1, SI-3250 Rogaška Slatina
Turnir se igra v dvorani I. OŠ Rogaška Slatina v četrtek, 19. januarja 2023
10.00 ŠC ROGAŠKA SLATINA : III. GIMNAZIJA MARIBOR 
11.00 GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA : III. GIMNAZIJA MARIBOR 
12.00 ŠC ROGAŠKA SLATINA : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 

2. SKUPINA
Sodelujejo: I. GIMNAZIJA V CELJU, PRVA GIMNAZIJA MARIBOR /PODRAVJE 1 – NI SODELUJOČE ŠOLE/
Organizator: I. GIMNAZIJA V CELJU, Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Tekma se igra v dvorani I. gimnazije v Celju v petek, 27. januarja 2023
9.00 I. GIMNAZIJA V CELJU : PRVA GIMNAZIJA MARIBOR

3. SKUPINA
Sodelujejo: SUAŠ LJUBLJANA, SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA /namesto KOROŠKA IN VELENJE 1, kjer ni bilo sodelujoče šole/, GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA
Organizator: GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA, Podlubnik 1b; 4220 Škofja Loka
Turnir se igra v dvorani Poden v četrtek, 26. januarja 2023
9.00 GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : SUAŠ LJUBLJANA 
10.00 SŠ VENO PILON : SUAŠ LJUBLJANA 
11.00 GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : SŠ VENO PILON 

4. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA NOVO MESTO, GIMNAZIJA MOSTE, ŠC POSTOJNA
Organizator: ŠC POSTOJNA, Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna
Turnir se igra v dvorani ŠC Postojna v četrtek, 19. januarja 2023
10.00 ŠC POSTOJNA : GIMNAZIJE MOSTE
11.00 GIMNAZIJA MOSTE : GIMNAZIJA NOVO MESTO 
12.00 ŠC POSTOJNA : GIMNAZIJA NOVO MESTO 

5. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, /DOLENJSKA 3 – NI SODELUJOČE ŠOLE/, GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
Organizator: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, Peričeva ulica 4, 1000 Ljubljana
Tekma se igra v dvorani Gimnazije Bežigrad v torek, 17. januar 2023
12.30 GIMNAZIJA BEŽIGRAD : GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA 

6. SKUPINA
Sodelujejo: GIMNAZIJA KRANJ, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA, ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA
Organizator: ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA, Goriška cesta 29, 5271 Vipava
Turnir se igra v dvorani Škofijske gimnazije Vipava v četrtek, 19. januarja 2023
10.00 ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA : GIMNAZIJA KRANJ 
11.00 ŠC NM SZKŠ : GIMNAZIJA KRANJ 
12.00 ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA : ŠC NM SZKŠ
Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se