Starejši učenci

RAZPORED POLFINALNIH TURNIRJEV - STAREJŠI UČENCI


VZHOD 2 – SKUPINA C
Sodelujejo: OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO, OŠ RODICA, OŠ VRANSKO – TABOR
Organizator: OŠ VRANSKO – TABOR, Vransko 23, 3305 Vransko
Turnir se igra v športni dvorani Vransko, Vransko 23, v četrtek, 23. februarja 2023.
10.00 OŠ VRANSKO : OŠ RODICA 
11.00 OŠ PT LAŠKO : OŠ RODICA 
12.00 OŠ VRANSKO : OŠ PT LAŠKO


VZHOD 2 – SKUPINA D
Sodelujejo: II. OŠ ROGAŠKA, OŠ NHR HRASTNIK, OŠ BREŽICE
Organizator: OŠ NHR HRASTNIK, Log 19, 1430 Hrastnik
Turnir se igra v športni dvorani Hrastnik v sredo, 1. marca 2023.
10.00 OŠ NHR HRASTNIK : II. OŠ ROGAŠKA 
11.00 OŠ BREŽICE : II. OŠ ROGAŠKA 
12.00 OŠ NHR HRASTNIK : OŠ BREŽICE


ZAHOD 1 – SKUPINA E
Sodelujejo: OŠ STRAŽIŠČE KRANJ, OŠ KAŠELJ, OŠ HORJUL
Organizator: OŠ STRAŽIŠČE KRANJ, Šolska ulica 2, 4000 Kranj
Turnir se igra v dvorani OŠ Stražišče v sredo, 22. februarja 2023.
11.00 OŠ STRAŽIŠČE : OŠ HORJUL 
12.00 OŠ KAŠELJ : OŠ HORJUL 
13.00 OŠ STRAŽIŠČE : OŠ KAŠELJ


ZAHOD 1 – SKUPINA F
Sodelujejo: OŠ 8 TALCEV LOGATEC, OŠ DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA, OŠ VODMAT
Organizator: OŠ dr. BOGOMIRA MAGAJNE DIVAČA, Ulica dr. Bogomira Magajne 4, 6215 Divača
Turnir se igra v dvorani OŠ dr. Bogomira Magajne v četrtek, 16. februarja 2023.
10.00 OŠ DIVAČA : OŠ VODMAT 
11.00 OŠ 8 TALCEV : OŠ VODMAT 
12.00 OŠ DIVAČA : OŠ 8 TALCEV


 

RAZPORED ČETRTFINALA - STAREJŠI UČENCI


1. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC, OŠ MOZIRJE
Organizator: DRUGA OŠ SLOVENJ GRADEC, Kopališka ulica 29, 2380 Slovenj Gradec
Turnir se igra v športni dvorani Slovenj Gradec, Kopališka ulica 27, v torek, 24. januarja 2023.
11.00 DRUGA OŠ SG : OŠ MOZIRJE 
12.00 OŠ MIKLAVŽ : OŠ MOZIRJE 
13.00 DRUGA OŠ SG : OŠ MIKLAVŽ



2. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ I MURSKA SOBOTA, OŠ MAJŠPERK, OŠ RUDOLFA MAISTRA ŠENTILJ
Organizator: OŠ I MURSKA SOBOTA, Ulica Štefana Kovača 32, 9000 Murska Sobota
Turnir se igra v dvorani OŠ I Murska Sobota v sredo, 25. januarja 2023.
10.00 OŠ I MS : OŠ MAJŠPERK 
11.00 OŠ RM ŠENTILJ : OŠ MAJŠPERK 
12.00 OŠ I MS : OŠ RM ŠENTILJ


3. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ REČICA OB SAVINJI, OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Organizator: OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER, Cankarjeva cesta 10, 9240 Ljutomer
Turnir se igra v dvorani ŠIC Ljutomer, Grossmanova 7, v ponedeljek, 20. februarja 2023.
10.00 OŠ IC LJUTOMER : OŠ LJUDSKI VRT
11.00 OŠ REČICA OB SAVINJI : OŠ LJUDSKI VRT
12.00 OŠ IC LJUTOMER : OŠ REČICA OB SAVINJI


4. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO, OŠ NHR HRASTNIK, OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO
Organizator: OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO, Trubarjeva ulica 20, 3270 Laško
Turnir se igra v dvorani PŠ Debro, Poženelova ulica 26, v četrtek, 12. januarja 2022.
10.00 OŠ P. TRUBARJA : OŠ NHR HRASTNIK 
11.00 OŠ JD KRŠKO : OŠ NHR HRASTNIK 
12.00 OŠ P. TRUBARJA : OŠ JD KRŠKO


5. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ VRANSKO - TABOR, OŠ BREŽICE, OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE
Organizator: OŠ VRANSKO – TABOR, Vransko 23, 3305 Vransko
Turnir se igra v športni dvorani Vransko, Vransko 23, v sredo, 18. januarja 2023.
10.00 OŠ VRANSKO - TABOR : OŠ V. PERKA 
11.00 OŠ BREŽICE : OŠ V. PERKA 
12.00 OŠ VRANSKO - TABOR : OŠ BREŽICE


6. SKUPINA
Sodelujejo: II. OŠ ROGAŠKA, OŠ RODICA, OŠ LITIJA
Organizator: II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, Ulica Kozjanskega odreda 4, 3250 Rogaška Slatina
Turnir se igra v dvorani II OŠ Rogaška Slatina v torek, 10. januarja 2023.
11.00 II. OŠ ROGAŠKA : OŠ LITIJA
12.00 OŠ RODICA : OŠ LITIJA
13.00 II. OŠ ROGAŠKA : OŠ RODICA
 

7. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ GRM NOVO MESTO, OŠ VODMAT, OŠ HORJUL
Organizator: OŠ GRM, Trdinova ulica 7, 8000 Novo mesto
Turnir se igra v dvorani OŠ Grm v petek, 20. januarja 2023.
11.00 OŠ GRM : OŠ VODMAT
12.00 OŠ VODMAT : OŠ HORJUL 
13.00 OŠ GRM : OŠ HORJUL
 

8. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ STRAŽIŠČE, OŠ DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA, OŠ ŠTURJE
Organizator: OŠ ŠTURJE AJDOVŠČINA, Bevkova ulica 22, 5270 Ajdovščina
Turnir se igra v dvorani OŠ Šturje v sredo, 25. januarja 2023.
10:00 OŠ ŠTURJE : OŠ DIVAČA
11:00 OŠ DIVAČA : OŠ STRAŽIŠČE
12:00 OŠ ŠTURJE : OŠ STRAŽIŠČE


9. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ DRSKA NOVO MESTO, OŠ KAŠELJ, OŠ 8 TALCEV LOGATEC
Organizator: OŠ 8 TALCEV LOGATEC, Notranjska cesta 3, 1370 Logatec
Turnir se igra v športni dvorani Logatec v torek, 17. januarja 2023.
11.30 OŠ 8 TALCEV  : OŠ KAŠELJ
12.30 OŠ KAŠELJ : OŠ DRSKA
13.30 OŠ 8 TALCEV : OŠ DRSKA
 

10. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ SIMONA JENKA KRANJ, OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD. SV. STANISLAVA, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Organizator: OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ, Delpinova ulica 7, 5000 Nova Gorica
Turnir se igra v dvorani OŠ Milojke Štrukelj v četrtek, 3. februarja 2023.
10.00 OŠ M. ŠTRUKELJ : OŠ S. JENKA 
11.00 OŠ A. ŠUŠTARJA : OŠ S. JENKA 
12.00 OŠ M. ŠTRUKELJ : OŠ A. ŠUŠTARJA
 

11. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ METLIKA, OŠ IG, OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA
Organizator: OŠ IG, Troštova ulica 24, 1292 Ig
Turnir se igra v športni dvorani OŠ Ig v četrtek, 26. januarja 2023.
11.00 OŠ IG : OŠ M. VILHARJA
12.00 OŠ METLIKA : OŠ M. VILHARJA
13.00 OŠ IG : OŠ METLIKA


12. SKUPINA
Sodelujejo: OŠ A. T. LINHARTA RADOVLJICA, OŠ FRANCETA BEVKA LJUBLJANA, OŠ ANTONA UKMARJA KOPER
Organizator: OŠ FRANCETA BEVKA, Ulica Pohorskega bataljona 1, 1000 Ljubljana
Turnir se igra v dvorani OŠ Franceta Bevka v četrtek, 2. februarja 2023.
11.15 OŠ F. BEVKA : OŠ A.T. LINHARTA
12.15 OŠ A. UKMARJA KP : OŠ A.T. LINHARTA
13.15 OŠ F. BEVKA : OŠ A. UKMARJA KP

 

Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se