Dijakinje

REZULTATI ČETRTFINALNIH TURNIRJEV

Petek, 27, januarja 2023

2. SKUPINA
Sodelovali sta: I. GIMNAZIJA V CELJU, PRVA GIMNAZIJA MARIBOR /PODRAVJE 1 – NI SODELUJOČE ŠOLE/
Organizator: I. GIMNAZIJA V CELJU, Kajuhova ulica 2, 3000 Celje
Tekma se je igrala v dvorani I. gimnazije v Celju v petek, 27. januarja 2023
I. GIMNAZIJA V CELJU : PRVA GIMNAZIJA MARIBOR
Vrstni red:
1. I. GIMNAZIJA V CELJU
2. PRVA GIMNAZIJA
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila I. gimnazija v Celju.

Četrtek, 26. januarja 2023

3. SKUPINA
Sodelovali so: SUAŠ LJUBLJANA, SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA /namesto KOROŠKA IN VELENJE 1, kjer ni bilo sodelujoče šole/, GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA
Organizator: GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA, Podlubnik 1b; 4220 Škofja Loka
Turnir se je igral v dvorani Poden v četrtek, 26. januarja 2023
GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : SUAŠ LJUBLJANA 36:46 (10:6, 13:14, 5:10, 7:16)
SŠ VENO PILON : SUAŠ LJUBLJANA 32:58 (3:12, 8:15, 19:16, 2:15) 
GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA : SŠ VENO PILON 43:48 (19:11, 6:13, 8:7, 10:17)
Vrstni red:
1. SUAŠ LJUBLJANA
2. SŠ VENO PILON AJDOVIŠČINA
3. GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila SUAŠ Ljubljana.

Četrtek, 19. januarja 2023

1. SKUPINA
Sodelovali so: III. GIMNAZIJA MARIBOR, GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA, ŠC ROGAŠKA SLATINA
Organizator: ŠC ROGAŠKA SLATINA, Steklarska ulica 1, SI-3250 Rogaška Slatina
Turnir se je igral v dvorani I. OŠ Rogaška Slatina v četrtek, 19. januarja 2023
ŠC ROGAŠKA SLATINA : III. GIMNAZIJA MARIBOR 49:51 (5:15, 21:8, 8:12, 15:16)
GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA : III. GIMNAZIJA MARIBOR 33:60 (13.15, 7:14, 4:15, 6:22)
ŠC ROGAŠKA SLATINA : GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA 81:32 (24:8, 20:9, 17:8, 20:7)
Vrstni red:
1. III. GIMNAZIJA MARIBOR
2. ŠC ROGAŠKA SLATINA
3. GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila III. gimnazija Maribor.

4. SKUPINA
Sodelovali so: GIMNAZIJA NOVO MESTO, GIMNAZIJA MOSTE, ŠC POSTOJNA
Organizator: ŠC POSTOJNA, Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna
Turnir se je igral v dvorani ŠC Postojna v četrtek, 19. januarja 2023
ŠC POSTOJNA : GIMNAZIJA MOSTE 16:63 (5:15, 7:25, 1:11, 2:12)
GIMNAZIJA MOSTE : GIMNAZIJA NOVO MESTO 54:31 (13:4, 17:6, 13:9, 11:12)
ŠC POSTOJNA : GIMNAZIJA NOVO MESTO 18:35 (0:10, 5:8, 7:10, 4:7)
Vrstni red:
1. GIMNAZIJA MOSTE
2. GIMNAZIJA NOVO MESTO
3. ŠC ŠPOSTOJNA
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Moste.

6. SKUPINA

Sodelovali so: GIMNAZIJA KRANJ, ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA, ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA
Organizator: ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA, Goriška cesta 29, 5271 Vipava
Turnir se je igral v dvorani Škofijske gimnazije Vipava v četrtek, 19. januarja 2023
ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA : GIMNAZIJA KRANJ 30:60 (20:21, 2:18, 2:8, 6:13)
ŠC NM SZKŠ : GIMNAZIJA KRANJ 17:41 (5:12, 4:12, 4:7, 4:10)
ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA : ŠC NM SZKŠ 34:27 (8:7, 16:8, 5:8, 5:4)
Vrstni red:
1. GIMNAZIJA KRANJ
2. ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA
3. ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Kranj.

Torek, 17. januarja 2023

5. SKUPINA
Sodelovali sta: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
Organizator: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, Peričeva ulica 4, 1000 Ljubljana
Tekma se je igrala v dvorani Gimnazije Bežigrad v torek, 17. januarja 2023
GIMNAZIJA BEŽIGRAD : GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA 70:29 (19:13, 14:4, 15:3, 22:9)
Vrstni red:
1. GIMNAZIJA BEŽIGRAD
2. GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila Gimnazija Bežigrad.
Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se