Starejši učenci

RAZPORED POLFINALNIH TURNIRJEV (predviden termin igranja je med 27. januarjem in 14. februarjem 2020)


VZHOD 1 – SKUPINA A
Sodelujejo:
OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, OŠ LOVRENC NA POHORJU
Izvajalec tekmovanja: OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, Cesta v Dobrovce 21, 2204 Miklavž na Dravskem polju
Turnir se igra v dvorani OŠ Miklavž na Dravskem polju v četrtek, 13. februarja 2020
12.00 OŠ MIKLAVŽ : OŠ LOVRENC
13.00 OŠ LJUDSKI VRT : OŠ LOVRENC
14.00 OŠ MIKLAVŽ : OŠ LJUDSKI VRT

 

VZHOD 2 – SKUPINA A
Sodelujejo: II. OŠ CELJE, OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA, OŠ PIRNIČE
Izvajalec tekmovanja: II. OŠ CELJE, Ljubljanska cesta 46, 3000 Celje
Turnir se igra v dvorani II. OŠ Celje v četrtek, 5. marca 2020
11.00 II. OŠ CELJE : OŠ SEVNICA 
12.00 OŠ PIRNIČE : OŠ SEVNICA 
13.00 II. OŠ CELJE : OŠ PIRNIČE


VZHOD 2 – SKUPINA B
Sodelujejo: OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, OŠ DOB, II. OŠ ROGAŠKA SLATINA
Izvajalec tekmovanja: OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO, Šolska ulica 1, 8270 Krško
Turnir se igra v dvorani OŠ Jurija Dalmatina Krško v sredo, 4. marca 2020
9.30   OŠ JD KRŠKO : II. OŠ ROGAŠKA
10.30 OŠ DOB : II OŠ ROGAŠKA
11.30 OŠ JD KRŠKO : OŠ DOB


ZAHOD 1 – SKUPINA A
Sodelujejo: OŠ GRM, OŠ CENTER, OŠ VRHOVCI
Izvajalec tekmovanja: OŠ GRM NOVO MESTO, Trdinova ulica 7, 8000 Novo mesto
Turnir se igra v dvorani OŠ Grm v četrtek, 13. februarja 2020
11.00 OŠ GRM : OŠ CENTER 
12.00 OŠ CENTER : OŠ VRHOVCI 
13.00 OŠ GRM : OŠ VRHOVCI 


ZAHOD 1 – SKUPINA B
Sodelujejo: OŠ MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA, OŠ VALENTINA VODNIKA LJUBLJANA, OŠ BRŠLJIN
Izvajalec tekmovanja: OŠ MIROSLAVA VILHARJA, Trg padlih borcev 1a, 6230 Postojna
Turnir se igra v dvorani OŠ Miroslava Vilharja v sredo, 4. marca 2020
10.30 OŠ M. VILHARJA : OŠ V. VODNIKA 
11.30 OŠ BRŠLJIN : OŠ V. VODNIKA 
12.30 OŠ M. VILHARJA : OŠ BRŠLJIN 


ZAHOD 2 – SKUPINA A
Sodelujejo: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, OŠ dr. BOGOMIRA MAGAJNE DIVAČA, OŠ SIMONA JENKA KRANJ
Izvajalec tekmovanja: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, Kosovelova ulica 6, 6210 Sežana
Turnir se igra v dvorani OŠ Srečka Kosovela Sežana v sredo, 26. februarja 2020
10.00 OŠ SEŽANA : OŠ DIVAČA 
11.00 OŠ S. JENKA : OŠ DIVAČA 
12.00 OŠ SEŽANA : OŠ S. JENKA 


ZAHOD 2 – SKUPINA B
Sodelujejo: OŠ POLJE, OŠ DOBRAVLJE, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ
Izvajalec tekmovanja: OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ, Delpinova ulica 7, 5000 Nova Gorica
Turnir se igra v dvorani OŠ Milojke Štrukelj v sredo, 26. februarja 2020
11.00 OŠ M. ŠTRUKELJ : OŠ DOBRAVLJE 
12.00 OŠ POLJE : OŠ DOBRAVLJE 
13.00 OŠ M. ŠTRUKELJ : OŠ POLJE 



Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se