Starejši učenci

REZULTATI POLFINALA REGIJ


VZHOD 1 – SKUPINA A
Sodelovali so: OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, OŠ LJUDSKI VRT PTUJ, OŠ LOVRENC NA POHORJU
Izvajalec tekmovanja: OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, Cesta v Dobrovce 21, 2204 Miklavž na Dravskem polju
OŠ MIKLAVŽ : OŠ LOVRENC 45:33 (19:6, 14:14, 12:13)
OŠ LJUDSKI VRT : OŠ LOVRENC 29:34 (11:11, 6:11, 12:12)
OŠ MIKLAVŽ : OŠ LJUDSKI VRT 50:31 (19:9, 19:14, 12:8)

Vrstni red: 1. OŠ MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 2. OŠ LOVRENC NA POHORJU, 3. OŠ LJUDSKI VRT PTUJ.
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Miklavž na Dravskem polju.



VZHOD 1 – SKUPINA B
Sodelovali so:
OŠ ANTONA AŠKERCA VELENJE, OŠ MOZIRJE, OŠ I MURSKA SOBOTA
Izvajalec tekmovanja: OŠ I MURSKA SOBOTA, Ulica Štefana Kovača 32, 9000 Murska Sobota
OŠ I MUR. SOBOTA : OŠ ANTONA AŠKERCA 53:59 (15:23, 18:23, 20:13) 
OŠ ANTONA AŠKERCA : OŠ MOZIRJE 49:36 (16:14, 12:11, 21:11)
OŠ I MUR. SOBOTA : OŠ MOZIRJE 34:49 (14:21, 7:16, 13:12)

Vrstni red: 1. OŠ A. AŠKERCA VELENJE, 2. OŠ MOZIRJE, 3. OŠ I MURSKA SOBOTA.
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Antona Aškerca Velenje.



ZAHOD 1 – SKUPINA A
Sodelovali so: OŠ GRM, OŠ CENTER, OŠ VRHOVCI
Izvajalec tekmovanja: OŠ GRM NOVO MESTO, Trdinova ulica 7, 8000 Novo mesto
OŠ GRM : OŠ CENTER 58:42 (25:13, 14:14, 19:15) 
OŠ CENTER : OŠ VRHOVCI 52:50 (18:21, 9:13, 25:16)
OŠ GRM : OŠ VRHOVCI 58:51 (22:18, 21:9, 15:24)

Vrstni red: 1. OŠ GRM, 2. OŠ CENTER, 3. OŠ VRHOVCI.
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Grm Novo mesto.



ZAHOD 2 – SKUPINA A
Sodelovali so: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, OŠ dr. BOGOMIRA MAGAJNE DIVAČA, OŠ SIMONA JENKA KRANJ
Izvajalec tekmovanja: OŠ SREČKA KOSOVELA SEŽANA, Kosovelova ulica 6, 6210 Sežana
OŠ S. KOSOVELA SEŽANA : OŠ DIVAČA 60:34 (24:9, 25:12, 11:13)
OŠ S. JENKA KRANJA : OŠ DIVAČA 58:28 (25:12, 23:8, 10:8)
OŠ S. KOSOVELA SEŽANA : OŠ S. JENKA KRANJ 62:44 (16:11, 21:16, 15:17)

Vrstni red: 1. OŠ S. KOSOVELA SEŽANA, 2. OŠ S. JENKA KRANJ, 3. OŠ dr. B. MAGAJNE DIVAČA.
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Srečka Kosovela Sežana.



ZAHOD 2 – SKUPINA B
Sodelujejo: OŠ POLJE, OŠ DOBRAVLJE, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ
Izvajalec tekmovanja: OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ, Delpinova ulica 7, 5000 Nova Gorica
OŠ M. ŠTRUKELJ : OŠ DOBRAVLJE 51:43 (24:9, 10:24, 18:10)
OŠ POLJE : OŠ DOBRAVLJE 65:42 (31:18, 17:8, 17:16)
OŠ M. ŠTRUKELJ : OŠ POLJE 52:48 (14:18, 18:10, 20:20)

Vrstni red: 1. OŠ M. ŠTRUKELJ NOVA GORICA, 2. OŠ POLJE, 3. OŠ DOBRAVLJE.
V nadaljnje tekmovanje se je uvrstila OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica.



BILTEN Z REZULTATI ČETRTFINALNIH TURNIRJEV


Ta spletna stran uporablja piškotke z namenom, da vam ponudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo na naših spletnih straneh. Več
Strinjam seNe strinjam se